Eşim evde açık giyinmemden hoşlanmıyor

Eşiniz cinsel anlamda yetersiz ve bunu biliyor ve sizin cinselliğinizi ona teşhir etmeniz, başarısızlığını hatırlatıyor. Bunu görmek de beyzadenin egosunu yerle bir ediyor.
Hepsi bu.
Sizi eleştirerek kendi başarısızlığını kamufle etmeye çalışıyor.
olabilecek bir sebep

Bunu ben de düşündüm. Başarısız olduğu için beni öyle görünce kendini mahçup hissediyor belki de. Ama nişanlılık döneminde de söylemişti bunu, sonra yatakta olabilir sadece evde çok istemem görev olur falan gibi şeyker söylüyordu
:işsiz: ruhu ölmüş ayol bi de gidip evlendiniz yani.

3 ay olacak evleneli. Ben evlenmeden önce kendime hep derdim ki dışarıya süslenip evde pespaye gezen kadınlardan olmayacağım. O kadar güzel iç çamaşırları aldım normal gündelik olarak da yine kısa şort falan tercih ediyorum. Ama eşim bundan rahatsız. Ben güzel bi kadın olduğumu düşünüyorum, mesela dolgun bi kalçam var, kıyafetler üstüme çok yakışıyor. Ama o benden etkileneceği yerde benim açık giyinmemden rahatsız oluyor. Ve bana beni böyle gördüğü için gözünün alıştığını o yüzden cinsel anlamda kötü olduğunu söyledi. Halbuki evliliğimizin ilk günlerinden beri cinsel sorunlarımız var sertleşme problemi isteksizlik vs. Normal bi erkek açık giyinilmesinden mutlu olur diyorum kabul etmiyor. Ailesi çok muhafazakar. Evde falan da saçları hep kapalı annesinin, kız kardeşinin. Kapalı giyiniyorlar ve eşimin gözü hep böyle alışmış çıplaklık sevmiyor. Mesela namazdan sonra üstümde uzun namaz kıyafetini, uzun örtüyü gördüğü zaman hoşuna gidiyor, ailesinde nasıl gördüyse öyle istiyor. Evlilikte yatak odasını da çok önemli görmüyor. Gündelik yaptığı şeyleri söylüyor benim kocam olarak. Ben de ev arkadaşları da bunları yapar diyorum. Konuyu dağıtmayayım çekici giyinilmesinden rahatsız olan erkek gerçekten normal mi?
Merhaba bazı erkeklerin kapalı kadınlara karşı zaafı daha yüksek bu yüzden diyeceğim ama ilk zamanlar bile isteksizlik varmış bunla alakası yok anladığım kadarıyla, Böyle giyinmeniz her erkeğin hoşuna gider aslında ama eşinizde sorun yaratması sanırım kendi eksikliği yüzünden ama size tavsiyem eşinizle konuşun bu konuyu açık şekilde kendisi bu konularda konuşur mu nasıl biri bilmiyorum ama anlatın yani içinizdekileri sonuçta eşiniz herşeyi rahatça konuşmanız gerekiyor sertleşme sorununu istek arttırıci alıp giderebilir eşin eğer bu durum seni rahatsız ediyorsa konuşun çözüm bulun bence çünkü ileride daha büyük sorunlara yol açar şimdiden birbirinize isteklerinizi söylemeye cekinirseniz içinde birşey varsa konuş içine atma açık olun birbirinize karşı içinizde tutup köşeye attıkça birbirinizden uzaklaşır hata yaparsınız.

Merhaba bazı erkeklerin kapalı kadınlara karşı zaafı daha yüksek bu yüzden diyeceğim ama ilk zamanlar bile isteksizlik varmış bunla alakası yok anladığım kadarıyla, Böyle giyinmeniz her erkeğin hoşuna gider aslında ama eşinizde sorun yaratması sanırım kendi eksikliği yüzünden ama size tavsiyem eşinizle konuşun bu konuyu açık şekilde kendisi bu konularda konuşur mu nasıl biri bilmiyorum ama anlatın yani içinizdekileri sonuçta eşiniz herşeyi rahatça konuşmanız gerekiyor sertleşme sorununu istek arttırıci alıp giderebilir eşin eğer bu durum seni rahatsız ediyorsa konuşun çözüm bulun bence çünkü ileride daha büyük sorunlara yol açar şimdiden birbirinize isteklerinizi söylemeye cekinirseniz içinde birşey varsa konuş içine atma açık olun birbirinize karşı içinizde tutup köşeye attıkça birbirinizden uzaklaşır hata yaparsınız.
İlk dediğiniz doğru eşimin kapalılara zaafı var diye düşünüyorum çünkü bu konuyu konuştuk ve de kapalı olduğumda bana yanaştığı oluyordu. Diğer konuları da konuştuk baştaki isteksizliğin sebebinin de cinselliğin ilk gecedeki başarısızlıktan dolayı artık onun için korkuya dönüşmesiymiş. Rahatlattım kendisini ve artık daha özgüvenli oldu bana da daha sık özen göstermeye başladı

X