Eşinin anne ve kardeşine aşırı düşkünlüğünden boşanan var mı?

Haklısınız, ben de eşimin annesini aramalarına müdahale etmem , yeterki bana karışmayın zorlamayın sizin iletisimiznize karışmam dedim , çok şükür bir normalleştik darısı tüm gelinlere 😅 suanda kv bana yemekler yapıp yolluyor asla bunaltmiyor çünkü oğluyla arasına girme gibi bir derdimin olmadığını gördü , kaygıları geçti benimle ilgili, ama çok zordu gerçekten bu seviyeye gelebilmek ...
İlk sene herkes bir bocalıyor bence.
Kayınvalidem de ay oğlumun pijamasına sarılıp ağladım dedi. Bize gelince öyle sarılıp film izlemeye kalktı. Kocam oha anne delirdin mi dedi. O da anladı. Normale döndü.
ama o dönem benim annem de sabahları üzgün kalkıyorum. Alışmışım bıcır bıcır sesine diye arıyordu sabahları.
Kız yada erkek evlendirince bir alışma sürecine giriliyor. O süreçte ben ekstra dikkat edeceğim bu nedenle. En azından yansıtmayacağım.
Ama böyle saplantılı anneler cidden sıkıntı haklısınız

Bense aksine erkek çocuk istemiyorum, galiba buradan okuduklarimdan çok etkileniyorum, kızım olduğu için çok sevinmiştim ama erkek çocuk istemedim bence bu da normal değil, icten içe korkuyorum demekki, ben ataerkil sistemden nefret ettiğim için erkeklere karşı da soğumuşum galiba , ama herswy yetiştirmekle alakalı, inşallah oğlum da olsa kadınlara saygılı yetiştireceğim, bu zinciri kırmak biz kadınlara düşüyor, yaşadığınız şeyler için çok üzgünüm ve şoktayım hala 😑

Ben de erkek çocuk istemiyorum. Kesinlikle istemiyorum.

Çok korkuyorum eleştirdiğim kadınlar gibi olmaktan

Erkek anneleri farklı bir ruh haline bürünüyor bu ülkenin havasından mı suyundan mı bilmiyorum çok agresif ve baskın çıkma hallerinde , oğullarının kız arkadaşı sevgilisi olunca histeri krizine giriyorlar yüz ifadeleri değişiyor görüyorum mimiklerinin değişimini

ve farklı halkları da gözlemledim gözlerim hep sadece bu ülkenin kadınlarında var bu

Sizde peygamber sabrı varmış ben olsam cinnet geçirirdim.
Sen kim köpeksin de benim kocamın kirli iç çamaşırlarını koklaya koklaya eve götürüyorsun andaval yemin ediyorum ya çok sinirlendim

Kayınvalidem çok zor günler yaşamış. Oğlu dışında hayatta hiç kimsesi hiç arkadaşı sohbet ettiği kimse yok. Yaşından dolayı hoş gördüm başlarda. Sevgiyle muhabbetle yaklaştım.

Olduramadım. Bir kez cinnet geçirdim evdeki tüm süs eşyalarını tabakları parçaladım. Hastaneye kaldırıldım 2 tane diazem yedim kalçamdan.

Ve ben burada konu açtım. Buraya utanmadan yorum yazan erkek anneleri , bana orada da hakaret etti.

Çünkü erkek anneleri böyle. Bu ülkenin erkek anneleri inanılmaz hırçın. Erkek çocuk sahibi oldukları için inanılmaz kibirliler.

Erkek çocuk doğurmak hala ülkemizde bir ayrıcalık.

Kız çocuk doğduğunda annelerin yüzü düşüyor.

Bir de kocasıyla arası iyi olmayan, boşanan, vefat etmiş, terkedilen kadınlardan ben çok korkuyorum. Babası sağ olmayan veya ailesi boşanmış erkekler bana teklif ettiğinde kabul etmiyorum yüzlerine de söylüyorum çünkü bakın ben çok acı çektim. 17 kilo verdim. 32 kilo oldum hastanede yattım annem kahroldu. Babam kayınvalidemi gebertecekti.

Maaşımın yarısı psikiyatriye gidiyor. Uyku hapları alsam da uyuyamıyorum.

Hakim, karşı tarafın avukatı, eski eşimin tüm akrabaları, eski eşim .. herkes beni haklı buldu yüzüme de söylediler ama ben HAKLI OLMAK İSTEMİYORUM ! MUTLU OLMAK İSTİYORUM !!

