eşimle boşanıyoruz lütfen yardım edin :(

İyide bu adam en başından beri zaten psikopatin önde gideniymis. Bekarken de bana şiddet uyguluyordu demişsiniz. Hiç güzel bir hali yokki. Siz ve evladınız bence acil bir psikolojik destek alın, bu adamdan kurtulmaya bakın. Resmen sizi istemiyor ve aldatıyor. Allah korusun boylelerinden.

Yazdıklarınızı hep okudum insanın en büyük düşmanı yine kendisi. Bunu okadar net söylüyorum yazıktır daha en başında aileniz istemediği halde neyse evlenmissiniz ama ailelerinde bir bildiği oluyor acilen kurtul o eşinden ve düzelmez asla küçük tüple 1ay kullandım dediniz ya adam olan karısını yaşatır, adam olmakta her kula nasip olmuyor görüntüde ortalıkta adam kılığında gezen cok erkek varmış bunuda en iyi kk bdv de cokca denk geliyoruz. Evlilik deil sizinkisi malesef. Çocuğa üzüldüm ve o da arada kaynayacak

Nasıl bu kadar yüzsüz olabiliyorsunuz hala aklım almıyor boşanmayı düşünüyorum ne demek ya neyi kurtarmaya çalışıyorsunuz ayrıca ortada başından beri böyle olan bir evlilik varmış dayanamadım yazdım artık neyin özgüvensizliği bu o elini sallasa ellisini bulurda senin neyin eksikmiş? Ayrıca insanlar bazen 2. Baharında mutluluğu bulabiliyorlar. Şu an sizin hakkınızda ne düşüneceğimi bilemedim bu kadar alttan almak iyi bir şey mi sanıyorsunuz Ne oldu işe yaradı mı ? Karşınızdaki görmek istemiyorsa Amuda da kalksan görmez seni. Sana değil gururuna acıyorum hiç mi acımadın kendine hiç mi gurur yapmadın ilk defa bu kadar sinirlendim ya ayrıca o senin hayat arkadaşın olsa bile özgüvensiz olduğunu bu kadar ortaya dökmemelisin yoksa gelen vurur giden vurur

bana cok sadıktı asla aldatmazdı o yuzden sonradan oldu dedim
Senin bu dünyadan olduğuna inanmıyorum. Hadi tamam aldatmıyor seni eeeeeee sövüyor dövüyor sana değer vermiyor sana insan muamelesi yapmıyor sadece aldaltığın zaman mı kadınlık gururun eziliyor ? Her şey aldatılmak mı yani mutlu olmak önemli değil mi ilgi görmek dövülmemek?

Bencilsiniz. Annenizi babanızı çocuğunuzu düşünüp ayrılmadınız başkasına dokununca affedemem.. Ayrıca bu olayda yine gördük, kadınları korumadı diye polislere kızıyoruz da polis napsın?

Yarısına kadar okudum daha okuyamadım. Şaka olmalı herhalde. Böyle bir insana nasıl eş dersiniz ya. Eş ne demek koca ne demek evlilik ne demek bir öğrenin sonra yolunuza bakın. Çocuğa yazık cidden...

Okurken midem bulandı ya 15 yaşındaki genç kir kzıdan( çocuk kendisi) cıplak foto istemek nedir? Psikolojide biz buna pedefoli diyoruz. Olayın içeriğine gelirsek dayak yiyip evden gitmek geri dönmek Sonra yine gitmek. Siz evlilik hayatı yaşamamış. Sado mazo ilişkisi yaşamışsınız resmen. Bir an önce siz de eşiniz de psikolojik destek almalısınız. Allah da o sabiye yavrucaga yardım etsin. Yazık cok yazık.

ben senin psikolojinin iyi olduğunu düşünmüyorum önce onu söyliyim küçük yaşta evlenmişsin evlilik bu yaşadığın şey değildi başından beri.
hep affedip dönüyosun okuduğum her satırda bunu gördüm hatasızken özür dilemeye kalkışıyosun...bunca şeyi yaşıyosun ama çok kıskanç olduğun için kocanı bırakamıyosun.ya böyle adamı kıskansan ne olur adam seni anlamış çözmüş kullanıyo işte.ben ne yaparaam yapıyım bana bişey olmaz modunda zaten beni seviyo ne dersemde yapıyo diyor eşin.hala ne yapsammı diye sorma bunca şeyden sonra illa gözünün önünde yapıcak değilya inandırmak için.görmeyen kalmamış çırak bile dile gelmiş yani.git hayatına bak.nedir bu erkek merakı nedir bu ya bu kadarmı gözünüz kör ne sevgi aşkmış heleki böylesine...dediğim gibi sizin tedavi olmanız lazım başında yazmışsınız özgüvenim yok diye.niye olmasıki?????? kocanız aldı elinizden sizde teslim oldunuz öylemi bu kadar acizlik güçsüzlük nedir ya kabullenemiyorum okurken sinirlendim kusıra bakmayın

