eşimle ilişkiye girdiğimde idrarım geliyor

esengul_01

laborant adayı
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
132
0
37
arkadaşlar eşimle cinsel ilişkiye girdiğimizde(içeri giriş olduktan sonra)nedense benim küçük idrarım geliyor.gidiyorum tuvalete yapıyorum idrarımı tekrar ilişkiye devam ettiğimde yine geliyor idrarım.tuvalete gıtmekten ilişkiye giremez oldum.size de böyle oluyor mu acaba?:uhm:

canim bu gayet normal birsey, bunla ilgili daha once konu acilmisti. istersen bir bak. ama kisaca g noktasi uyarildikca idrar kesesi bir sivi yapmaya baslar. eger kendini gidisata birakirsan su kadinlarin ic cektikleri ama bir turlu yapamiycaklarini dusundukleri seyi bile yasabilirsin. yani fiskiye gibi fiskirirsin:p yalniz bu kesinlikle idrar degildir. kokusuz renksiz bir sividir. o yuzden idrarini yapmis gibi olmazsin yani korkma. tabi buna engel de olabilirsin ama sanirim erkekler seviyor boyle seyleri. yani bunu sorun etmek yerine uyarildigini bil ve devam et. tuvalete gitme... mutluluklar

sırf bu yüzden doktora gittim.bana psikolojik olabılır dedi.bu doktorun yazdıgı ilaçta tatmın etmedı beni.başka doktora gıttım oda farklı ılaç yazdı.bunu 6 ay kullan dedı.ınş faydası olur.

canim bu gayet normal birsey, bunla ilgili daha once konu acilmisti. istersen bir bak. ama kisaca g noktasi uyarildikca idrar kesesi bir sivi yapmaya baslar. eger kendini gidisata birakirsan su kadinlarin ic cektikleri ama bir turlu yapamiycaklarini dusundukleri seyi bile yasabilirsin. yani fiskiye gibi fiskirirsin:p yalniz bu kesinlikle idrar degildir. kokusuz renksiz bir sividir. o yuzden idrarini yapmis gibi olmazsin yani korkma. tabi buna engel de olabilirsin ama sanirim erkekler seviyor boyle seyleri. yani bunu sorun etmek yerine uyarildigini bil ve devam et. tuvalete gitme... mutluluklar

Bunun üzerine başka ne denebilirki???:lepi:
Mutluluklar.a.s.

sırf bu yüzden doktora gittim.bana psikolojik olabılır dedi.bu doktorun yazdıgı ilaçta tatmın etmedı beni.başka doktora gıttım oda farklı ılaç yazdı.bunu 6 ay kullan dedı.ınş faydası olur.

Hım!! Uyarılmadığından eminsen - psikolojik tabiiki. İdrarım gelecek endişesiyle geliyordur.
İlişki ortamını idrarını da yapsan endişe duymayacak şekilde hazırla canım. Eşin de
anlayış gösterecektir. Yani kaçırırsam kaçırayım rahatlığında bir ortam olursa stres
yaşamazsın - dolayısıyla da idrarın gelmez. Yoksa kendini ilişkinin akışına bırakamazsın.

acaba diyorum içeri giriş oldugunda çokmu baskı yapıyor mesaneme yada çokmu ileri giriş oluyo.biraz saçma ama düşündüklerim...

idrar gelmesi normal birşey...aslında gelmezse anormal...hatta sonrasında idrar yapmak sizi idrar yolu enfeksiyonlarından korur

selam güzelim :1hug:

bende 6 aylık evliyim ilk zamanlar bende bu sorunu yaşıyordum orgazm olmuyordum kendimi olmak için şartlandırıyordum çünki eksikmiş gibi yetersizmiş gibi hissederdim kendimi ve hep ilişkinin ortasında şişimmm gelirdiii zırt pırt wc ye koşdururdum artık o kadar sinir bozucu bir durum olmaya başlamışdıki oturur gülerdik halimize kaydirigubbakcemile3

kendini orgazm olmak için şartlandırma sakin ol zamanla olucakdır birbirinizi tanıdıkca olur herşey vücud birbirini tanıması lazım ve sakın şişini tutma çünki o hatayı ben yaptım ve sancılanırdım hep yanma olurdu içimde sonradan iltahaba dönüşdü :kahve:

