Eşimle tartıştık eve gitmedim sizce haklı mıyım?

Yani gece 11 12 de nereye gidebilirim ki bi cafeye gitsem 10 11 olmadan çıkarım ben.

Öyle kabul etmedim tabikide. Evlenmeden önce bunları konuştuk. Ben kabul etmediğimi açık açık söyledim. O da her zaman gidecek halim yok dedi. Biz bir misafirliğe arkadaşlarının evine gitsek hepsi bizi bırakıp gidiyor gece 12 1 de geliyorlar yaa çok saçma bu hareketler ve hepsi normal karşılıyor

Demek ki adamın büyüdüğü ve yetiştiği çevrede bu normal. Haliyle o da onlara ayak uydurmaya çalışıyor maalesef.

Çok yakın bir arkadaşım vardı aynen böyleydi kocası dışarıya çıkardı ben seni annenlere bırakayım dönüşte alırım derdi ya da bize bırakırdı arkadaşımı dönüşte bizden alırdı en fazla üç sene sürdü en sonunda çocuk ben seni bırakayım annenlere köyde işim var benim diyip gitti bir ay boyunca orada kaldı geri döndüğünde tabii ki de arkadaşım ona boşanma davası açmıştı çok da iyi oldu boşandılar bu adam düzelmez asla umarım sizde kendinizi bir an önce kurtarırsınız .

Bence iyi olmuş evli olduğunun bir eşi olduğunun farkına varmalı. Burnunu sürt biraz. Sensizliği eve geldiğinde senin yokluğunu öğrensin.
Asla pişman olmaz o. Ona kalırsa her zaman haklı. Ama ben bu konuda artık çok ciddiyim. Evet hamileyim. Pişman mıyım değilim çünkü biliyorum ki bana karşı çok iyi beni seviyor beni kısıtlamıyor rahat bırakıyor. Ama sırf böyle iyi diye de ben bu hareketlerini sineye çekemem. Haftanın 5 günü dışarda oturuyorsa o iki günü evde sıkılıyor. Madem öyleyse i* gibi sürünsün bensiz. Ben zaten sağlıkcıyım her şekilde çalışıp kendi ayaklarım üstünde durabilirim yani kimseye muhtaç olmam yani ailemde her şekil arkamda. O konuda baya hiçbir şüphem yok. Asla kızlarını kimseye ezdirecek insanlar değil ama damatlarını da çok seviyorlar çünkü onlara karşı çok iyi.

Ben öyle biri dr değilim kendi hayatımı onun zevkleri için heba edemem kusura bakmasın

Haklısınız da siz niye gidiyorsunuz. Belli bir saatten sonra disardaysa o gitsin anasinda yatsın.
Evin anahtarları da bende. Gidip yatacak babasının evinde. Madem ki eski hayatını istiyorsa gitsin yaşasın asla eskisi gibi zevk almayacak. Ben bir gün bile evde olmasam o her yerde beni arıyor. Ama bu seferlik bir gün olmayacak.

Bende öyle istiyorum ben çıktığımda o da çıksın. Ama her zamann olmaz ki nereye kadar?

Yani gece 11 12 de nereye gidebilirim ki bi cafeye gitsem 10 11 olmadan çıkarım ben.
Haklısın da bulunduğun ilçe veya ile göre değişir. Kişinin alışkanlığı ve ortamın şartları farklıdır bir şey diyemem. Burda olan şey şu sen evde güvenli ortamdasın kafası rahat bir şey olmaz mantığı, ama senin eşin dışarıda ve genelde sen olmadan zaman geçirmesi. Gündüz çalışıyor akşam gece gezmesi veya oturması peki siz ne zaman görüşeceksiniz? Sorun bu sizi üzen de bu :) tamam siz çıkamadınız bence çıkın yine de olan saatler çerçevesinde

Siz bu adamı birakmazsiniz . Sırf bunun için bile çocuk yapmışsınız. Bosanirsaniz düşman elti sevinir diye . Size hiç uzulemedim de yazık mi değil karninizdaki küçücük çocuğa . Baba evde yok böyle bir hayatta büyüyecek . Annesi sürekli kriz geçirecek haftanın altı günü evde huzursuzluk var .
Yani yıllar geçtikçe insan nesillerin düzelmesini bekliyor . Eğitim de almış bir kadınsiniz

Yaa kahve değil cafe ama dediğim cafeyi öylr bi ortam yapmışlar. Yoksa yazın tam işlek bir cafe. Ben bunu biliyordum ve en başından konuştuk. Bana zaten evlenicez eskisi gibi asla olamam diyordu. Yani şimdi kardeşi de evli diyor bak oda gidiyor arkadaşımda gidiyor bende gidip oturayım onlarla bir iki saat. Yanş öyle bir yapıyorlar ki sanki ben çok sıkıyormuşum gibi gözüküyorum

İnşallah biz o raddeye gelmeyiz. Gelirsekte ben kaybetmem o kaybeder. Benim gibi bir insan asla bulamaz mumla da arasa. Arkadaşları bile ona senin eşin gibi biriyle evlenmek istiyoruz baldızın var mı diye soruyor. Herkes özeniyor o da böyle kendini yapmaya devam ederse o kaybedecek

Arayan soran oldu mu? Hala annende misin?
Şimdi babamın iş yerine geldim bu bir haftadır hep geliyorum yardımcı olmak için. Eşim kuduruyor tabi hep erkekler gelip gittiği için. Ama bana sesini çıkaramıyor. Bugün kaynanam kayınpederim geleceklerdi onları görmeye gidecektik evlerinde yemek yapacaktık ama ben eşimi engelledim bugünde gitmeyeceğim eltime diycem bi hastamız var ben gelemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…