Esiniz/Sevgiliniz nasil trip atar/nasil afra tafra yapar?

Önce telefonunu kapatır.:kızgın:.sonra açınca beni arar normal bişey olmamış gibi konuşur yok kırılmadım üzülmedim der..iki üç cümleden sonra beni sinir etcek şeyler söylemeye başlarr ben sinirden kudururum..o da gülme krizlerine girer..bazende sırf gülmesi için sinirlenmiş numarası yaparım:1rolleyes:

Son düzenleme:
ne yapar ne yaptırır sevmiyor böyle şeyleri kavgalı durmak istemiyorum ben seninle huzurlu mutlu bir yaşam istiyorum der her zaman kavga ettiğimiz zaman bile bende ki karadeniz inanına kolay kolay özür dilemem ama aşkucum her zaman alttan alırdı şimdi 4 sene oldu bende hatalı olsamda olmasamda özür dilemeyi öğrendim sayesinde gururumu onda bitirdim. mutluyum huzurluyum rabbime çok şükür Allah!ım bozmasında... :Saruboceq:
bu sayede sanırım 4. senemizi bu kadar aşk sevgi dolu kutluyoruz...Darısı herkesin başına opuyorumnanaktan

benden sıra gelirse yapacakta sıra gelimiyor :dilcikar:bazen diyor ben kime trip yapcaksam derkaydirigubbakcemile3

ilk önce hemen bi parlar sonra pişman olur alttan alır ondan sonrada ben kızarım ona

Aşkım bana hiç tavırrr yapmasss hep ben yaparımmmm oda beni yatııştırır her seferindeee eheh :)

tirp yaptımı tam yapar walla :bbo: soğuk konuşur ve adımla hitap eder..
siniri geçene kadar asla msj atıp aramaz ben aradığımda dahi konuşmaz tripleride en az 3 gün gider :eek:klava:

ben daha tribin yarısının yarısını yapmadan o alasını yapar benim trip kaynar arada ztn
bi susar bi umursamaz tavırlara girer çıkar çıkarabilirsen sen salak gibi açıklama yapmaya çalışıp toparlansın istersin ama bide suçlu durumuna düşersin haklıyken
sonra tmm ya kapayalım şu konuyu der uyuz uyuzzz
ben sonra msj atarım uyuzsun iştee euyuzz hıhh derimm ( tabe bundan önce sinirden bi ağla faslım olmadan olmaz çünkü çok kırılıorum öle yapınca ben daha trip yapmadan o benden beter yapıo:KK43: )
o da göstercem ben sana uyuzu der yumuşamaya başlamıştır belli sonra görüşünce nazımı yapar öpücüğümü ister bide pek yapabilcekmişim gibi bi daha yap ben sana göstercem gününü derim o da ukala ukala güler tanıyo sonuçta verdik bikere ipleri eline ahh ben ahhh ama herşeye rağmen deli gibi seviyorm ben bu adamı yaaaaa

ona sıra gelmez ben afra tafrada birinciyimdir maşallahaklinialirimsmile
o nadiren afra tafralarını adımla hitap ederek yapmaya çalışır ohaoldumsmile

benimki bana küstüğünde nete girer.. deli midir nedir adam konussana tartıssana.. daha bugün beni eski erkek arkadasım aradı. aldı eline bilgisayarı saatlerce king oynadı.. bi saat hiç konusmadı sonra döndü.. bi saattir düşünüyorum.. karar verdim.. bi daha o telefonda onun numarasını görmicem burcu ! tamam aşkım bitanem falan öpmek istedim.. öpme beni.. güvenimi sarstın dedi.. saatlerce konusmadık.. sonra döndü benim gibi adama bu yapılmaz lan! seni bi kere bile aldatmadım.. güvendim sevdim ne eksikti ha ne eksikti diye bağirmaya başladı.. aşkım bi dinle demeye kalmadi bağirdi çağirdi.. sonra gene sustu.. yani adam önce sakin davranır ama düşünür kurar öyle kavga çıkarır. ilginç.. kaydirigubbakcemile3

bazen feci bağırır, bazen hiç konuşmaz. çok fena trip atar
ama bazen de tuhaf tuhaf sesler çıkartıyo ısırasım, mıncıklayasım geliyo çocuğu var bu kadar mı tatlı olur bi insan zemuszemus

susar
uzuun sure konusmaz
dedıgı olana kadar gulumsemez cevap vermez
hıcbırseyı begenmez.
evlendık hala aynı

ağzına geleni sayar sonra gelir kendi kendine özür diler.
deli iştekaydirigubbakcemile3

Yanimdayken 1kere yapti telefonumu vermedim diye sadece susar yada kisa yanitlar verir. arada kacamak bakis atar msnde veya mesajlarda soguk yazar gerci bulusunca hemen duzeliyo aramiz

yüzüme der diyceklerini sonra akşam oldumu en az 5 syfa okkalı bi msj atar cvp atmadımı tabi suç hep bnde değilmi der cvp attığım zaman üste çıkmaya çalışır yüzüme bakmaz yanıma gelmez tavırın alasını yapar ama tavır çekmezz bi acaip anacım:sm_confused:

benimkide dengesiz. Bazen olur ismimle hitap eder, bazen olur derin bir sessizliğe gömülür. Ama en beter huyu, hiç svemiytorum bunu. Beni korkutuyo. Öyle bi bakış atarki. Başını sağ tarafa yaslar biraz. Sağ kaş havada, sol kaş aşağıinik gözler süzülmüş, dudak bükülmüş. Başını sallaya sallaya konuşur. Birde sinirden ağlar. Lan sana noluyo benim ağlamam lazım derken adam salya süöük olmuş uçuyo. Ben ağlamaya başlarsamda hemen gülmeye başlıyo, öpüp beni susturuyo.

X