Eşim evde açık giyinmemden hoşlanmıyor

Kkedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
1.617
1.924
27
başlıktaki konuyu eşimle daha detaylı konuştuk. O soyma olayını sevdiğini, ama kendim açık giyindiğimde ona bu hazzı yaşatmadığım için kapalı giyinmemi istediğini söyledi. Bir iki kere gerçekten de ben tamamen kapalı bi haldeyken bana "ne kadar tatlı olmuşsun böyle" diyip yanaştığı olmuştu. Yani adamın biraz çarpık bi cinsellik anlayışı var gibi bi şey. Aramızdaki sorunları daha detaylı konuştuk, önce aramıza soğukluk girdi sonra kendini affettirmeye çalıştı güller aldı güzel mesajlar derken barıştık ve şu anda çok daha iyi durumdayız. Yorum yapanlara teşekkürler

3 ay olacak evleneli. Ben evlenmeden önce kendime hep derdim ki dışarıya süslenip evde pespaye gezen kadınlardan olmayacağım. O kadar güzel iç çamaşırları aldım normal gündelik olarak da yine kısa şort falan tercih ediyorum. Ama eşim bundan rahatsız. Ben güzel bi kadın olduğumu düşünüyorum, mesela dolgun bi kalçam var, kıyafetler üstüme çok yakışıyor. Ama o benden etkileneceği yerde benim açık giyinmemden rahatsız oluyor. Ve bana beni böyle gördüğü için gözünün alıştığını o yüzden cinsel anlamda kötü olduğunu söyledi. Halbuki evliliğimizin ilk günlerinden beri cinsel sorunlarımız var sertleşme problemi isteksizlik vs. Normal bi erkek açık giyinilmesinden mutlu olur diyorum kabul etmiyor. Ailesi çok muhafazakar. Evde falan da saçları hep kapalı annesinin, kız kardeşinin. Kapalı giyiniyorlar ve eşimin gözü hep böyle alışmış çıplaklık sevmiyor. Mesela namazdan sonra üstümde uzun namaz kıyafetini, uzun örtüyü gördüğü zaman hoşuna gidiyor, ailesinde nasıl gördüyse öyle istiyor. Evlilikte yatak odasını da çok önemli görmüyor. Gündelik yaptığı şeyleri söylüyor benim kocam olarak. Ben de ev arkadaşları da bunları yapar diyorum. Konuyu dağıtmayayım çekici giyinilmesinden rahatsız olan erkek gerçekten normal mi?

Son düzenleme:
Evdeyken onun için süslenip böyle giyinmenin onu mutlu etmesi gerekiyor bence. Çok baskılanmış bir şekilde büyümüş olabilir mi? Bir gariplik var bence ya da eşinizin fantezi anlayısı olmayabilir.
Baskı olarak şöyle bir şey var ben en iyisi onu da soruma ekleyeyim. Ailesi çok muhafazakar. Evde falan da saçları hep kapalı. Kapalı giyiniyorlar ve eşimin gözü hep böyle alışmış çıplaklık sevmiyor

3 ay olacak evleneli. Ben evlenmeden önce kendime hep derdim ki dışarıya süslenip evde pespaye gezen kadınlardan olmayacağım. O kadar güzel iç çamaşırları aldım normal gündelik olarak da yine kısa şort falan tercih ediyorum. Ama eşim bundan rahatsız. Ben güzel bi kadın olduğumu düşünüyorum, mesela dolgun bi kalçam var, kıyafetler üstüme çok yakışıyor. Ama o benden etkileneceği yerde benim açık giyinmemden rahatsız oluyor. Ve bana beni böyle gördüğü için gözünün alıştığını o yüzden cinsel anlamda kötü olduğunu söyledi. Halbuki evliliğimizin ilk günlerinden beri cinsel sorunlarımız var sertleşme problemi isteksizlik vs. Normal bi erkek açık giyinilmesinden mutlu olur diyorum kabul etmiyor. Evlilikte yatak odasını da çok önemli görmüyor. Gündelik yaptığı şeyleri söylüyor benim kocam olarak. Ben de ev arkadaşları da bunları yapar diyorum. Konuyu dağıtmayayım çekici giyinilmesinden rahatsız olan erkek gerçekten normal mi?

Baskı olarak şöyle bir şey var ben en iyisi onu da soruma ekleyeyim. Ailesi çok muhafazakar. Evde falan da saçları hep kapalı. Kapalı giyiniyorlar ve eşimin gözü hep böyle alışmış çıplaklık sevmiyor
Temelde isteksizlik ve ereksiyon sorunu var eşinizde,üstünede seksi kıyafetler olunca kendini yetersiz hissetdecek bu durumda.

