ESKİ DOSTLAR BİRLİKTE ZAYIFLIYOR/yeniden kk:))

valla arkidişler ben şu an 56,5 kg. şu an diet falan yapmaya gerek yok diye düşünüyorum
ama size burdan destek veririm nasıl mı?
hadi koçlarım siz yaparsınız siz aslansınız siz yaparsınız kg dediğin ne siz ondan değil o sizden korksun
tarzı :KK14::KK52:
seviyoreee sizi
Biz de seni seviyoree, sen ne ara o kiloya düştün bacım?

Elifcim hayırlı olsun canımm..
Bende geldim..Benim zayıfalamaya çok ihtiyacım var...Yazın yeğenim, yan komşumun kızı, en yakın arkadaşımın oğlunun sünneti var. çevremdeki herkes diyette ben hariç..Bende bugün başlıyorum..

Rumuz: gulizgul
Başlangıç tarihi:24/03/2014
Başlangıç kg:69
Geçen hafta:
Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:40
Spor:yuruyus
Boy:1.65
Hedef:ilk hedef 64kg...ikinci 60kg
Güliz benim kardeşiminin düğünü var mayıs 17 de. 47 kiloluk gelini görünce artık deli gibi zayıflamaya çalışıyorum:)))
elıfcım hayırlı olsun
ınsa allah bırlıkte motıve olur ıstedıgınız kılolara glırsınız

ben kılo vermek ıcın degıl saglık sorunlarım sebebıyle perhız yapıyorum
herseyı yıyemıyorum zaten yedıklerım de hosuma gıtmıyor
sızı takıp edıyorum canlarım
Hoşgeldin canım
Geçmiş olsun; sağlık sorunu demişsin, nedir ki mesele?

Sabah yine 400 kalorilik kahvaltımı yaptım. Kızı iki kez emzirdim, herhalde kalori yakıyorumdur emzirirken. Bir de bütün evi süpürdüm, mutfağa girilmiyordu ekmek kırntıları peynir parçaları.. Bir de sileyim şimdi. Yürüyüşü akşam 7 den sonra yapıcam bugün.

valla arkidişler ben şu an 56,5 kg. şu an diet falan yapmaya gerek yok diye düşünüyorum
ama size burdan destek veririm nasıl mı?
hadi koçlarım siz yaparsınız siz aslansınız siz yaparsınız kg dediğin ne siz ondan değil o sizden korksun
tarzı :KK14::KK52:
seviyoreee sizi

Kesinlikle çok ihtiyacımız var desteğe..:KK16:

Ben de hastayım, kızlar da. Bu sene kadar çok hastalık geçirmedik. Artık illallah ettim yani.

Güliz sen emziriyor musun hala? Onun da faydası olur zayıflamana

Son düzenleme:
Ben de hastayım, kızlar da. Bu ser kadar çok hastaluk geçirmedik. Artık illallah ettim yani.

Güliz sen emziriyor musun hala? Onun da faydası olur zayıflamana

EMZİRİYORUM CANIM. BEN TAM AKSİNE EMZİRDİĞİM DÖNEMLERDE KİLO ALMIŞIMDIR. Eylül'de almıştım şimdi de aldım , ben normalde doğumdan geldiğimde 65 kiloydum , ama emzirme döneminde çok alıyorum..elim ayağım titriyor resmen, Onun için bıraktırmayı düşünüyorum. Mayısda 16 aylık olcak bırakasım var, bakalımm..

Son düzenleme:
Rumuz: ICIR
Başlangıç kg:75
Geçen hafta:76
Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:42
Boy:1.60
Hedef:ilk hedef 65kg...ikinci 60kg:KK56:

selam bacılarım .yeni gördüm topiği .bende sohbete uğrarım özlemişim buraları

Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:

Icırım bişi soracam anacım.Yaw 75 kg ile nasıl 42 oluyosunuz :KK14:

selam bacılarım .yeni gördüm topiği .bende sohbete uğrarım özlemişim buraları
Hoşgeldin, sen verdin tabi kiloları memhmet akiften sonra.
Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Supersin tubiş. Bi 15 versek ne guzel olcak yaw
Icırım bişi soracam anacım.Yaw 75 kg ile nasıl 42 oluyosunuz :KK14:

Gözünden de hiç bişe kaçmıyo yani :)
Senden de bekliyoruz malum bilgileri.