Bir pazar günü eşimle kahvaltı yapıp eşofmanlarımızı giyip parkta deniz kıyısında yürümek istiyorum.

Eşimle yürürken tik olmuştu ikimiz de telefonlarımıza sık sık bakıyorduk acaba kayinvalidem bizi aradı mı diye !

Havuza yürüyüşe kafeye giderken korkarak gidiyorduk.

Hava kararmadan evde olmaz isek kayınvalidem beni kenaraya çekip azarlıyordu oğlumu benden uzaklaştırıyorsun diye

Evlerimiz karşılıklı olduğu halde kayınvalidem görüntülü arıyordu. Yatak odasının ışığı açık niye uyutmuyorsun oğlumu diye gece 01.25'te kayınvalidem beni arıyordu özel anlarımızda !! açmaz isek ısrarla arıyordu.

Bir keresinde gece 03.20'de geldi terliklerle pijamayla geldi. Güvenlik bizi aradı. Eşime dediler ki anneniz sizi arıyormuş açmamışsınız telefonu duymadınız sanırım..

Eşim kayınvalidemi kucakladı. Salona koltuğa yatırdı. Sarılıp uyuyakaldılar. Üzerlerine ben battaniye örttüm.

Ben kayınvalide ve aslaaaa erkek çocuk istemiyorum.

Annesi vefat etmiş biriyle evlenmek isterim ve kesinlikle kız çocuk istiyorum.

Eleştirdiğim kişilere dönüşmekten ölesiye korkuyorum. Bir genç kızın umutlarını hayallerini ideallerini çalmak, bir evliliği yıkmak, gözyaşı istemiyorum.

Ben çok çektim sen çekeceksin zihniyetinde erkek anneleri.

Kayınvalidem çok zor günler yaşamış. Oğlu dışında hayatta hiç kimsesi hiç arkadaşı sohbet ettiği kimse yok. Yaşından dolayı hoş gördüm başlarda. Sevgiyle muhabbetle yaklaştım.

Olduramadım. Bir kez cinnet geçirdim evdeki tüm süs eşyalarını tabakları parçaladım. Hastaneye kaldırıldım 2 tane diazem yedim kalçamdan.

Ve ben burada konu açtım. Buraya utanmadan yorum yazan erkek anneleri , bana orada da hakaret etti.

Çünkü erkek anneleri böyle. Bu ülkenin erkek anneleri inanılmaz hırçın. Erkek çocuk sahibi oldukları için inanılmaz kibirliler.

Bir de kocasıyla arası iyi olmayan, boşanan, vefat etmiş, terkedilen kadınlardan ben çok korkuyorum. Babası sağ olmayan veya ailesi boşanmış erkekler bana teklif ettiğinde kabul etmiyorum yüzlerine de söylüyorum çünkü bakın ben çok acı çektim. 17 kilo verdim. 32 kilo oldum hastanede yattım annem kahroldu. Babam kayınvalidemi gebertecekti.

Hakim, karşı tarafın avukatı, eski eşimin tüm akrabaları, eski eşim .. herkes beni haklı buldu yüzüme de söylediler ama ben HAKLI OLMAK İSTEMİYORUM ! MUTLU OLMAK İSTİYORUM !!

Bir pazar günü eşimle kahvaltı yapıp eşofmanlarımızı giyip parkta deniz kıyısında yürümek istiyorum.

Eşimle yürürken tik olmuştu ikimiz de telefonlarımıza sık sık bakıyorduk acaba kayinvalidem bizi aradı mı diye !

Hava kararmadan evde olmaz isek kayınvalidem beni kenaraya çekip azarlıyordu oğlumu benden uzaklaştırıyorsun diye

Evlerimiz karşılıklı olduğu halde kayınvalidem görüntülü arıyordu. Yatak odasının ışığı açık niye uyutmuyorsun oğlumu diye gece 01.25'te kayınvalidem beni arıyordu özel anlarımızda !! açmaz isek ısrarla arıyordu.

Bir keresinde gece 03.20'de geldi terliklerle pijamayla geldi. Güvenlik bizi aradı. Eşime dediler ki anneniz sizi arıyormuş açmamışsınız telefonu duymadınız sanırım..

Eşim kayınvalidemi kucakladı. Salona koltuğa yatırdı. Sarılıp uyuyakaldılar. Üzerlerine ben battaniye örttüm.

