Eşinize Güveniniz Tam Mi

14 yıl boyunca her konuda çok güvendim. Ama 8-9 aydır hiçbir konuda güvenmiyorum.

Okuduğum yazılardan birtek ben güvenmiyorum.
Birkere güvenim sarsıldı ne yapayımşakkıdışakkıdı

Herzaman deriiiiiiiiiiiiiiiim Sana guveniyorum kocacigim ama disaridakillerine guvenmiyorummmm :KK66:))

Allah hiç kimseyi şaşırtmasın inşallah!:1rolleyes:
Kocamı severim,ona güvenirim ama adamın kalbinin ve beyninin en derin yerini bilemem ki..
Belki de kocam beni çoktan aldattı da haberim yok!:1closedeyes:

Allah hiç kimseyi şaşırtmasın inşallah!:1rolleyes:
Kocamı severim,ona güvenirim ama adamın kalbinin ve beyninin en derin yerini bilemem ki..
Belki de kocam beni çoktan aldattı da haberim yok!:1closedeyes:

SANA KATILIYORUM LAALE CİMM EVET BENDE EŞİME ÇOK GÜVENİRİM MESELA AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEZ BENİ ALDATABİLECEĞİ VEYA BAŞKA BŞEY AMA İŞİ ŞANSA BIRAKMAMAK LAZIM TABİKİİ ALLAH ŞAŞIRTMASINN KİMSEYİ GERÇEKTENN CADIARZUŞeniz

büyüklerimiz bir eşine bir de çocuğuna güvenme derler erkelere güvenmek ne kadar doğrudur bilmiyorum ben %100 güvenmem erkek sonuçta

eh tabıkı arkadaslar her ne kadar güvensektee insan ogluu sasar beser demısleerkafamçokkarıştı allah kımseyı sasıtmasıın

size bu konuyla ilgili bisey anlaticam:
cesitli irktan kadinlara sormuslar kocaniz sizi aldatatirsa ne yaparsniz?
alman:hemen bosanirim.
fransiz:bogazini keserim.
cinli:denize atarim
turk:benim kocam oyle sey yapmaz.
demis.
iste bu yazidaki gibi bende kocama bunu hic konduramiyorum ve ona guveniyrm allah sasirtmasin en onemlisi bu
:)))))))))))))) kızlar sizlerle aynı fikirde değilim ben asla güvenmem

Asla 'ASLA' demeyin..Bu kendine güvensizlik değil tedbirli olup başına geldiğinde de yıkılmamak için herşeyde işi sağlam tutmak demektir..

ben kendimden başkasına tamamen güvenemem....insanoğlu çiğ süt emmiş derlerrr..
ama inanırmısınız hayat beni artık hiç şaşırtmıyor...

ESINIZE YUZDE YUZ GÜVENIRMISINIZ.YANI SIZI IHANETE UGRATMICAGINA DAİİİR....BEN MESELA ESIME BU KONUDA COK GUVENIRIM ONDAN EMINIM:1hug: PEKI YAA SIIZ CADIARZU
çok ince konu niyemi çünkü yarına çıkacağımız bellimi işte oyüzden ... eşimi seviom oda sevio aşıkız ama dünya hali ben eşeği sağlam kazığa bağlıyayım da artık gerisi ALLAHA kalmış ,,,olmaz diye bişey demem ama yüzde 92,buçuk öyle şey yapmaz:mymeka:

ben de güvenirim ama bi yere kadar yüzde yüzz güvenmem mesela insanlara fazla güvenmezsen yaptıkları hiçbirşey sizi şaşırtmaz:)

ben eşime çok güvenirim.ama büyük konuşmak istemme asla.insan büyük konuştuğunu yaşamadan ölmezmiş.bunada çok inandığım için allah göstermesin diyorum

Bende sonuna kadar guvenırım oda bana guvenır bır bırımızın guvenını sarsıcak bu zaamna kadar bırsey yapmadık Şeniz:asigim: ben ona resmen asıgım:asigim::asigim::1hug::enbuyukkk:

1.5 Yillik Evliyim Daha Eşimin Hatasini Görmedim.
Bu Konuda Sonuna Kadar Güveniyorum

ben sonuna kadar%100 güvenirim allah şaşırtmasın yinede kendime okadar güvenmem

Bana olan sevgisine,saygısına,ömrünün sonuna kadar koruyup kollayacağına,beni kimseye muhtaç etmeyeceğine,sahip çıkacağına,kimseye ezdirmeyeceğine %100 güvenirim ama konu çapkınlıksa güvenmemsengözlerimebaksanab
Babamda olsa güvenmem,kocamda olsa güvenmemkaydirigubbakcemile

Bana olan sevgisine,saygısına,ömrünün sonuna kadar koruyup kollayacağına,beni kimseye muhtaç etmeyeceğine,sahip çıkacağına,kimseye ezdirmeyeceğine %100 güvenirim ama konu çapkınlıksa güvenmemsengözlerimebaksanab

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

lafi agzimdan aldin bu kadar olur yani

Aynenbuyrunnnnnnnnn
O konuda hiçbir erkege güvenmemmmyasakkelime

X