Eşimle para yüzünden sürekli kavga ediyoruz

Sadce cimrilik de değil insana bir değer vermez ki sürekli kavga küsme tek derdi evde herseye karışır kavga eder haklı yada haksız farketmez haftalarca küser ağzını açmaz bende çok yoruldum artık 7 senemi tüketti geri kalan hayatımı da mahvetmesine izin vermicem
Bu tipler kaostan beslenir çünkü.

Siddet kim kime siddet? Dayanamayip o süpürgeyi gecirdin kafasına dimi? Lutfen hem suclu hem güçlü o sana vurmamis olsun. Boyle babam olsa annemle kuserim beni bu rezil herife maruz biraktigi icin. Cocugu bahane etme. Yazik gunah evde bisey yerken bile cekiniodur o çocuk.

Sadce cimrilik de değil insana bir değer vermez ki sürekli kavga küsme tek derdi evde herseye karışır kavga eder haklı yada haksız farketmez haftalarca küser ağzını açmaz bende çok yoruldum artık 7 senemi tüketti geri kalan hayatımı da mahvetmesine izin vermicem
Hakkınızda kolaylıkla hayırlısı olsun Allah bir çıkış kapısı göstersin inşallah

Siddet kim kime siddet? Dayanamayip o süpürgeyi gecirdin kafasına dimi? Lutfen hem suclu hem güçlü o sana vurmamis olsun. Boyle babam olsa annemle kuserim beni bu rezil herife maruz biraktigi icin. Cocugu bahane etme. Yazik gunah evde bisey yerken bile cekiniodur o çocuk.
Eşim bana 2 sene oncesi kavga ettiğimizde tokat attı bir kere de kızım beşikten düştü diye beni suçladı sen bakmadın ondan düştü diye koluma yumruk attı ama ben hep bir özründe affettim bir daha dokunmucam diye söz verdi dokunmadı ama psikolojik şiddete hep devam ediyor ne kadar konuşsam da boşa aynı evin içinde haftalarca küsmeyi ben bu adamda gördüm herseye karışır laf söyler para konusunu demiyorum bile cebinden bir lirası gidecek diye ödü kopuyor 6 senedir çalışıyorum her kuruşunu verdim ev aldık araba aldık ama özgürce bir yaşamım olmadı yani hala da aynı biriktirme peşinde bir su parasının bile peşine düşer aileme ben de kızıyorum yanımda bir tane destek olsa ben çeker giderim diye ama kimsem yok nereye gideyim kızımla Eşim evi eşyalarını bırakıp asla gitmez zaten bana diyo istemiyosan çocuğu birak çek git diye

Kızıma da canı isterse iyi davranır ama canı istemezse dönüp bakmaz bile bana küsünce kızıma da küser bazen onla da konuşmaz çocuğun ne suçu var neden böyle yapıyorsun derim sizin hakettiginiz bu der iyiyken iyidir ama kötüyken de çok kötüdür
Nasıl sinir bozucu bir adam bu ya . Olgunlaşmamış erkekliği adamlık zannedenlerden sanırım. Bence siz kendi paranızla istediğinizi yapın yiyin için gezin kizinizla kuserse de küssün umursamayin ya siz üstüne düştükçe vazgeçilmez sanıyor herhalde kendini. Baktınız çok abartıyor ayrılın ya gencliginiz curumesin

Cimri adamdan hayır gelmez. İyi bi avukat bulun bemce. Ailenizin yanı müsait mi bilmiyorum ama zaten çalışıyormuşsunuz kendiniz kalabilirsiniz kızınızıda alıp. Ama bir ömür bu cimri adam çekilmez bence yaa. Bide çocugu bırak git demiş kendisi nasıl bakıcak acaba bi çikolatayı bile çok gören baba ?

