eşimle boşanıyoruz lütfen yardım edin :(

İkinci çocuğu diş tedavisi gördüğünüz için istememiş olmanıza takıldım en çok.Her şey normal çünkü..Allah akıl fikir ve vicdan versin.

Buradaki suçlu sensin canım. Böyle adamın peşine düşmekle. Pes ...
Okurken sinir oldum daha ne bekliyom bacım adama tekme vurmak için. Ne diyelim sana Aferim iyi yapmişsın çek böyle mi diyelim

Sen en baştan yapmışsın hatayı...daha evlenmeden harçlık vermeler falan..adam seni ebeveyni gibi görmüş
Bak canım erkekler kendilerini güçlü hissettiren kadınları benimserler...sürekli aciz görünen istemeden veren ,herşeyi affeden ,şiddete eyvallah diyen,alttan alan tepki göstermeyen kadınlar ,onlar için değersizdir ...
Ama senin eşinin tek sorunu bu değil...adam besbelli ahlaksız ve sapık
Bu adama çocuk doğurmuşsun hadi neyse olmuş al çocuğunu git ailenin yanına ne uğraşıyorsun daha kiminle yattığından sanane hala nasıl kıskanabiliyorsun bu adamı sapık daha ötesi yok!
Ailenize olan saygısızlığına değinmiyorum bile annenize hakaret etmesi ve sizin sessiz kalmanız dahada yüreklendirmiş belliki
Bak canım biran önce boşanıp yoluna bak ömrünü gençliğini daha fazla heba etme

Cocugun kac yasinda? 15 yasinda bir kiz meselesi var . Ve sen adama cocuk teslim ediyorsun?. Savciliga suc duyurusunda bulunman gerek?. O bir kiz degil cocuk!!. Ve uzgunum esinn cocuk istismarcisi. Bu durtu malesef tedavi edilemiyor. Bu kisiler icin de kiz erkek cocugu ayrimida yok. Bir an once savciliga suc duyurusu yap. Babasi yapmaz deme . Emin ol aklin hayalin olmayacak hikayeler var insanlarda. Malesef kuccuk cocuk istismari ve tranvalari tespit etmekte eger fiziksel bir kanit yoksa cok zor. Ve de esinin istirmarcci olmasi bunun ortaya sen cikarmadan cikarilmasi sonucu cocugundan olabilirsin. Cunku sosyal hizmetler bu tespitlerde annenin bilmesine ragmen cocuguma bir sey yapmadi diyerek bildirmedigi icin gaddar olabiliyor. Yarin bir gun o 15 yassindaki cocugun ailesi ya da baskasi Ortaya cikariirsa ne demek istedigimi anlarsin. Cocugunuda bir pskyatriye gotur. Bilgisini ver . Cocukta ki davranislar ayrilik ve siddet tranvasindan da olabilir. Ya da saklanan seylerde olabilir. Durum cok supheli. Eger ki can guvenligin yok ise git sönime basvur. Gerekli onlem ve adimlarda yardimci olurlar. Ama genc kizlar 15 yas cinsel icerik fotoglar bunlar suc. Vee istismar. Kizin ailesine ulas. Savciliga git. Bunu intikam icin degil. Hem kendi cocugun hemde baska cocuklar icin yap . Savciliga kendindd basvurabilirsin. Olaganustu kanita gerek yok telefon kayitlari incelenmesini talep et. Ya bir an onve bildir

Öğretmenim diyorsunuz ekonomik özgürlüğünüz var ama böyle bir pisliği ailenize ve kendinize bela etmişsiniz, peki siz böyleyseniz ev hanımları napsın Allah aşkına...
Yazık değil mi size bile bile hayatınıza almışsınız böyle bir adamı ailenize rağmen , bela resmen geliyorum demiş
Bu adamdan bir şekilde kurtulmaya bak sakın uzlaşma direk boşan çocuk konusunda da zorla imza arttırdığını avukatınla konuş
Allah yardım etsin ne diyeyim,

Okuduklarımdan anladıklarım;
Adam benden para aldı, ailem eve erzak getirdi, adam beni dövdü, sonra barıştım.
Adam beni aldattı, sonra yine barıştım.
Adam beni evden kovdu, ayaklarına kapandım, barıştım.
Adam beni hem evden kovdu, hem dövdü, hem aldattı, ben barışmak istiyorum, ne yapayım?
Kardeşim bu adamın peşini bırakman için onun seni öldürmesi lazım, bu net!
Ha eğer sen diyorsan ki eğer barışacaksak öldürsün onda da razıyım, o zaman tavsiyem lütfen çocuğunu devlet korumasına ver, sonra git adama.
Bir insan aşık olur, hata yapar, yanlışları görmez de, bu kadarı da olmaz!
Kendini değil birazcık da olsa çocuğunu düşünüyorsan bu adamdan uzak dur, savcılıktan uzaklaştırma kararı çıkarttır, adresini değiştir, telefon numaranı değiştir.
Çocuğunu da lütfen ama lütfen bu adama teslim etme!

Anlamak mümkün değil dayak var aşağılama var aldatma var on parmagında on marifet eşinizin yapmadığı kalmamış, vay neymiş baktığı kız güzelmiymiş inanamıyorum ya bir kadın bu kadar güçsüz ve aciz olmamalı... kusura bakmayın lütfen ama nedir sizi bu adama hala döndürmek isteyen????

Acı çok acı yazmayacaktımda daha bunca olan şey kız güzel miydi demem siz o adamı öldürüp nefsi müdafadan dişarida olmamiş lazimdi hikaye sonunda

Bazı anneler çok rahat benim kizim şu an hasta ve ben nefes alamıyorum sen bu adamla evli kalarak o çocuğa bu kötülüğü nasil yaptin

2. Affedisinden sonra okumadim. Bin defa hata yapsa yine affedecen. Bizden ne bekliyon?

Her affettim yazısında tüylerim diken diken oldu.Cok sinirlendim ya eski bir konu imiş ama en sasirdigim şey öğretmen ve anne olması ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…