esiniz yemek yapar mı

Benim esim güzel yemek yapar, hemde özenerek, bir tek pilavi tutturamiyordu, onuda artik ögrendi :dance:.

Ben calistigim icin, mecbur kaliyor oda napsin, hayat müsterek ...a.s

eşimde evlenmeden once uzun bır zaman yalnız yaşadığıi çin tum yemeklerı yapar elinden gelir...ama evlendığımizden berı yapamıyor.ben istemem mutfağımı bırakmayı:)

Yaparrr :icecream:
Allah için çok güzel yemek yapar. Ama benim yemeklerime çok müdahale ettiği için olmasa bile bir eksiklik var diyorum.
Şımarmasın:asigim:

benimde eşim yemek yapar ama mutfağı çok dağıtıyo ya sinir oluyorum ben..
özellikle bayramlarda kavurmayı o yapar ben hiç karışmam.artık akrabalarına tarif vermeye başladı......

benim eşim bütün yemekleri çok güzel yapar.Üniversitedeyken restoranda çalışmış.Ben eve ondan daha geç geldiğim için akşam yemeğimizide eşim hazırlar.

bikere alt tarafi omlet yapmisti ne zorla yedim uzulmesin diye, ben hastayim diye uyandirmamis kendi yapmis askim benim=) baska seferde ayni sekilde hazir køfte kizartmisti, onu nasil yapabildide øyle køtu yapti anlamiyorumki.. hazir køfte iste ama yenmedi...yani mutfaga giremez=)

tek yaşamış olmasına rağmen bilmiyor
gerçi ben evlendim evleneli kaç kere yemek yaptımm 2 :a015::a015:!!!!!
ondan beklermiyimm hiçç:1rolleyes:

evet yapar bütün yemekleri bilir hatta laf aramızda benden bile güzel yapar ama söylemem şımarmasın..:icecream:

Benim esim sahanda yumurta haricinde hicbir sey yapmasini bilmez. Ama yemek yemesini cok iyi bilir :))
Zaten, sahanda yumurta yaptigi zamanlarda da, arkasindan mutfaga gidip ocaga sicramis yaglari temizlemek bana düsüyor..Netice de, esimin mutfaga girmemesi benim icin daha hayirli:)))Düsünüyorumda, cesit cesit yemek yapmaya calissa kimbilir mutfagin hali ne olacak:)))

ohooo hemde ne yemekler yapar. Eşim evlenmeden önce 7 yil yanliz yaşamiş okuduğu zamanlar. Ve tek kelimeylen mükemmel yemek yapar. Süper olur vallah. Ben onun kadar yapamiyorum:icecream:

benim eşim kendi kafasından uydurma yemek çok yapar vee harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oluyo valla geçen sene ramazanda ana yemeği kendi yaptı misafirlerme harika yemek yapar ama mutfağa azcık çok batırıyo ama benden yüz bulmazsa batırmadanda yapar hehee

Yumurtalı herşeyi ve et yemeklerini acayip güzel yapar.
Ortalık biraz dağılır ama olsun hiiiç önemli değil.:asigim:

Yapar ama her yemeği yapamz tabii..
Et yemeklerini çok güzel yapar,ızgaraları,salatayı ve kahvaltı masamızı güzel hazırlar..

aranizda bi benim esimmi beceriksiz cikti?? :eek:klava:
bi yumurtayi bile kiramaz benim bitanem ama olsun ben onu bu haliylede cok seviyorum :asigim: :asigim: :asigim:

et yemeklerini cok guzel yapar gecen gun mantarla etlef ilan firinda bi yemek yapti harikaydi

benim eşimde cok güzel yemek yapar beraber gireriz mutfaga gezel ve eyelnce li oluyor kunuşa gulüşe yapıyoz

keyfi gelirse yapar

hakkını yemiyeyim çokda güzel yapar her yemeğide yapabiliyor.:nazar:

ama en fazla senede 2 defa yapar:eek:klava:

X