esiniz yemek yapar mı

yemek yapmayi beceremez ama cay kahve felan yapar iste onlar sayiliyorsa:roflol:

esim yemek yapar...hemde benden iyi ...o bundan iki yil öncesine kadar ahci idi....hem yemek cesitleri ve pizza...birde dondurmadada calisti onuna ögrenmisti.....iyi oluyordu yazin her gün dondurmamiz eksik olmuyordu...
ama simdi fabrikada calisiyor onun icin evde yemek yapmaya zamani olmuyor yinede bana yardim eder......

özellikle et yemeklerini çok güzel yapar..evde et pişecekse mutlaka eşimin eve gelmesi beklenir..

Benden güzel yemek yapar...ayrıca eli daha çabuktur...ben yemek konusunda pek pratik değilimdir malesef...

Yapmaz, yapmasinida pek istemem. Yapmaya kalksa ortalik savas meydanina döner.:icecream:
Arada bir sofrayi hazirlamaya yardim eder, bu bana yetiyor
:asigim:

ben et kokusuna dayanamadığım için eşim et yemeklerini yapar ve benden daha güzel yaptığı kesin :)

Dehşet yemek yapar,sonra ben mutfağı görünce kısmi felç geçirdiğim için yemeği yiyemem elim kolum tutmaz o ayrı mesele...:roflol::roflol:

benim eşimde çok güzel yapar et yemekleri tavuk balık hiç bana bırakmaz değişik şeyler yapmaya bayılır ayrıca poğaça pizza kek bile yapmıştı bi aralar a.s ellerine sağlık aşkımın düşünmesi yeter :1rolleyes:

eşim yok ama sevgilimi eş gibi gördüüm için cevap veriyorum bende :) yapar..çokda güzel yapar..bol acılı yapar..bide bana elleriyle yediriiirr :)

................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar esiniz yemek yapar mı? yapıyorsa basarılı mı?

YAPARDA İŞİNE GELİRSE YAPAR ÇOK TA GÜZEL YAPAR AMA YAPMİİİOOOO ,,OLSUN BOŞVER YAPMASIN BENİ SEVİO YA,,, KENDİ AYNI ZAMANDA HAMUR USTASI ÖMRÜM BOYUNCA ONUN 5,6KEZ YEMEĞİNİ YEDİM :eek:klava:

Masallah esim cok guzel yapar ama biraz nazli her zaman zahmet edipte yapmaz binde bir aklina duserse iste.Birde isi yokmus gibi yaptigim yemeklere ilaveler tavsiye eder.Bazen supheleniyorum yav bana Ardahanliyim didi ama ben Bolulu olmasindan supheleniyorum boyle marifetlerini gorunce :roflol:

yaparda hadi yap deyince sen ne işe yarayacan der pislik ama yapıyor kıyamıyor bana yapıncada güzel yapıyo haydut:icecream:

benim eşimde güzel mangal yapar parmaklarınızı yersiniz....pazar sabahlarıda kahvaltılar ondandır.......

evet yapar bazen beni deli ediyo .......çıkartamıyorum mutfaktan illa bi el atıcak :) bazen yemeği ben yaparım salatayı o yapar bazende ben salatayı o yemeği :) bide bilmiş bilmiş yemek programı yapar bana :)bende programdakiler gibi kahvemi alırım onu izlerim çok eğleniriz :)
bide hafta sonu erken kalkmaya alıştığı için tabi benden önce kalkar süper kahvaltı hazırlar bebeğim benim :) bazen diyorum deli benim adam yat işte ....içimden geliyo der..maşallah çokta güzel yapar naparsa...menemeninin üstüne tanımam zaten :) oda benim yemeklerime bayılır kilo alıcaz işte böyle orası fena olcak :)

tüm hamileliğim boyunca kocam yaptı yemeklerimizi ben ondn önce eve gittiğim için şimdi yemekleri ben yapıorum öle aramızda yemeği ben yaptım bulaşıkları makineye sen koy gibi anlaşmalar yok herşeyi bereber yapıoruz çamaşır asma işini bile:KK70: çok sveiorum ben onu çokkk:KK70:

Arada yapar. Standart menüsü vardır, sadece onu yaparkaydirigubbakcemile3
Onun dışında bana yardım eder ama, salata yapar, masayı kurar.

X