Gebeliğe Hazırlık Eşinde Sperm sorunu olanlar ? Birlikte takip edelim tecrubelerimizi paylaşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
üzülme canım bu defa olur inşallah zaten bir kez kimyasal olduysa şans var demektir ...yumurta kalitesi için neler yaptın biz de yapalım biraz tiyo ver
Bir de kendimi bildim bileli spor yaparım dağcılık yapıyorum yıllardır.belki bunların da kalitede etkisi vardır bilmiyorum artık

tamam canım benim de ağrılı olurdu ben de artık tüp bebeğe geçicem inşallah iyi çıkar bakalım kısmet biraz bu işler

tamam canım benim de ağrılı olurdu ben de artık tüp bebeğe geçicem inşallah iyi çıkar bakalım kısmet biraz bu işler
Evet gerçekten bizim de kismetimizde anne olmak varsa elbet olacaktır.yasim ileri olmasa tüp yıpratıcı bir süreç kadın için biraz daha zamana bırakırdım ama sen de tüp dene bakalım belki kolayca olur özlemin diniverir inşallah

ben migrostan aldım keçiboynuzları içinden bal akıyordu onunla yapıyorum bir hafta sabah akşam aç içireceksin sonra sadece yatarken içecek 3 ay... ben hazır suya 6 7 tane kırıp 3 dk kaynatıp alıyorum 20 dk bekletip içindeki keçiboynuzlarını atıyorum soğuyunca içiyor üroloji dr bi kağıt verdi onda yazıyordu hatta onda içine bir tutam çörekotu bir adet defne yaprağı atın yazıyor öyle yapıyorum

şu an 2. aşılama evresindeyim rapor çıkarıp mayıs adeti ile tüpe geçmeyi düşünüyorum tabi ben mayıs diyorum dr ne der bakıcaz artık

Harikaymis ben de aynen böyle yapayım ozaman çok teşekkür ederim canım su sene bitmeden güzel haberlerimizi versek birbirimize buradan keşke

Evet şimdi pandemi bana da çok engel oldu ama hemen düzene sokacagim yakın zamanda spor işini
bizim yaşımızdakiler için bunlar önemli canım keçiboynuzu pekmezi de içiyorum ben bize de iyi geldiğini okudum arısütü de alıyorum takviye olarak da stromega q 10 başladım

bizim yaşımızdakiler için bunlar önemli canım keçiboynuzu pekmezi de içiyorum ben bize de iyi geldiğini okudum arısütü de alıyorum takviye olarak da stromega q 10 başladım
Ben de şuan sadece promotil women ve d vitamini alıyorum ekstra da tiroit ilacı kullanıyorum düşük tutmak için

Senin yumurtalarda sorun mu var peki sadece eşinde mi sorun var senin de?

Harikaymis ben de aynen böyle yapayım ozaman çok teşekkür ederim canım su sene bitmeden güzel haberlerimizi versek birbirimize buradan keşke
evet canım migrostan tavsiye ederim bir hafta sonra ölçüyü yarıya indiriyorsun ilk hafta 2 bardak çıkacak şekilde olduğu için ölçü fazla hemen başlayın canım şifa olsun bunun yanında dr tavsiyesini yazayım sana çay kahve sigara alkol fazla kırmızı et ve radyasyon spermi bozuyor dedi telefonla aynı odada uyumak yok çay kahve sıfır yeşil çay vs içsin hareket eşine de lazım..haftada iki balık mutlaka ama dip balığı değil her gün rengarenk meyve bir gün nar bir gün muz bir gün havuç gibi kuru yemiş ama çiğ olacak bunları 3 ay uygulayın tüp bebeğe gitmeden

Senin yumurtalarda sorun mu var peki sadece eşinde mi sorun var senin de?
bana sorun var diyen olmadı canım ben daha önce düşük yaptım 4 yıl oldu ama bir kez hamile kalabildim sonra olmadı sebepsiz dediler bir dr yumurta tembelliğin var demişti ben de doğaçlama deniyorum işte tüp bebeğe kadar ne yapsam kardır mantığı ile inşallah sorun yoktur

İşte eşim adanali hep kırmızı et ağırlıklı besleniyoruz biz cep tel da elinden düşmüyor ama koca adam yani hepsini o da biliyor gergin ve suçlayıcı bir ilişki de istemiyorum işte.yapabildigini yapıyor kızıp elinden alamam ya telefonu

ptomotili dr mu verdi bana da hemşire bunu tavsiye etti internetten almıştım iade ettim pek güvenilir gelmedi eczaneden alıcam ben de
Promotil men i hem ben araştırdım hem doktor önerdi eşime.arastirirken women olanı da kadına faydalı diye çok okudum gördüm doktor da kullanabilirsin diyince ben de onu kullanıyorum.yani toplam takviyeler neredeyse aylık 1000 TL i buluyor bizim.artik biraz ise yaramasi lazım herhalde ne bileyim

İnşallah canım rahim filmi çektirdin mi peki?

evet canım haklısın bizimki de antepli malesef ben de yapamadım onu dr diyince yeme düzenine uyuyor tel elden düşmüyor yine ama aynı odada uyumuyoruz ona dikkat ediyoruz

İnşallah canım rahim filmi çektirdin mi peki?
çektirdim temiz çıktı
genetik ve pıhtılaşma baktırdım temiz çıktı
bir tek şu bağışıklı meselesi aklımda bir de böbrek üstü beziyle ilgili bi hormonum yüksekti benim yıllar önce baktırmıştım pco yok demişlerdi geçen tüp bebek dr na sordum yine baktır önemli dedi yarın endokrine gidicem o yüzden

promotil women miş senin yazdığın bana protime women demişti farklıymış onlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…