Eşinize Güveniniz Tam Mi

herkes güvenior mu ya?

ben güvenmem eşime de güvenmem etraftaki sağa sola yapışan asalak kadın milletine de

bencede bende tam anlamıyla güvenmem erkek nede olsa eşimizde olsa zaman ne gösterir bilemeyiz o yüzden kendimden başka kimseye güvenemem hep aklıma acaba vardır yüzde yüzde güvenenler bile sonunda hayel kırıklığı yaşıyor bunu yaşamamak için yüzde yüz gü-ven-mem.

güvenim tam ama çok şehir dışına çıkıyor maalesef kötü niyetli çok insan var benimkinin aklına gelmez kaçamak yapim diye ama işte dışarıdan korkuyorum,
elimden geldiğince önlemimi alıyorum(anlarsınız yaaklinialirimsmile)

ben de aynen senin gibiyim. bu konuyu çok kafaya takıyorum. eşim muhteşem bir insan ama bu hassasiyetimden bıktı. sen bana güvenmiyorsun ama ben sana hep hatasız geldim diyor. paranoyak oldun diyor. kocama %100 güveniyorum diyen arkadaşlardan olmak istiyorum, o kadar güvenilir olmasa da... en azından kendime etmem. bazen psikolağa gitmeyi düşünüyorum, bir gün beni aldatıcak mı duygumdan kurtulmak için. kocam bunları hiç ama hiç haketmiyor.

:teselli: :teselli:

tam güvenmem,çeyrek kadar güvenirim:roflol::roflol:

güvenirim cok şükür ki yanıltmadıda beni :nazar:
inşallah her zamanda güvenime layık olur :asigim:

eşime çok güvenirim ve bugüne kadar güvenimi sarsacak bişey yapmadı çok şükür. rabbim bundan sonrada izin vermesin inş. :teselli:

kesinlikle bende güvenirim Allahıma çok şükür bizde sevgi saygı ve sadakat tam ....

X