Yatakta başarısız olduğu için sizin onu cezbetmenizi istemiyor veya böyle giyindiginiz gün işin oraya gitme ihtimalini düşünmesi bile onu geriyordur.
Yoksa hangi erkek bundan rahatsız olur?
Bunu ben de düşündüm. Başarısız olduğu için beni öyle görünce kendini mahçup hissediyor belki de. Ama nişanlılık döneminde de söylemişti bunu, sonra yatakta olabilir sadece evde çok istemem görev olur falan gibi şeyker söylüyordu

Bunu ben de düşündüm. Başarısız olduğu için beni öyle görünce kendini mahçup hissediyor belki de. Ama nişanlılık döneminde de söylemişti bunu, sonra yatakta olabilir sadece evde çok istemem görev olur falan gibi şeyker söylüyordu
Eşinizin bu sorunu çözmesi lazım.
Ta nisanliliktan kendinin farkindaymis zaten o yüzden böyle konuşmuş.
Siz böyle istekli oldukça da onun kendini çekmesi sizi üzer.

3 ay olacak evleneli. Ben evlenmeden önce kendime hep derdim ki dışarıya süslenip evde pespaye gezen kadınlardan olmayacağım. O kadar güzel iç çamaşırları aldım normal gündelik olarak da yine kısa şort falan tercih ediyorum. Ama eşim bundan rahatsız. Ben güzel bi kadın olduğumu düşünüyorum, mesela dolgun bi kalçam var, kıyafetler üstüme çok yakışıyor. Ama o benden etkileneceği yerde benim açık giyinmemden rahatsız oluyor. Ve bana beni böyle gördüğü için gözünün alıştığını o yüzden cinsel anlamda kötü olduğunu söyledi. Halbuki evliliğimizin ilk günlerinden beri cinsel sorunlarımız var sertleşme problemi isteksizlik vs. Normal bi erkek açık giyinilmesinden mutlu olur diyorum kabul etmiyor. Ailesi çok muhafazakar. Evde falan da saçları hep kapalı annesinin, kız kardeşinin. Kapalı giyiniyorlar ve eşimin gözü hep böyle alışmış çıplaklık sevmiyor. Mesela namazdan sonra üstümde uzun namaz kıyafetini, uzun örtüyü gördüğü zaman hoşuna gidiyor, ailesinde nasıl gördüyse öyle istiyor. Evlilikte yatak odasını da çok önemli görmüyor. Gündelik yaptığı şeyleri söylüyor benim kocam olarak. Ben de ev arkadaşları da bunları yapar diyorum. Konuyu dağıtmayayım çekici giyinilmesinden rahatsız olan erkek gerçekten normal mi?
Belkide ailesinden kimse seni öyle gormmesin diye öyle yapıyordur.

Eşinizin bu sorunu çözmesi lazım.
Ta nisanliliktan kendinin farkindaymis zaten o yüzden böyle konuşmuş.
Siz böyle istekli oldukça da onun kendini çekmesi sizi üzer.
O bana nişanlıyken bunu söylediğinde çok kötü kavga ettik. Bunun normal olmadığını madem böyle niye benle evlendiğini falan sordum. Hatasını anladı ben yatağı kastetmiyorum yatakta seni olabildiğince açık isterim günlük yaşam olarak alışkın olmadığımdan falan dedi. İsteksiz olduğunu düşündüğümü söyledim daha evlenmedik o zaman yaşayınca görürsün falan demişti ve gerçekten isteksiz çıktı. Kendimi kandırılmış hissediyorum

Annesi ve kardeşi kapalı geziyor diye sizin de öyle olmanızı beklemesini sapıkça buldum.

Kapalı anne ve kardeşi mi tahrik edici geliyormuş da sizin de onlar gibi olmanızı istiyor?

Asıl tam tersi olmanızı ister, annesine benzer bir kadını niye çekici bulsun sağlıklı bir erkek?
Bence de çok saçma. Sadece bu konuda değil her konuda öyle. Ailesinde ne görmüşse o kafasına kodlu öyle istiyor

Bence de çok saçma. Sadece bu konuda değil her konuda öyle. Ailesinde ne görmüşse o kafasına kodlu öyle istiyor
Evlenmeden önce bunları konuşmadınız mı? Ne bileyim geceleri libidonuz artinca bu konularda sohbet etmiyor muydunuz? Evin içinde rahat olalım sınırlı olmayalım falan diye.

Cinsellikte yaşadığınız sıkıntıları sanki yüzüne vuruyormuş gibi hissetmiş olabilir. Sizi öyle görüp etkilenip sonunda başarısız olma hissi adamı kötü etkiliyordur. Açık açkı konuşmakta fayda var çünkü daha çok yeni evlisiniz

Haklı adam. Evli kadın evde öyle giyinmez hafif gibi olur. Kadın hafifleyince de kocasının cinsel problemleri hiç konuşulmaz ve tedavi yoluna gidilmez.

Onlar annesi, kardeşi, teyzesi, halası falan. Siz karısısınız. Acaba sizin karısı olduğunuzun farkında olmayabilir mi?

X