Eşiniz boşalabilmeniz için ne yapıyor?

Bazen tedavilik olmayan durumlar da vardır kimi zaman sevişmenin dozu yüksektir tutamaz yani her erken boşalma bir sorun değildir aslında
yani sürekli olan durumdan bahsediyorum ben. sürekli afedersiniz girince boşalan bi adamla ömür geçmez. ayda yılda bir olur güler geçersin 2.yi beklersin

Bekarken sürtünerek mast yapmaya alıştığınız için vajinal orgazm olamıyor olabilirsiniz. Elle, oral yolla klitoral orgazm ugrasiniz da olmazsa yine eşinizi surtunmek için kullanabilirsiniz 😅

Ne kendi vucudunu taniyor, haz noktalarini biliyor ne de hosuna giden seyleri partnerlerine soyleyebiliyor çoğu.
Nişanlıyla bu konular önceden konuşulabilir mi?
bunları da kendine dokunarak öğrenebilirsin. Bu yüzden masturbasyon kötü bir şey değildir, dene.
Haftada bir kez masturbasyon yapıyorum ama kendim vücudumun başka yerlerine dokunsam da bir şey hissetmiyorum ki.
bedeninizi keşfedin, nasıl ve ne şekilde zevk alıyorsunuz, nasıl tatmin olabilirsiniz. Ondan sonra eşinizi yönlendirirsiniz
Nişanlıyım, hiç sevişmedim. Evlenmeden önce insan kendi vücudunu nasıl tanıyabilir, ne şekilde zevk alacağını nasıl bilebilir?

Sorularımda ciddiyim, lütfen bir iki cümle açıklama yaparsanız öğrenmiş olurum.

Denemeden evlenmemek gerek, yani pazardan patlican alirken elleyip ediyoruz da adamlari da biraz avuclamak gerek yav
Ebru Aybike Ebru Aybike
Teşekkür ederim. Yetişme tarzı, böyle bir şey imkansız, rahat birisiyim ama nişanlımla yapamam gibime geliyor. Yok yok yapamam. Konuşmak bile sorun halbuki evliliğin %70'i cinsellikmiş, endişelenmiyor değilim.

Böyle bir şey imkansız, rahat birisiyim ama nişanlımla yapamam gibime geliyor. Yok yok yapamam. Konuşmak bile sorun halbuki evliliğin %70'i cinsellikmiş, endişelenmiyor değdeğilim
Yuzeysel sevis bari, bak bakalim ten uyumunuz var mi?
Teninin kokusu seni cezbediyor mu?
Avuçlamakta da fayda var, bamya mi diil mi onu da ogrenmek gerek, yoksa oyle 🥒 bunla ömür geçmez diyim ben sana.
🥒makbulü bu.

X