Eleştirdiğim kişilere dönüşmekten ölesiye korkuyorum. Bir genç kızın umutlarını hayallerini ideallerini çalmak, bir evliliği yıkmak, gözyaşı istemiyorum.

Ben size bir iki defa sordum eski kaynana şu an napıyor diye, onun yerine sürekli oğlunun rahatsız ettiğini falan anlattınız. Bu kadın boşanma aşamasında, herkes tarafından linç edilirken ve şu an napıyor nasıl tepkiler veriyor? Oğlunun size yalvardığını biliyor mu bu olaya nasıl bakıyor?

Bunlar gerçekten normal değil. Bütün kayinvalideler kendi çaplarında bir fenalik yapmaya çalışıyorlar ama sizin ki haddini çoktan aşmış.
Evlenmeden önce hiç anlamadınız mi bu kadar bağımlı olduklarini?

Ben size bir iki defa sordum eski kaynana şu an napıyor diye, onun yerine sürekli oğlunun rahatsız ettiğini falan anlattınız. Bu kadın boşanma aşamasında, herkes tarafından linç edilirken ve şu an napıyor nasıl tepkiler veriyor? Oğlunun size yalvardığını biliyor mu bu olaya nasıl bakıyor?

Biz boşanma aşamasında değiliz. Boşandık.
Biliyor musunuz boşanma davasını önce eski eşim açmıştı. Annesiyle birlikte evi terketmişti. Sonra davayı geri çekti pişman oldu. Ben dava açtım. Eve almadım.

Oğlunun bana yalvardığını bence biliyor.
Eski eşimin 2 teyzesi ve eşimin dayılarının hanımları bize geldi beni sakinleştirmek için. Kayınvalidem hepimizi evden kovdu.

" Burası benim evim. Oğlumun evi benim evimdir. Ev de oğlan da benim size ne be size mi soracağım ne yapacağımı ? " diye avazı çıktığı kadar bağırdı.

Eşimin teyzeleri ve yengeleri ile halen görüşüyoruz ve beni çok seviyorlar. Eşimin teyzesi dayısı pamuk gelinimiz diye severler beni. Eşimin halası beyaz peynirim diyip suratımı sulu sulu öper mıncıklar. Öyle bir sarılırlar ki kaburgalarım kırılacak gibi oluyor.

Ama kayınvalidem bana çirkin olduğumu, hortlak gibi beyaz iskelet gibi olduğumu, fakir olduğumu oğluna yakışmadığımı v.s v.s söylüyor.

Benden önceki sözlüsü diş hekimi kızcağızı da esmer diye ayırmış. Yani ten renginden ve gelir düzeyinden farksız.

Kayınvalidem kendi itiraf etti zaten. Ben torun istemiyorum Ahmet'im bana yeter ki. Bizi kimse ayıramaz dedi defalarca. (Adını bilerek değiştirdim Ahmet değil)

Eski eşim diyor ki " boşanmış olmamız arkadaşlığımıza engel değil. İletişimi koparmayalım. Gel ben sana stüdyo daire açayım. Çalışmana gerek yok. Annemin haberi olmasın. Seni unutamıyorum. Başkasıyla görüşme. "

Benim eniştem polis. Savcı aile dostumuz var. Konuyu onlara ilettim. Eski eşimden 2 haftadır ses yok.

Biliyor musunuz boşanma davasını önce eski eşim açmıştı. Annesiyle birlikte evi terketmişti. Sonra davayı geri çekti pişman oldu. Ben dava açtım. Eve almadım.

Eski eşimin 2 teyzesi ve eşimin dayılarının hanımları bize geldi beni sakinleştirmek için. Kayınvalidem hepimizi evden kovdu.

" Burası benim evim. Oğlumun evi benim evimdir. Ev de oğlan da benim size ne be size mi soracağım ne yapacağımı ? " diye avazı çıktığı kadar bağırdı.

Eşimin teyzeleri ve yengeleri ile halen görüşüyoruz ve beni çok seviyorlar. Eşimin teyzesi dayısı pamuk gelinimiz diye severler beni. Eşimin halası beyaz peynirim diyip suratımı sulu sulu öper mıncıklar. Öyle bir sarılırlar ki kaburgalarım kırılacak gibi oluyor.

Ama kayınvalidem bana çirkin olduğumu, hortlak gibi beyaz iskelet gibi olduğumu, fakir olduğumu oğluna yakışmadığımı v.s v.s söylüyor.