Cimri adamdan hayır gelmez. İyi bi avukat bulun bemce. Ailenizin yanı müsait mi bilmiyorum ama zaten çalışıyormuşsunuz kendiniz kalabilirsiniz kızınızıda alıp. Ama bir ömür bu cimri adam çekilmez bence yaa. Bide çocugu bırak git demiş kendisi nasıl bakıcak acaba bi çikolatayı bile çok gören baba ?
Ailemle uzakta kalıyoruz avukatla görüşeceğim mümkünse evden uzaklastirma alıcam ev kendimizin dava bitip ev satılana kadar evde kalırım en azndan

Adam cimri ki ne cimri ya hemde öyle bencil ki ben dişimi gösterdikçe görüyorum gerçek yüzünü yani bana öyle şeyler söylüyor ki hala ben bile kendime şaşırdım böyle bir adamı asalak gibi nasıl besledim diye ya akşama kadar yemeği eksik olmaz ütü çamaşır... Neymiş efendim o daha önce çalışmaya başlamış daha çok altın biriktirmiş hiç kenara ayirmadan hepsini ev alcaz diye vermiş. Eksik kalan için krediyi de ben çekmiştim. Tabi odicen krediyi diyo ödüyorum zaten diyorum alışverişi de sen yapican diyo kenara para atıp napcan diyo araba alcam bende diyorum git kredi çek araba almak istiyosan diyo evde araba var ama paşam izin vermiyo ben kullaniyom onu diye git kredi çek kendine al diyo tam cinnet gecirmelik bir insan

Adam cimri ki ne cimri ya hemde öyle bencil ki ben dişimi gösterdikçe görüyorum gerçek yüzünü yani bana öyle şeyler söylüyor ki hala ben bile kendime şaşırdım böyle bir adamı asalak gibi nasıl besledim diye ya akşama kadar yemeği eksik olmaz ütü çamaşır... Neymiş efendim o daha önce çalışmaya başlamış daha çok altın biriktirmiş hiç kenara ayirmadan hepsini ev alcaz diye vermiş. Eksik kalan için krediyi de ben çekmiştim. Tabi odicen krediyi diyo ödüyorum zaten diyorum alışverişi de sen yapican diyo kenara para atıp napcan diyo araba alcam bende diyorum git kredi çek araba almak istiyosan diyo evde araba var ama paşam izin vermiyo ben kullaniyom onu diye git kredi çek kendine al diyo tam cinnet gecirmelik bir insan
Aşırı cimri ya sanki eşiniz degilde başka birisiymişsiniz gibi konuşuyor. Onu elleme bunu sen git al falan yarın bir gün hasta olsanız hiç çalışmasanız bakmaz bile bence. Bir ömür hayatta çekilmez ya

Eşim bana 2 sene oncesi kavga ettiğimizde tokat attı bir kere de kızım beşikten düştü diye beni suçladı sen bakmadın ondan düştü diye koluma yumruk attı ama ben hep bir özründe affettim bir daha dokunmucam diye söz verdi dokunmadı ama psikolojik şiddete hep devam ediyor ne kadar konuşsam da boşa aynı evin içinde haftalarca küsmeyi ben bu adamda gördüm herseye karışır laf söyler para konusunu demiyorum bile cebinden bir lirası gidecek diye ödü kopuyor 6 senedir çalışıyorum her kuruşunu verdim ev aldık araba aldık ama özgürce bir yaşamım olmadı yani hala da aynı biriktirme peşinde bir su parasının bile peşine düşer aileme ben de kızıyorum yanımda bir tane destek olsa ben çeker giderim diye ama kimsem yok nereye gideyim kızımla Eşim evi eşyalarını bırakıp asla gitmez zaten bana diyo istemiyosan çocuğu birak çek git diye
Neyse ki cok ciddi fiziksel seyler yaşanmamis. Ama bu adamin dili ve pintiligi hepsine bedel vallahi ömür törpüsü. Bosanmayi düşünüyor musun?

