Gebeliğe Hazırlık Eşinde Sperm sorunu olanlar ? Birlikte takip edelim tecrubelerimizi paylaşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok da kötü değilmiş. sayı biraz azmış sadece düzelir inşlh. eşin ameliyat olalı ne kadar oldu. Sende bi sıkıntı var mı
Bende çikolata kisti var fakat yumurta oluşumuna engel değil dedi doktor düzenli muayenelerimde her ay muhakkak yumurta oluşuyor catlıyordu fakat olmadı eşim ameliyat olalı 9 ay oldu sonuç alamadık acaba hala mı düzelmedi diye endişe ediyorum ve korkuyorum sonucu görmekten ama teste gitmeliyiz artık. Ameliyat öncesi tüp bebek denedik 7 yumurtam oldu 7 si de olgundu fakat 2 si döllendi ama çok kötü embriyolar oluştu sperm dölleyemiyor sanırım sıkıntı akrozomdaki enzim eksikliği zorla Ca iyonizer yöntemiyle döllendirildi fakat transfer olamadı. Siz bana umut oldunuz inşallah bizde de yükselir değerler önümüzdeki hafta test sonuçlarını yazarım dua edin olur mu🙏🏻

Bende çikolata kisti var fakat yumurta oluşumuna engel değil dedi doktor düzenli muayenelerimde her ay muhakkak yumurta oluşuyor catlıyordu fakat olmadı eşim ameliyat olalı 9 ay oldu sonuç alamadık acaba hala mı düzelmedi diye endişe ediyorum ve korkuyorum sonucu görmekten ama teste gitmeliyiz artık. Ameliyat öncesi tüp bebek denedik 7 yumurtam oldu 7 si de olgundu fakat 2 si döllendi ama çok kötü embriyolar oluştu sperm dölleyemiyor sanırım sıkıntı akrozomdaki enzim eksikliği zorla Ca iyonizer yöntemiyle döllendirildi fakat transfer olamadı. Siz bana umut oldunuz inşallah bizde de yükselir değerler önümüzdeki hafta test sonuçlarını yazarım dua edin olur mu🙏🏻
İnşallah canım 🙏eşimde ameliyat oldu vitamin takviye aşamasında hepimizin duası kabul olur inşallah. Sonuçları mutlaka yaz 🤗

Merhaba hanımlar konu ile alakalı değil ama progestan hormonu kaç olmalı başka yere başlık açıp sormak istemedim 😊

Herkese iyi geceler yazdıklarinızi okudum bir umut bende yaziyim dedim bizim morfoloji ve sayi iyi demislerdi ama ileri hız düşük proxeed plus a basladık havuç suyu keci boynuzu pekmezi..simdi sizden nohutu ögrendim o baya etkiliymis hemen başliycam bu arada esimin sonucunu yorumlarsaniz sevinirim..
Sizdede lökosit çıkmış canım yani enfeksiyon var eşinde hızı o etkilemiş olabilir bizde de enfeksiyon çıktı antibiyotik kullandı eşim bizde harekette sayıda falan sorun yok ama lökosit olması spermin döllenme özelliğine zarar veriyormuş

Sizdede lökosit çıkmış canım yani enfeksiyon var eşinde hızı o etkilemiş olabilir bizde de enfeksiyon çıktı antibiyotik kullandı eşim bizde harekette sayıda falan sorun yok ama lökosit olması spermin döllenme özelliğine zarar veriyormuş
Evet canim antibiyotik kullandı eşim birde kasık fitigi ameliyati oldu ondan once böyle çıktı değerleri oda sebep olabilir dediler.

Kızlar eşimin değerlerine bakar mısınız covidden sonra bayağı kötü toplam sayı 379 milyondu Ocak ayında bugünkü sonuçlarla napcaz bilmiyorum ☹️ eşiniz için ne gibi takviyeler kullandınız
IMG_20210526_201753.jpg

Kızlar eşimin değerlerine bakar mısınız covidden sonra bayağı kötü toplam sayı 379 milyondu Ocak ayında bugünkü sonuçlarla napcaz bilmiyorum ☹️ eşiniz için ne gibi takviyeler kullandınız
Eki Görüntüle 2857980
yine de kötü
değil ki , morfoloji ve hız iyi. sayı da yükselir biz de covid olduk moraliniz bozulmasın en az 4-5 ay test vermeyin dedi doktor

X