Benden önceki sözlüsü diş hekimi kızcağızı da esmer diye ayırmış. Yani ten renginden ve gelir düzeyinden farksız.

Kayınvalidem kendi itiraf etti zaten. Ben torun istemiyorum Ahmet'im bana yeter ki. Bizi kimse ayıramaz dedi defalarca. (Adını bilerek değiştirdim Ahmet değil)

Eski eşim diyor ki " boşanmış olmamız arkadaşlığımıza engel değil. İletişimi koparmayalım. Gel ben sana stüdyo daire açayım. Çalışmana gerek yok. Annemin haberi olmasın. Seni unutamıyorum. Başkasıyla görüşme. "

Benim eniştem polis. Savcı aile dostumuz var. Konuyu onlara ilettim. Eski eşimden 2 haftadır ses yok.
N neselimeseodunu nickli hesabınızda bu kadının şizofreni gibi bir hastalığı olduğunu anlatmıştınız sanki, sizinle de annesine bakmanız için evlendirmişlerdi. O konuda kayınbaba da vardı diye hatırlıyorum. Bu tatlı akrabalar yoktu.

Benim eski eşim annesi ile aynı koltukta sarılıp uyuyakalıyorlardı.

Kayınvalidem bana sürekli " sen yokken ben vardım bunu kafandan çıkarma. Ana bir eş çok " diyordu.

Evlerimiz aynı mahallede karşılıklı caddede olduğu halde eşimin iç çamaşırlarını vermedi. Bize gelip kirli kutusunu karıştırdı ve eşimin kirli boxerlarını koklayarak iniltili sesler çıkardı ağladı ve hepsini aldı gitti.

Oğlumu elimden alamayacaksın diye bağırdı tüm apartmana rezil olduk.

Eski eşimle tango yapardı. Eski eşimle annesi yolda el ele parmaklarını geçirerek yürürlerdi.
Ben arkalarından giderdim.

Bana salona ayrı yatak yapardı kayınvalidem
" Bir akşam oğlumu bırak da rahat rahat uyusun " diyerek eşimi bekarlıktan kalma odasına yatırırdı
Şaka mi bu dalga mı geçiyorsunuz ciddi misiniz ?

Oğlunu paylaşamayan kayınvalide toplumumuzda yaygın, evet.
Ama oğlum benim kocam, ben annemin kocasıyım. İşte vay efendim oğlumun kobrası vs. sık rastladığım şeyler değil.
Ben şaşırdım açıkçası.
Yani sülalemde kaynanalığın şanını yedi düvele duyuran var. Rahmetli babaannem de gelinlerini sevmez, oğullarını doldurup salardı falan. Ama bundan ileriye gitmedi. Ki günün birinde anneme hakkını çok geç olsa da teslim etti. İyi bir anne ve gelin olduğunu söyledi. Ama bu konuda bahsedilen kayınvalideler normalin oldukça dışındalar.
Yani ilk gece kurabiyeyle gelip çay koy diyenini hiç görmedim. Yani en azından gerdeği es geçerler cadı da olsa kayınvalideler. :KK53: Tövbe tövbe ya :olamaz:

Oğlunu paylaşamayan kayınvalide toplumumuzda yaygın, evet.
Ama oğlum benim kocam, ben annemin kocasıyım. İşte vay efendim oğlumun kobrası vs. sık rastladığım şeyler değil.
Ben şaşırdım açıkçası.
Yani sülalemde kaynanalığın şanını yedi düvele duyuran var. Rahmetli babaannem de gelinlerini sevmez, oğullarını doldurup salardı falan. Ama bundan ileriye gitmedi. Ki günün birinde anneme hakkını çok geç olsa da teslim etti. İyi bir anne ve gelin olduğunu söyledi. Ama bu konuda bahsedilen kayınvalideler normalin oldukça dışındalar.
Yani ilk gece kurabiyeyle gelip çay koy diyenini hiç görmedim. Yani en azından gerdeği es geçerler cadı da olsa kayınvalideler. :KK53: Tövbe tövbe ya :olamaz:
Normal kaynana oğlumun sefası olsun der, kendi yatağını bile verir yeni çiftlere.😀 Bu kaynana değil kuma.