Şiştim valla okurken.
Çiftler arasında cidden büyük sorundur cimri taraf olması. Mesela ayakkabı vs gibi konularda aşırı takıntılı bir insanım eşim bana alma dese kıyamet kopar. İnadıma alırım.

Merhabalar ben 7 senelik evliyim 3 yaşında bir kızım var eşimle evlendigimizden beri sürekli para yüzünden kavga ediyoruz eşim asla para harcamayı sevmez ben de çalışıyorum ve harcamayı severim savurganim demiyorum harcamak istiyorum ama eşim ben her bisey aldığımda küser evlendigimiz ilk sene ben çalışmadığımda para bile vermezdi eve bisey alırken sürekli ne yapcaksin diye sorardı 1 sene sonra çalışmaya başladım kendim kazanıyorum dedim ona da karışmaya başladı harcama birikim yapalım kardeşine gönderme annene verme versem bir hediye alsam küser asla konuşmazdı bende zamanla vermemeye harcamamaya başladım neyse birikim yaptık araba aldık bu sefer ona bindirmedi yine sustum bu dönemler hiç boşanmayi düşünmedim ama sonra kızım oldu kavgalar daha da arttı konu parayı da geçti her şeye karışır oldu yok çocuk az emiyo sütun yok mama ver mama verirrim neden veriyon kolayına geliyor değil mi işte onu neden verdin şu yemeği yedi mi neden az yedi herseye karışır oldu ve kavgalarımız katlanarak artmaya başladı bu dönem ayrılmayı düşündüm çünkü araya şiddet de girmişti ama yine cesaret edemedim ailem destek olmadı onlardan çok uzaktaydim yapamadım yani sabret dedim kendime sonra tayin olduk araba yüzünden para yüzünden yine kavga eder olduk eşimin okulu yürüme mesafesiydi arabayla gidip geliyordu ben 2 servis değiştirip gidiyordum arabayı ben kullanım diyince yine vurcan bir yere diye vermedi kızıma bana da iyi davranmiyordu her gün kavga ediyorduk zaten neyse ben dayanamadim ailemin yanına gittim ayrilcam diye ama 1 hafta sonra yine barıştık elimizdeki birikimle ev aldık biraz aramız düzelmisti ama şimdi yine kavgalar başladı ben araba alcam dedikçe tekrar harcama yapmaya başladıkça yine kavga etmeye başladık araba alcam diyorum ben sana para flan vermem diyor zaten istemiyorum senden para kendim alırım diyorum ben karışmam hiçbir şeyine diyor geçen hafta sonu markete gittik kızıma bir çikolata aldık 13 lira bir çikolataya para mı verilir diye herkesin içinde laf söyledi bende konuşmadım madem sen konuşmuyorsun gör bakalm surat nasıl yapılır dedi 3 4 gündür konuşmuyoruz asla gelip özür dilemez zaten hatalı da olsa anca küser konuşmaz sadce eleştirmek için konuşur bu arada dedim ya yeni ev aldık diye evde de oraya dokunmayın duvarları çizmeyin kapıyı cizmissiniz evde diken ustundeyiz akşama kadar temizlik yaptım kapıya elektrikli süpürgeyi mi çarptın diyor çizilmiş küçücük laf soylicek yer arar küs olunca da ben de adım atmak istemiyorum artık çok yoruldum bazen kızım için sabret babasız mi büyüsün diyorum bazen o kadar çekilmez oluyor ki hersey çok uzun oldu ama kimseye bisey anlatamıyorum o yüzden burada paylaşmak istedim
Kolay kolay boşan demem ama sen bu adamı boşa çekme düzelmez...

Kocama kızınca k.k. ya girip konulari okuyorum kocam gözüme melek gibi gözüküyor yaw😂

Üç tip erkekten uzak durmak lazım imkanı varken aşırı pinti olan, hovarda erkekten, şiddetr meyilli olan

Çikolatanın lafını eden baba mı olur be ağzımı bozmak istemiyorum verin mahkemeye alın donuna kadar

X