Eşiniz nasıl giyinmenizi ister?

ne gıydığıme pek karışan bır eşim yok.................... ben de bana mudahele etmesını sevmem zaten

benim eşimdee karışmaz
dışardada evdedee amaa onun yanındaykenn aslaa kapalıı giyinmemm eşofman uzun kolluu gibiii açık giyinmeyi severimm o zaten banaa sen ne yapacağını bilirsin derr şakkıdı

ya benim sevgilim özel günler dışında topuklu ayakkabı giymemi istemiyo ama ben cok istiyorum ikna edemiyorummmm.

Nasıl mutlu olursam öyle giyinmemi istiyor. :KK76:

Nasıl mutlu olursam öyle giyinmemi istiyor. :KK76:

Eşinizi tebrik ediyorum....
En normali bu bence.
Siz nasıl mutlu olursanız öyle giyinmelisiniz.
Öyle erkekler var ki eşlerinin giyiminde çok karışıyor.
Onu giyme,şunu giyme,alma onu çok açık, vs.

evet bence dee. nasıl ikna edebilrim topuklu konusunda =) bana fikir verinn

Eşinizi tebrik ediyorum....
En normali bu bence.
Siz nasıl mutlu olursanız öyle giyinmelisiniz.
Öyle erkekler var ki eşlerinin giyiminde çok karışıyor.
Onu giyme,şunu giyme,alma onu çok açık, vs.

Henüz evli değiliz :KK25:
Ama en başından nasılsa öyle gideceğini düşünüyorum hep.
Özellikle sınırlarını zorlayıp mini filan da giyiyorum bugüne kadar agresif yaklaştığını görmedim hiç.
Devamını gelecek günlerde bekliyorum.
Ve evliliğimizde de :KK53:

ruh halıne gore degısır
ıcımın bellı olmasını ıstemez
belım acılsın ıstemez
dar ıstemez
gogus zaten gozukmucek
ozel gunlerde gıy der
gıyerım cekıstırır

kadınların kıyafetlerıne karışan erkekler eziktir.Bilio musunuzz?

benim eşimde karışmaz,evlendiğimiz ilk günlerde karışacak gibi oldu ama ben ödün vermedim

benim eşim de karışmaz.zaten karışacağı şekilde de giyinmem ama beni en çok klasik giyindiğimde,takım elbise topuklu ayakkabı falan giydiğimde beğenir.onu da kırk yılda bir giyiyorum zaten:KK52:

eşim karışmazda eşimin anneciği pantolan giymemden hoşlanmıyor etek giymemi istiyor etek dediğimde topuğa kadar falan öyle kısa da olmayacak

Cöpcü, neden kayinvaliden sana karisiyorki?
Pantolon neden giymene izin vermiyorlar?
Cok ilginc.:26:
Vallahi akli basinda bir bayanim ve bana nasil giynimemi söylemelerine gerek yok kimsenin. Bebek degilimki beni giydirsinler?
Konuda cok ilginc??? Konu acan kardesim,
Türkiye`de insanlar kendi kararlarini veremiyorlarmi? Neden baskalari karisiyorki???:26:

Walla hiç bir şeyime karışmaz maşallah. Sadece eğilip doğrulurken gögsünü tut birde belin açılmasın der. Onun dısında karısmaz. Aşkımmmm benım ya :)))

benimkide önceden hiç takmıyodu nişanlandıktan sonra açılan yerini kapat filan demeye başladı ilginç :/

al bunu giyiyorum çok seksi beyim bayılıyor :KK200::KK31::KK6:

Son düzenleyen: Moderatör:
X