Normal kaynana oğlumun sefası olsun der, kendi yatağını bile verir yeni çiftlere.😀 Bu kaynana değil kuma.
Aslına bakarsan Katip normal insanlar oğlum mutlu olsun diye gelini hoş tutmalılar. Tabi gelinden aksi yönde bir davranış gelmediği sürece.
Ben de sanırım bu yıl görümce olacağım, annem de kayınvalide. Şimdi gelinle durduk yere niye uğraşalım ya hu? İşin sonunda kardeşim de mutsuz olacak. Ohhh sefam olsun gelin mutsuz oldu, kardeşimi de salla mı diyeceğim? :olamaz:

Ben memnunum ailemden. Sıcak ilişkilerimiz var. En ufak bir sıkıntıda da koşarlar. Mesela oğlum öksürdüğünde acilden döndük diye gruba yazınca koşup bana hava temizleyicisi getirdiler evinden bu grup sayesinde. Bir şey olsa ailecek koşarlar hemen. İnsanın bir sıkıntıda hemen anlatacağı birinin olması da yük alıyor. Rapor olarak bakmıyoruz biz. Bir sorun olursa hemen yardım etmek için önlem olarak bakıyoruz. Oğlum da bu sıcak ailede büyüyor. Ondan böyle yabanilik arzulayacağını sanmam doğrusu
Her gün aramak çok sıkıntı bence biraz rahat kendi hallerine bırakmak daha iyi olur sonuçta küçük çocuk değiller yetişkinler zaten önemli bir şey olsa ararlar herkes anne baba oluyor ama kimse her gün sesini duyayım diye aramıyor haftada bir kaç kere ararsın anlarım da her gün aramak nedir yaa madem çok seviyordunuz oğlunuzu korkuyorsunuz ayağına taş değecek diye evlendrmeseydiniz be ablacım eşi de eminim rahatsız oluyordur

Benim kv de eşime düşkündür. Akrabaları ve annesi tarafından sen büyü adam ol anneni kurtar diyerek büyütülmüş. Hatta eşim kvnin telefonunda aşkım diye kayıtlı.1.5 sene de oğluma baktı bizle kaldı ama bir günden bir güne şöyle bir sözünü davranışını görmedim duymadım tövbeler olsun.

Ben evlenip bir de onlara yakına geldikten sonra onların olduğu yere eşim 2 hafta üstü üste gitse ne işin var bi hafta sonun var git karının yanına diyip geri gönderdiğini bilirim.

Bu konuyu okuyup kv mi aradım cici cici konuştum canım anam yaa.

İyi haftasonları kk. Geçen hafta bir konu açmıştım sizleri dinledim ve memlekete 3 saat uzaklıkta olan şehire atandım. Ama o günden beri varolan problemler biraz dahada büyüdü. Öncelikle eşim buraya atandığım için kin kustu. Babası öldüğü için annesininde kocası olduğunu o evin ve annesinin büyün ihtiyaçlarını onun karşılaması gerektiğini bağırarak anlattı. Bende hamileyim bu süreçte en iyisi senin yanında olmamdı dedim. Babası zamanında annesinin saçını okşamamış,hep dövmüş ,gezdirmemiş gün yüzü göstermemiş bu yüzden benim bu hayattaki önceliğim annem diyor. Kendimden bile önde gelir diyor. Memlekete gidince eşim beni anneme bıraktıktan sonra hiç aramıyor gitme vaktine kadar. Ama bakıyorum annesini yemeğe çıkarıyor, hediyeler alıyor evinin alışverişini yapıyor beraber mutlu storyler atıyorlar.Mesela bu haftasonu geldik benim kuaför ve bazı yerlerde randevum vardı. Bana sen işlerini kendin hallet ben annemin işlerini hallederim anca dedi. Bende otobüse böyle karnın burnunda binmek istemediğimi söyledim oralı bile olmadı. Bu konuyu kayınvalide ile konuştum. Kocam varkende oğlum benim kocamdı. Tabiki bana bakıcak benim geçimimi sağlayacak bir tane annesi var dedi ve bu durumdan memnun oldu sende bir oğlan doğur inşallah dedi. Hafta içi eşim işe gidiyor akşam gelip tv izliyor uyuyakalıyor. Haftasonu he rhaftasonu istisnasız memlekete geliyoruz ve ayrı takılmaya başlıyoruz üstelik hamileyim ve çok bunaldım. Her haftasonu gitmeyelim biraz gezelim birbirimize vakit ayıralım diyorum annemi memnun etmem lazım diyip gidiyoruz. Evet neler tavsiye edersiniz?
Farkında mısınız annesi gün yüzü görmemiş die o annesini yaşatmaya çalışırken siz gün yüzü görmüyorsunuz. Böyle mi devam edecek bu. Ömrümüz kocanızın annesinin gönlünü eylemesiyle mi geçecek

Eski eşin resmen annem bilmesin dost hayatı yaşayalım demiş, bariz ruh hastası bunlar , Allah kurtarmış seni ...

