eşiniz eski sevgilisinin fotoğraflarını saklasaydı ne yapardınız?

Bence de kızılacak bir durum kızlar kadın veye erkek fark etmez hiç kimse böyle fotoları filan saklamamalı hatırası çok değerliyse saklayacak kadar hiç ayrılmasaydı eskiyi saklamak yeniye haksızlıktır bence ve evlendiğin erkek yeda kadın hiç fark etmez artık ''o'' vardır hayatında,başkalarının hatırası sadece akıllarda kalmalıdır ....a.s

tınnn....umrumda bile değil..naparsa yapsın be..bi fotoğraf onu mutlu edecekse dilediğince mutlu olsun yaa...

bu olay onun sonu olurdu,hakkinda hic hayirli seyler olazdi yani.........

ewt o facebook denen nane cok guzel bışey bence ordan zaten eskı sevgılılerıne bakıolardır ben bakıorum ve hiçbişey hissetmıorum emınım kocamda hissetmıodur zaten hissetıgı an o evlılık bıtmıstır.evde eskı sevgılı fotosu saklamak affedılıcek bısey deıl unutsa saklamaz net boşanırım kesın !!!! deli gibi sevsemde (eskı sevgılımı terk etmıstım bu yuzden):teytey:

ben saklayabilirim ama o saklayamaz
ahahhaha

Sevgilimin ilk sevgilisi olduğum için öyle bi sorunum yok olamaz da şanslıyım yani:sm_cool:

zor soru mııııııııııııııı bilmiyorumsengözlerimebaksanab

Eşim eski sevgilisiyle başbaşa fotoğraflarını, mektuplarını falan saklamadı.
Ama askere giderken çekilmiş kalabalık aile fotoğraflarında eski sevgilisi vardı.
Gördüğümde çok sinirlendim niye bu fotoğraf duruyo hala diye. Biz o zaman nişanlıydık.
Eşim de o gün askere gittiği için özel bir gün olduğu ve o anın fotoğrafının kalmasını istediğini, eski sevgilisinin fotoğrafta olup olmamasının hiç önemli olmadığını söyledi.
Ama ben söylenip durdum böyle şey olur mu baktıkça hatırlamak mı istiyorsun vs. diye :eek:
Sonra yırtıp attı eşim o fotoğrafı da.
Belki çocukça ama sinirlendim nabiyim. :asigim:

hayatım sen resimde diye sinirlenip yırttıra biliyorsun ben napayım biz eşimin önceden baktıgı hanfendiyle dip dibe oturuyoruz ewlerimiz bitişik bolkona kapıya çıksak görüyoruz birbirimizi benim kadar sinir olmamışınızdır eminim ben ömür boyu sinir oluyorum o kişiyi görmekten bide biz kapı önünde otururken komşularla bizim yanımıza geliyo iyice fıttırıyorum Kötü Kazen

valla o eski sevgilisinin fotosunun yanına bir diğer eski sevgilisi olarak benide eklemek zorunda kalırdı

benim eşiminde eski sevgilisinin resmi duruyo .beni okadarda rahatsız etmiyo.tabi bi de eski sevgilisinin bu dünyadan ayrılmış olması benim kıskanmamı gerektirecek neden bıraktırmıyo.ben saygıyla onun resmini albümde tutuyorum.

İkisinide kapı önüne kordumkaydirigubbakcemile:kızgın::mymeka:

olmadı elime et satılını alır hanginizden başlıyım derdim:smiley-cool:

(dötüne değe değe ayakları kacardu kocişim kesin:lepi:)

bi şeyler saklanmak için bi kenarda duruyosa bilki hiçbişey eski değildir.o yüzden fotoğraflarıyla kendini başbaşa bırakırdım

kızlar ben hala atamadım yıllar önce bitmiş bir ilişkinin resimlerini, ve ondan sonraki sevgilimede yalan söyledim yaktım diye
o resimleri yırtmaya yakmaya elim gitmez, ruh ikizimdi o benim.

böyle bir şeye tahammül gösteremem yani ne işi var ki ne alaka yani benle evlenmiş falan.saçmalık.böyle birşey olsaydı o resimlerle onu başbaşa bırakırdım:mymeka:

kafasında paralardım o fotoğrafları:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

eşiniz,nişanlınız yada sevgiliniz eski sevgilisinin resimlerini,mektuplarını veya hediyelerini hala saklıyor olsa ne tepki verirdiniz?

BENİM EVLİ DEĞİLİM BİŞİ DEĞİLİM AMA ÖLE BİŞE GÖRÜRSEM BOĞARIM ONU HATTA OKADAR BEYNİNİ YERİMKİ ÖLMEK İÇİN DUA EDER VALLA BEN ACAİP KISKANCIM YAPMASIN ÖLE ŞEY İNME İNER BANA :eek:klava::mymeka:kötükedihüso:jeyyar:

kesin sonu olurdu die düşünürüm öncelikle konuşurdum bu konuyu onla ondan sonra ya o fotolar yırtılcak ya da ben bidaha olmucam derdim kendi bilir ondan sonrasınıda çok çok üzülürüm birazcıkkaydirigubbakcemilesenağlama4:eek:

sanırım çok ama çok sinirlenirdim şimdi konuyu okuyunca bi düşündüm aman tanrım ne kavga olurdu ama çok sinirlenirdim kim olursa olsun sinirlenir zaten bu durumda eğer eski sevgiliyse adı üzerinde eski ne gerek var hatırasını saklamaya eğer çok isterse benim görmemem gerek asla bunu kabullenebileceğimi hiç sanmıyorum

X