Eşinize Güveniniz Tam Mi

insanoglu asla dumuduz bır yolda yuruyemez şu şoyledır bu boyledır asla dıyemeyız dememmmmm

insan %100 kendisine güvenebilirmi ki başkasına güvensin:hulya:

size bu konuyla ilgili bisey anlaticam:
cesitli irktan kadinlara sormuslar kocaniz sizi aldatatirsa ne yaparsniz?
alman:hemen bosanirim.
fransiz:bogazini keserim.
cinli:denize atarim
turk:benim kocam oyle sey yapmaz.
demis.
iste bu yazidaki gibi bende kocama bunu hic konduramiyorum ve ona guveniyrm allah sasirtmasin en onemlisi bu

Konuyu çok güzel örneklendirmişsin...
Türklerin başına bu yüzden geliyorya zaten bu...
Birde bizde aldatılınca bi defa yaptı affediyorum bir daha yapmaz mantığı var...
Allah korusun...
Aldatması konusunda güveniyorum ama güvenmediğim bazı konular da var...

Guvenirim (Allah kimseyi sasirtmasin nefsine birakmasin da ) ama insan oglu bu... Asla "ASLA" demem...

Güvenim tam mı değil mi? Hmmm...
Eşime güveniyorum ama tam değil bilmiyorumkismile Çünkü babam anneme birçok kez ihanet etti, bu nedenle erkeklere güvenemiyorum. Hatta içten içe paranoyak biriyim bu konuda ama belli etmiyorum elimden geldiğince.
Ben babamla konuşmuyorum bu yüzden ve babama da ne kadar öfkeli olduğumu biliyor eşim. Kaldı ki, ben babamın canından bir parça olduğum halde onu affetmedim.
Babamın yaptıklarına karşı kızgınlığımı her defasında dile getiriyorum eşime,sakın ola bir hata yapmasın diye. Ben babamın canından bir parçayken babamı affetmiyorsam, eşim böyle bir şey yaparsa(Allah göstermesin) onu asla affetmem. Eşimin göz yaşına değil, kendi gözyaşıma bile bakmam.Ne ona ne kendime acır çeker giderim. O da tahmin ediyordur bunu...
Çok ağır bir durum,Allahım kimseye yaşatmasın...Amin.

Eşime elbette güveniorum. . Güvenmeseydm evlenmezdm zaten Şeniz
Yanlız herzamn açık kapı bırakma taraftarıyım %99 Güvenimm var. . sositososito

eşime çok güveniyorum ama yine de beşer şaşar demişler
ben hiç bir konuda hiçkimseye yüzde yüz güvenilmemeli diyorum

Kesinlikle güvenirim. Ama asla ihanet etmez diyemem. Allah korusun ama şeytan bu belli olmaz..

eşim de olsa babam da olsa hiçbir erkeğe bu konuda güvenmem :)
ha böyle bişey mi yaşadım; çok şükür hayır...
ama erkek milleti sonuçta hiç belli olmaz....yularını sıkı tutmak lazım her daim :eek:klava:

eşime güvenirim ama asla yapmaz diyemem hepimiz insanız allah şaşırtmasın

insanın önce kendine güvenmesi lazım bu tür şeyleri karşısındakine yansıtmamak için...
özellikle evlilikde güven mutlaka olmalı...ama asla yapmaz demem...büyük konuşmam hiç bir zaman...

selam arkadaşlar bende çok güveniyodum amaaaa askalsın aldatılıyodum yakaladım iş arkadaşı kadında evli bu kadınlarda hiç utanma kalmamış arkadaşlar ya aman dikkatli olun benden söylemesi

Güvenim tam mı değil mi? Hmmm...
Eşime güveniyorum ama tam değil bilmiyorumkismile Çünkü babam anneme birçok kez ihanet etti, bu nedenle erkeklere güvenemiyorum. Hatta içten içe paranoyak biriyim bu konuda ama belli etmiyorum elimden geldiğince.
Ben babamla konuşmuyorum bu yüzden ve babama da ne kadar öfkeli olduğumu biliyor eşim. Kaldı ki, ben babamın canından bir parça olduğum halde onu affetmedim.
Babamın yaptıklarına karşı kızgınlığımı her defasında dile getiriyorum eşime,sakın ola bir hata yapmasın diye. Ben babamın canından bir parçayken babamı affetmiyorsam, eşim böyle bir şey yaparsa(Allah göstermesin) onu asla affetmem. Eşimin göz yaşına değil, kendi gözyaşıma bile bakmam.Ne ona ne kendime acır çeker giderim. O da tahmin ediyordur bunu...
Çok ağır bir durum,Allahım kimseye yaşatmasın...Amin.

ben de aynen senin gibiyim. bu konuyu çok kafaya takıyorum. eşim muhteşem bir insan ama bu hassasiyetimden bıktı. sen bana güvenmiyorsun ama ben sana hep hatasız geldim diyor. paranoyak oldun diyor. kocama %100 güveniyorum diyen arkadaşlardan olmak istiyorum, o kadar güvenilir olmasa da... en azından kendime etmem. bazen psikolağa gitmeyi düşünüyorum, bir gün beni aldatıcak mı duygumdan kurtulmak için. kocam bunları hiç ama hiç haketmiyor.

eşime güvenirimde asla yapmaz demem...Allah şeytana uydurmasın ....

İnsan kendisine bile güvenemezken,nasıl olurda eşine yüzde yüz güvenir?
şeytan bu şaşırıtr..aldatılan kadınlar hep cevremde gördüğüm benzer cümleleri kurar..benim basıma geleceğini asla tahmin etmezdim,o asla yapmazdı,o mükkemmel bi erkekti..
Bence allah'ın takdiri bir gözünle güvenip diğer gözünle güvenmiceksin..

elbette güvenirim... eşimden böyle bir şeyi hiç beklemem. Allah korusun Allah şaşırtmasın

X