Eşimle kavga ettik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sternoklavikular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
1.024
-303
27
Bugün kadın doğum kontrolm vardı pkos şüphesi var 4 aydr deniyoruz çocuk olmuyor bugünde eşimle beraber gittik doktor çıkışında eşim çantamın sapı biraz uzun çantani dikkatli tut demek istedi aslında olan bisey yk düşer takılır falan diye onun takıntıları var göz zevkini bozuyormus uzun olması ordan nasıl olduğunu anlamadım biranda kavga ettik bnde senin arabana binmem dedim otobüse doğru yöneldim 50 metre sonra bu beni gördü durdu bin dedi binmeyecektm arabaya ceza yazacaklar yolun ortasında durduğu için bindim neyse bana daha çok sinirlenmiş olmalı ki sana çantana sahip çıkamıyorsn brde çocuk istiyorsun deyince o sinirle zaten çocuğun olmuyor ki dedim vay efendim bir alındı bir alındı tüm sinirlerimi zıplattı eve gelene kadar laf etti küstü konuşmuyor eve gelmedi şimdi bnde ayrılmak istiyorum dedim bilmiyorum hiç özür dilemeyecegm hem suçlu hemde güçlü sinirlerimi bozdu şimdiden söylüyorum konuma aptal aptal eski konularımı önüme getirip konumu dağıtacak olan varsa defolup gitsn kendine başka eğlence arasin snirim burnumda zaten birde sizi çekemem

İnsanlar eski konularınızı eğlence olsun diye değil, bu saçma ilişkiye çocuk getirmeyin diye buraya yazıyor. İnsan kendi saygısını kendisi sağlar, siz kendinize saygı duydurmuyorsunuz. Fikirleri önemsemiyorsaniz yazmayın, onemsiyorsaniz 1 kişi bile çocuk yapın demez. Sizde o kumaş yok.

İnsanlar eski konularınızı eğlence olsun diye değil, bu saçma ilişkiye çocuk getirmeyin diye buraya yazıyor. İnsan kendi saygısını kendisi sağlar, siz kendinize saygı duydurmuyorsunuz. Fikirleri önemsemiyorsaniz yazmayın, onemsiyorsaniz 1 kişi bile çocuk yapın demez. Sizde o kumaş yok.
Kuş beyinli

Ayyy eski konularına baktım işine gelmeyince böyle hakaretler savurmaya başlıyorsun.
Kenar mahalle dilberi nedir deseler forumda parmakla gösterilirsin.

Senin bulduğun , kurduğun evlilik ve iletişim ortada. Git temel eğitimden tekrar başla.
Her tarafından rezillik akıyor.
Aynaaya bak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X