Ne kadar oldu bosanali? Sizin adınıza çok üzüldüm ben

Siz kendi annenizle her gün konuşuyor musunuz?
Cevap evetse neden erkekler konuşunca olay saçma bir hal alıyor anlamıyorum.
Ben söyleyeyim eşiniz sizin annenizle kaç kere konuştuğunuzu umursamadığı için, ama gelinler en temelde annesi hayatımızdan çıksın kafasında olduğu için bu böyle.
Aslında kadınların genel olarak bu erkekleri sadece kendisine ait yapmaya çalışmasını da anlamıyorum. Saçma bir yarış. Bazı kaynanalar gelini kıskanıyor saçmalıyor. Bazı gelinler anneyle olan ilişkiyi Komple kendi yönetmek istiyor. Didikliyor. Gereksiz bir huzursuzluk.
her gün gelinle görüşmedikten sonra, saatlerce konuşup ev hayatını etkilemedikten sonra, zırt pırt gitmedikten sonra gün içinde aramam neden sorun oluyor anlamıyorum gerçekten
Her ailenin dinamiği farklı. Ailemin tek evladiyim. Annemle neredeyse her gün konuşurum illa biseyler buluruz . Eski eşim ise annesiyle çok samimiyeti olmamış ayda yılda bir dışarı çıkmışlar ( ki bı kere dışarı çıkmış onda da takılıp düşüyor diye oğlu elini tutmuş, habire biz oğlumla el ele dışarı çıkardık diye anlatır abartarak yani) . Taa ki özel gündür v.b durumlarda aradım oğluna araması için vesile oldum sevgililik itibariyle o zamandan beri beklentiye girdi.

Ben arasam oğlu aramasa da kusmelere başladı. Ben de artık aradan çekildim ister arar ister aramaz diyerek . Sanki ben engel oluyormusum gibi bir intibaa oluşturdu kadın halbuki yapıcı olandim.

Şimdi siz oglunuzla samimisinizdir gayet ararsınız ; fakat bir samimiyet yokken eşiyle mutlu diye rakip görerek beni arasın, beni gezdirdin , herseyini bana anlatsın gelinden önce derseniz orası yaş.

Oğlum var 6 yaşında kız erkek arkadaşı ne olursa hayatın gerçeklerini anlatmaya çalışıyorum . Sırf onun istedigi olmadığı için naz niyaz yapıp aglayacaksa aglayabilir. Kendi evladimi bile pohpohlayamam .Valla ben sonunda kadar hemcinslerim tarafiyim istersen yuvasını kurup dunyanin ucuna gitsin mutluyda bitti.

Her gün aramak çok sıkıntı bence biraz rahat kendi hallerine bırakmak daha iyi olur sonuçta küçük çocuk değiller yetişkinler zaten önemli bir şey olsa ararlar herkes anne baba oluyor ama kimse her gün sesini duyayım diye aramıyor haftada bir kaç kere ararsın anlarım da her gün aramak nedir yaa madem çok seviyordunuz oğlunuzu korkuyorsunuz ayağına taş değecek diye evlendrmeseydiniz be ablacım eşi de eminim rahatsız oluyordur
Valla her ailenin dinamiği farklı. Biz her gün aile bireylerimizin sesini duyuyoruz. İyi mi, sağlığı yerinde mi canı mı sıkkın haberimiz olsun istiyoruz. Bundan da rahatsız değilim. 24 saat içinde 5 dakika annemi arayayıp nasılsın dediğimde iyi hissediyorum kendimi. Her gün yaşadığım binlerce dakikada beş dakikacık bir zaman aralığı da çok gelmiyor bana.Oğlum henüz 6,5 yaşında ileride de her gün aramayı istersem ararım evlendirmiyorum zaren. İleride evlenmeyi seçedebilir, bekar da kalabilir. Paşa keyfi nasıl isterse öyle. Ben de hayatta olduğum sürece eşimi dostumu oğlumu annemi kardeşimi kuzenimi sık sık ararım konuşurum. Bizim ailemize göre bu normal.

X