Eşiyle uyuyan erkek daha aptal oluyor!

roxett

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.280
60
46
EŞİYLE aynı yatağı paylaşan erkek, aptallaşıyor. Aynı durum kadınlarda görülmüyor. Araştırmacılar, tek başına yatan erkeğin eşiyle yatan erkeklerden daha akıllı olduğu öne sürüyor.

Canımmm bunu nerden çıkardın şimdiiii
Yeni bir gündem olaşacak walla

roxett .!.:
EŞİYLE aynı yatağı paylaşan erkek, aptallaşıyor. Aynı durum kadınlarda görülmüyor. Araştırmacılar, tek başına yatan erkeğin eşiyle yatan erkeklerden daha akıllı olduğu öne sürüyor.

Tamamen saçma bir araştırma, onuda nerden çıkarmışlar anlamadım, sanırım köklü evlilikleri sarsmak için ortaya atılmış uydurma bir araştırmadır..

Nazenden .!.:
Tamamen saçma bir araştırma, onuda nerden çıkarmışlar anlamadım, sanırım köklü evlilikleri sarsmak için ortaya atılmış uydurma bir araştırmadır..

evlilik iidir. sanırım laf olsun diye ortaya atmışlar:laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: bence esiyle kavga edip ayri yataga giden 3-5 adama sormuslar bu soruyu:biggrin: onlarda intikam icin akli basinda cevap vermislerdir:teselli: ..kendilerini teselli icin...:Roflol:

1_sen .!.:
:laugh: :laugh: bence esiyle kavga edip ayri yataga giden 3-5 adama sormuslar bu soruyu:biggrin: onlarda intikam icin akli basinda cevap vermislerdir:teselli: ..kendilerini teselli icin...:Roflol:
:Roflol: :laugh: :laugh:

Benimki de şu anda içerde uyuyor aman duymasın kendine pay çıkarır.......sırnaşık şey

bazen, bu araştırmacılarda, ünlü filozoflara benziyorlar..adamlar düşünmekten, araştırmaktan manyamışlarsırnaşık şey

yok artık daha nelerrrrrrrrr
bence akıllı adam karısıyla yatarki,onun sıcaklığını sevgisini hissetsin,
aptal adam tek yatar

yok artık daha nelerrrrrrrrr
bence akıllı adam karısıyla yatarki,onun sıcaklığını sevgisini hissetsin,
aptal adam tek yatar

:1shok:Valla de sidikli

çok bilmiş gördüm senisengözlerimebaksanab

X