umarım bu sorunun üstesinden en kısa zamanda gelirsiniz herşey gönlünce olsun ayrıca o konuyu zamanında açanda bendim kaydirigubbakcemile3

sevgiler saygılar kaydirigubbakcemile5

selam güzelim :1hug:

bende 6 aylık evliyim ilk zamanlar bende bu sorunu yaşıyordum orgazm olmuyordum kendimi olmak için şartlandırıyordum çünki eksikmiş gibi yetersizmiş gibi hissederdim kendimi ve hep ilişkinin ortasında şişimmm gelirdiii zırt pırt wc ye koşdururdum artık o kadar sinir bozucu bir durum olmaya başlamışdıki oturur gülerdik halimize kaydirigubbakcemile3

kendini orgazm olmak için şartlandırma sakin ol zamanla olucakdır birbirinizi tanıdıkca olur herşey vücud birbirini tanıması lazım ve sakın şişini tutma çünki o hatayı ben yaptım ve sancılanırdım hep yanma olurdu içimde sonradan iltahaba dönüşdü :kahve:

umarım bu sorunun üstesinden en kısa zamanda gelirsiniz herşey gönlünce olsun ayrıca o konuyu zamanında açanda bendim kaydirigubbakcemile3

yazdılarınızın aynısını şuan harfiyen yaşıyorum.tuvalete gıtsem bi türlü gitmesemsırnaşık şey...konuyu açtıgınızı bılmıyordum valla.hem yazmam iyi olmuş bak beni aydınlattınız teşekkürler:enbuyukkk:

ilişki öncesinde ve sonrasında mutlaka girerim tuvalete
öncesinde biraz da olmadık bir anda gelecek korkusuyla psikolojik olarak geliyor tuvaletim:)

ilişkiden önce git tuvalete.. o gelen tuvalet ihtiyacı diil zaten, uyarılıyosun..
devam edersen orgazm olursun..

esengül bilmiyorum ne kadarlık evlisin ama benim evliligimin ilk aylarında bana da oluyordu aynen dedigin şey.ama kendiliginden geçti.takma kafana....

bende bunun g noktasinin uyarilmasindan oldugunu okumustum...ee sansli say kendini:KK66:
bendede oluyor ama o kadar rahatsiz edecek kadar degil acikcasi...iliskiden sonra tuvalete gidince acayip rahatliyorum:eek:

7 aylık evliyim...inş geçer çok rahatsız oluyor eşimde bende.wcyw gıtsem eşim yarıda kalıyo.gıtmesem idrarım oldugu;mesaneye baskı oldugu ve aklımın orda oldugundan dolayı orgazm olamıyorum

vallaha kuşum heeeeeeç takma kafana 1 hafta ara ver cinselliğe bu 1 hafta içinde bol bol çay ve su tüket bol bol tuvalete git idrarını yaparken kendini sık sonra gevşet 1-3

defa yap bunu sonra kendini alışdır yatmadan önce yatağa wc ye git tekrar ilişkiye gireceğin zaman yine yatmadan tuvalete git ve hep aklında bulundur benim şişimmm

yok ben demin gittim böyle kendi kendini rahatlat he bakdınkı basıncı uygulanıyor idrar kesene tutma git yap ama zamanla geçiçek inan çok kısa bir zaman eşimde oflayıp pufluyordu hadi ya böyle olmaz falan diye vallaha ben hiç takmıyordum sende takma ne kadar takarsan o kadar uzar bu süre pisikolojik olduğu içinsengözlerimebaksanab

bende tavsiyeler tecrübeler üzerine bu yukardakileri uyguladım ve ALLAHa çok şükür kurtuldum hihoyyytumarım ve inanıyorum ki üstesinden geliceksin :dance:

canım en iyisi sen öncesinde tuvalate git..o zaman gelemz herhalde..bittiğinde yine gidersin,zaten gitmek zorunda kalıyorsun ister istemez:))

gidiyorum bazen gelmıyor.çogu zamanda ilişki öncesınde wc ye gıttıgım halde gelıyor.bgnden ıtıbaren kegel hareketlerıne başladım.ıdrar yaparken bı anda tutuyrm ıdrarımı 3 5 sanıye sonra tekrar bırakıyrm.bıde 10 sanıye rahmımım kaslarını sıkıyorum sonra bırakıyoru.bunuda gunde bı kaç kez yapıyorum

X