eşini kaybedenler

Allah sabır versin, neden kaybettiniz ?
teşekkür ederim, ani kalp krizinden vefat etti. hiçbirşeyi yoktu ki. Çok stresli zamanlardan geçiyordu sadece ben hep onıun yanındaydım ama bu kadar stres yaptiğını bilmiyordum hiç

Aranızda hiç eşini kaybeden var m? 17 gün oldu bazen dayanacak gücüm kalmıyor, oğlum olmasa canıma kıyardım.
Rabb'im sabır versin size çok üzüldüm.
Bebeğiniz size dayanak olacağı gibi sizde ona olmalisiniz kolay değil ama onun için güçlü olmak lazım 😓

teşekkür ederim, ani kalp krizinden vefat etti. hiçbirşeyi yoktu ki. Çok stresli zamanlardan geçiyordu sadece ben hep onıun yanındaydım ama bu kadar stres yaptiğını bilmiyordum hiç
Rabbim yardımcın olsun, şu an ne desek boş bunu yaşayacaksın .... Ama güçlü olmaya çalış iki yavrun var sen annesin ...bazi antidepresanlar gebelikte kullanılıyor istersen doktoruna danış.

Rabbim size ve evladiniza bol sabırlar versin .
Bu konu yüreğime çok dokundu yanınızda olsam size sımsıkı sarılırdım 😔
Eşinizden geriye kalan güzel bir evladınız var onun için hem anne hem baba olacaksınız evladinizdan güç alarak olacak bu rabbim kalbinize ferahlık versin.

Çok çok üzüldüm, Rabbim sabır versin ve sizi çocuklarınıza bağışlasın, eşinizin de mekanı cennet olsun inşallah.
Çok zor, ne denir bilemedim ama henüz çok yeni, zamanla hafifleyecektir, hayat devam ediyor bi şekilde.
Allah yardımcınız olsun.
Maddi manevi imkanlarınız ne durumda?

En acısı da dün evlilik yıldönümüzdü, gece onu rüyamda gördüm bugun evlilik yıldönümümüz ama sen yoksun dedim ama sana cennetten bir hediye gönderdim sevgilim dedi ona iyi bak dedi sabah uyandığımda ne demek istedigine anlam veremedim baya bi düşündüm sonra fark ettim hamile olabilecegimi, tarihe baktım üç gün gecikmişti farkında değildim. Gittim test aldım hemen ve hamileymişim. Evlilik yıldönümümüzde öğrendim yani, sonra kapı çaldı bir adam çiçek ve bir not getirdi. Eşim ölmeden önce sürpriz hazırlamış bir otel odasına rezervasyon yaptırmış beni oraya cagırıyordu notta. Sanki yaşıyormuş gibi gercekten orda beni bekliyormus gibi giyindim süslendim ve o otel odasına gittim. Yapayalnız bütün gece sabaha kadar orda bekledim belki gelir diye ama o hiç gelmedi. Ertesi gün yani bugün annemler de beni bulamayınca endişelenmişler, hizmetlimiz çöpün içinde gebelik testinin kutusunu bulmuş annemlere götürmüş, oğlum da demişki annem zaten hamile siz bilmiyormuydunuz. Nerden biliyorsun demişler. Babam ruyamda dedi demiş. Demişki annen hamile çok güzel bir kardeşin olacak ve bundan sonra annen ve kardeşin sana emanet demiş..

En acısı da dün evlilik yıldönümüzdü, gece onu rüyamda gördüm bugun evlilik yıldönümümüz ama sen yoksun dedim ama sana cennetten bir hediye gönderdim sevgilim dedi ona iyi bak dedi sabah uyandığımda ne demek istedigine anlam veremedim baya bi düşündüm sonra fark ettim hamile olabilecegimi, tarihe baktım üç gün gecikmişti farkında değildim. Gittim test aldım hemen ve hamileymişim. Evlilik yıldönümümüzde öğrendim yani, sonra kapı çaldı bir adam çiçek ve bir not getirdi. Eşim ölmeden önce sürpriz hazırlamış bir otel odasına rezervasyon yaptırmış beni oraya cagırıyordu notta. Sanki yaşıyormuş gibi gercekten orda beni bekliyormus gibi giyindim süslendim ve o otel odasına gittim. Yapayalnız bütün gece sabaha kadar orda bekledim belki gelir diye ama o hiç gelmedi. Ertesi gün yani bugün annemler de beni bulamayınca endişelenmişler, hizmetlimiz çöpün içinde gebelik testinin kutusunu bulmuş annemlere götürmüş, oğlum da demişki annem zaten hamile siz bilmiyormuydunuz. Nerden biliyorsun demişler. Babam ruyamda dedi demiş. Demişki annen hamile çok güzel bir kardeşin olacak ve bundan sonra annen ve kardeşin sana emanet demiş..
Eşiniz her zaman erken mi hazırlık yapardı özel günleriniz için?

allah sabir versin ne denir ki cok uzucu

Evlilik yıldönümümüzde öğrendim yani, sonra kapı çaldı bir adam çiçek ve bir not getirdi. Eşim ölmeden önce sürpriz hazırlamış bir otel odasına rezervasyon yaptırmış beni oraya cagırıyordu notta. Sanki yaşıyormuş gibi gercekten orda beni bekliyormus gibi giyindim süslendim ve o otel odasına gittim. Yapayalnız bütün gece sabaha kadar orda bekledim belki gelir diye ama o hiç gelmedi. Ertesi gün yani bugün annemler de beni bulamayınca endişelenmişler, hizmetlimiz çöpün içinde gebelik testinin kutusunu bulmuş annemlere götürmüş, oğlum da demişki annem zaten hamile siz bilmiyormuydunuz. Nerden biliyorsun demişler. Babam ruyamda dedi demiş. Demişki annen hamile çok güzel bir kardeşin olacak ve bundan sonra annen ve kardeşin sana emanet demiş..
Bu kısmı okuyana kadar gerçekten üzülmüştüm.
Neden insanların duygularıyla alay ediyorsunuz?
Sosyal deney mi kendini tatmin etmek mi ne yani bunlar ?
Bakın eşinizi kaybetmiş olabilirsiniz
Hamile de olabilirsiniz.
Buna okey. İnanırız.( 17 gün önce)
Ama şu alıntı kısmı hiç inandırıcı değil. Kusura bakmayın gidin başka yerde kendinizi eğlendirin.

Bu kısmı okuyana kadar gerçekten üzülmüştüm.
Neden insanların duygularıyla alay ediyorsunuz?
Sosyal deney mi kendini tatmin etmek mi ne yani bunlar ?
Bakın eşinizi kaybetmiş olabilirsiniz
Hamile de olabilirsiniz.
Buna okey. İnanırız.
Ama şu alıntı kısmı hiç inandırıcı değil. Kusura bakmayın gidin başka yerde kendinizi eğlendirin.
Hamile halimle nasıl üzüldüm. Dizi film gibi inanacagimizi nasıl düşündü

X