Çocuğun var, adam onun önunde seni dövüyor türlü pislikler yapıyor ve sen kadın güzel miydi diyorsun? Ayağa kalk ve o çocuğun psikolojisini daha fazla bozma! O adam için harcadıgin emeğin birazını kendine ve evladına harca. Yardım al, uzaklaş, sana ulasmasıni engelle.

Konuyu okurken nefret ettiğim adam için mi nasıl atlatacağım diyorsunuz?? Kendinize saygınız yok mu?? Dehşet bir adam ya berbat bir pislik.... Bukadar ezdirmeyin kendinizi ya offf

Okuduklarım doğrumu diye bi daha bakayım dedim ama sil baştan dayanamayacağım tüm hikayeye. Kızım sen madde mi kullanıyorsun, büyü mü yaptılar (bu davranışlarınıza başka ne diyeceğimi bilemedim), kızım küçükken kafanı mı çarptın bir yerlere? Tövbe yarabbi! Valla sözün bittiği yerdeyim. Gözüne perde inmiş dicem ama yok güneşlik, fon perde, duvar kağıdı hatta duvarın kendisi inmiş. Annen babana yazık evlat büyüt bi manyakla evleneceğim diye tuttursun. Adam bunu dövsün, sövsün yine de evlensin. Evlendin her gece her gece kendini de sundun olmadı adamın gözü yine dışarıda. Hayır bu kadar hakaret, psikolojik ve fiziksel şiddet, ölümle tehdit, aldatma vs liste uzun olmasına rağmen hala güzel genç kadınları size tercih etmesi ve sizi istememesini sorun etmişsiniz kendinize. Anneanneye bırakın çocuğunuzu bari çocuk kendini kurtarsın. Siz gidin nasıl bir manyak hayat yaşıyorsanız onu yaşayın kocanızla. Akşam akşam cinnet geçirttin bana.!

Çok Geçmiş olsun çok ağır şeyler yasamissiniz. Düşünmemeye çalışın çocuğunuz için dik durmalısınız kendinizi bı işe vermelisiniz. Bazı erkekler sadece kendilerinin istek ve arzuları gönderilsin istiyor karşındakinin ne istediği ne beklediği umrunda olmuyor. Ve bu erkekler eşlerinin onları çok sevdiğini bildiklerinden dolayı ego yapıyorlar bu yüzden böyle davranıyorlar bence. İnşallah cocugunuzla güzel bı geleceğiniz olur. Allah yardımcınız olsun

Şu konulardan nefret ettim artık. Zaten sevgiliyken ne mal olduğu belliymis sonradan yaşanılan onca igrenclige hiç şaşırmadım. Senin kendine ve ailene layık gördüğün olaylara çok şaşırdım sen hala yattığı kadın guzelmiydi meselesindesin ya pes

Ne değişik bir insansın sen ya normal biri değilsin kesinlikle bekarken sana şiddet uygulayan bir insanla evlenmişsin o da yetmemiş evliyken sana yapmadığını bırakmamış hâlâ yok seviyorum yok kıskanıyorum saçma sapan şeyler ergen misin kızım sen kendinize gelin biraz be şöyle erkekleri başımıza çıkardınız iyice.Sonra haberlerde kadın cinayeti görüyoruz ,bu ne eziklik böyle biraz kendinize saygınız olsun..

Kurban olduğum Allah hikmetinden sual olunmaz ama burda BAT bekleyen onlarca kadın varken o minicik yavruya sizin gibi ebeveynler denk gelmiş. Allah o yavruya acısın da daha güzel zamanları olsun. Amin
Koskoca insansınız annesiniz size diyecek tek cümlem yok. Allah akıl fikir versin

yapmayın allah aşkına yapmayın artık siz bukadar değersiz aciz olamazsınız adamdan sana hayır gelmez seni dövüyo sövüyo aldatıyo yüzüne herşeyi demiş zaten daha sen kız kimdi güzelmiydi diyosun bukadar aciz olmayın lütfen güçlü olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…