Gebeliğe Hazırlık Eşinde Sperm sorunu olanlar ? Birlikte takip edelim tecrubelerimizi paylaşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba herkese bugün eşimin sperm testini yaptırdık buraya atsam zahmet olmazsa bir değerlendirseniz çok sevinirim
586A600E-FDFE-4988-8CD8-0DAEA9FB405C.jpeg

hareketinde sorun var sayı da düşük
mırfoloji iyi takviye kullanırsınız düzelir
Teşekkür ederim hız için aylardır havuç suyu içiyor keçiboynuzu kürü yaptık 3 ay çoban çökerten kırkkilit ve çakşır çayı içti arı sütü bal polen propolis karışımı yedi takviye olarak da 1 aydır maxigo kullanıyor başka öneriniz var mı

Selam arkadaşlar. Eşim bugün sperm testini yaptırdı. Ama doktor ilaç vermicem bir ay sonra tekrarlayalım testi ona göre bir yol izleyelim demiş. Sizce nasıl bu sonuçlar? Hiç anlamıyoruz yeni dahil olduğumuz bir şey yardım eder misiniz ☹️

Eklentiler

• IMG_20210528_190919.jpg
    IMG_20210528_190919.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 132
Selam arkadaşlar. Eşim bugün sperm testini yaptırdı. Ama doktor ilaç vermicem bir ay sonra tekrarlayalım testi ona göre bir yol izleyelim demiş. Sizce nasıl bu sonuçlar? Hiç anlamıyoruz yeni dahil olduğumuz bir şey yardım eder misiniz ☹️
İleri hızlı hareket yok bizde de öyleydi ve morfolojimiz 2 idi sizinki gibi. Varikosel var eşimde eşinizin değerlerinin neden düşük olduğuna dair bi şey dediler mi o önemli ?Üroloji doktoruna göründünüz mü?

İleri hızlı hareket yok bizde de öyleydi ve morfolojimiz 2 idi sizinki gibi. Varikosel var eşimde eşinizin değerlerinin neden düşük olduğuna dair bi şey dediler mi o önemli ?Üroloji doktoruna göründünüz mü?
Yok hayır doktor bir ay sonra tekrar edelim testi demiş ona göre ilaç yazarım yolumuza bakarız boşuna beklemeyin demiş sadece🤷‍♀️ varikosel ne oluyor acaba? hiç bakalım neyden kaynaklı dememiş belki öteki sonuçlara göre bir şey belirleyecek hiç bilmiyorum. Ben eşimle gidemedim o tek gitti. O da doğru düzgün soru sormamış öğrenmemiş morali bozulmuş ☹️

Ramazan Bayramı sonrası 4 ay olacak. Değerlere o zaman bakılacak. Maxi go kullandık iki ay. İçeriği en iyi diyebileceğim vitamin bu.

Fsh yüksekliği yoksa keçiboynuzu kürü, Kaan Aydos un önerdiği ısırgan çayı, e vitamini zaten 200 ıu kullanacaksınız.

Bak polen arı sütü hem kadın hem erkek için doğal ve çok iyi. Karışım alıp 3 ay kullanabilirsiniz.
Cnm size maxigoyu kaan hocami verdi acaba

X