Sabah beri temizlik yapıyom ben de. Öğlen bir tabak kısır yedim. Akşama da barbunya yoğurt yicem. Hiç diyet seyler haItlamak yemek istemiyorum. Yemeye çalışsam zaten max bir hafta sonra sıkılır bırakırım diyeti. Az yiyip eve yaptıgım seylerden yemeye calışıyorum. Bakalım işe yarayacak kı?
Dun akşam yuruyemedim. Kızlar gün içinde canıma okuyor. Koltukta uyumuş kalmışım..

Sabah beri temizlik yapıyom ben de. Öğlen bir tabak kısır yedim. Akşama da barbunya yoğurt yicem. Hiç diyet seyler haItlamak yemek istemiyorum. Yemeye çalışsam zaten max bir hafta sonra sıkılır bırakırım diyeti. Az yiyip eve yaptıgım seylerden yemeye calışıyorum. Bakalım işe yarayacak kı?
Dun akşam yuruyemedim. Kızlar gün içinde canıma okuyor. Koltukta uyumuş kalmışım..

Çizelge varmı otomatik yapılan, yoksa burda metin olarak mı yazacaz?Ben çok hastayım bugün.Az yiyorum ama tık yok.Cuma günü yazayım.

Bu arada ben 74-75 kg arasında gidip geliyorum.44 Bedeni zor giyiyorum:26:

Yasocum, ilk postta format var. Onu kopyalayıp kendine göre düzenleyebilirsin. Ben bilgisayarı yaptıramadım adama. Cepten idareten bir liste hazırlicam artık bugun.
Cuma gunu ilk tartı gunumuz, başlangıçtan bugune gram verebildik mi görücez.
Ben asortik ten ümitliyim bu hafta. O yuruyuşe ve dikkatli yemeye çok daha önce başlamış çünküm.
Betty uğramadı değil mi daha, bizi beğenmiyor herhalde, myfitnessspal arkadaşları var onun:)))

Yasocum, ilk postta format var. Onu kopyalayıp kendine göre düzenleyebilirsin. Ben bilgisayarı yaptıramadım adama. Cepten idareten bir liste hazırlicam artık bugun.
Cuma gunu ilk tartı gunumuz, başlangıçtan bugune gram verebildik mi görücez.
Ben asortik ten ümitliyim bu hafta. O yuruyuşe ve dikkatli yemeye çok daha önce başlamış çünküm.
Betty uğramadı değil mi daha, bizi beğenmiyor herhalde, myfitnessspal arkadaşları var onun:)))

Kilo veremeyeceğini biliyo Betüş ondan girmiyo.Verecek bişi kalmamışki:KK53:

Başlangıç tar/ kilosu

Elifdem. 21/03/14 ----> 71,4

Asortie. 22/03/14----> 67,1

Icır 24/03/14----> 75,0

Gulizgül. 24/03/14----> 69,0

İdareten liste bu kadar:)

Bu arada ben saymazsak doğumdan sonra ilk kez bugün regl oldum. Bir de haftalardır geçmeyen gribim var ki iyice kötüleşti. Alttan üsten gidiyor, ayağa kalkacak halim yok.

Artık Regl olmamın kilo vermeye de faydası olacak diye düşünüyorum. Hadi bakalım hayrlısı

İdareten liste bu kadar:)

Bu arada ben saymazsak doğumdan sonra ilk kez bugün regl oldum. Bir de haftalardır geçmeyen gribim var ki iyice kötüleşti. Alttan üsten gidiyor, ayağa kalkacak halim yok.

Artık Regl olmamın kilo vermeye de faydası olacak diye düşünüyorum. Hadi bakalım hayrlısı

Elif aynı durumdayız valla..bende doğumdan beri 2. reglimi oluyorum, zaten hastaydım , bugün tam oldumm..

Ayrıca günaydın :))

X