Eski ilişki ile iletişimi sürdürmek

Ben bugüne kadar hiçbir eski ilişkimle iletişimime devam etmedim. Zaten bittiyse, iki taraftan biri yamuk yapmıştır, ve bittigi gün numarası, instagramı, fotoları, hediyeleri, her ne ise aynı gün gider bende.. Ve aradan zaman geçip içim soğuyup, nötr hala gelmiş olsa bile, öylesine iletişimde kurmam, hem gereksiz bulurum hemde o an hayatımda ki yeni kişiyi huylandırmak istemem..

Neyse benim 8 aydır bir ilişkim var. Biraz yavaş gidiyoruz daha doğrusu; hemen hemen haftanın yarısını beraber geçirmemize rağmen, official olarak bu benim ciddi ilişkim diye birbirimizi tanıttığımız olmadı (gerçi öyle bir ortamda olmadı ama) ve sosyal medyada beraber foto paylaşmadık hiç vs..

Onun benden önce 6 yıllık uzun bir ilişkisi olmuş. 2019un sonunda ayrılmışlar. öncesinde beraber yaşıyorlarmış. Ama 6 yıldan daha uzun süredir tanışıklıkları var, arkadaşlarmış. Yani 10 yıl boyunca bir şekilde hayatında var olmuş bir kız..
Sorun şu ki, sosyal medyada hala takipleşiyorlar, ve birbirlerinin, anne baba nine kardeş falan filanı da takip etmeye devam ediyorlar.. 3-4 ay önce bir ara kız profilini herkese açık yaptı ve kızın profilinde beraber oldukları fotoların hala durduğunu gördüm.. Biz de o zamanlar çok sıkı fıkı değildik erkek arkadaşımla, arkadaş ile flört arası bişeydik. Ama yinede rahatsız oldum..

-Ve benimkine dedim ki ' sosyal medyandan anladığım üzere, bi sevgilin olabileceğini düşünüyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor. Zaten çok görüşmüyoruz ama tamamen görüşmesek daha iyi olur. Umarım bana saygı duyarsın bu konuda ve iletişim kurmaya çalışmazsın' dedim..
- O da ' Bi kız arkadaşım olsa bu çok açık olurdu, bunu sana ne düşündürdü bilmiyorum, sosyal medyamda ne var? Neyse seni rahatsız ettiğim için üzgünüm bunu istemezdim. Seninle görüşmeye devam etmek istiyorum ama tabiki saygı da duyuyorum. Lütfen istediğinde bana yaz' dedi. Bende 'teşekkürler' dedim. Orda kesmiştim.

Aradan 1 ay geçti bana mesaj attı 'Sen ...'da mısın? Sanırım seni gördüm ve selam vermek istedim' yazmış. Bende evdeydim. Evdeyim dedim. Sonra ' Seni rahatsız etmemek için üstüne gelmek istemedim bir önceki konuşmamızda ama bir yanlış anlaşılma olabilir, benim bir kız arkadaşım yok, son kız arkadaşımla 2 yıl önce ayrıldık bunu sana söylemiştim, bi görüşebilir miyiz?' dedi. Neyse görüştük, benden hoşlandığını, beni özlediğini ve hayatında birinin uzun zamandır olmadığını falan söyledi. O günden sonra daha sıkı fıkı olmaya başladık. Tüm vaktimizi neredeyse beraber geçiriyoruz. Keyiflide..
Ama hala kız ve ailesi ile takipleşmesi, beğeniler falan normal mi yav? Daha bir ay önce koyduğu bir fotografa kızın annesi, kalpler falanla yorum atmış, Allah seni korusun oğlum, falan demiş.

Yani aslında ondan çok hoşlanıyorum ve bence iyi bir uyumumuz var. Şu an bi de kısıtlama talebinde bulunabileceğim bir ilişki aşamasında değiliz. Ama çok rahatsız oluyorum gerçekten. Ama söyleyemiyorum. Bi de ben söylemeden kopmalarını tercih ederdim zaten. Bilmiyorum. Sizce hala ara ara konuşuyo olma ihtimalleri ne? 2 yıl ilişkiye ara vermek için uzun bir süre temenni ayrıldıklarını umuyorum. Biliyosunuz bazen ayrıl barış ilişkiler oluyo. Öyle bi ayrılık süresindeler mi acaba.. ben aradaki kız olmak istemiyorum.. Kafamda deli sorular.
Ne yapmalıyım bana bi yol gösterin.

Bu arada belki bazı konuşmalar garip gelebilir, erkek arkadaşım yabancı uyruklu.
Yabancı uyruklu diyene kadar her şey sinir bozucuydu ama en bomba cümleyi sona bırakmışsın. Cevap şu, adam yabancı uyruklu. Klasik Türk erkeği gibi değil ki. Rahat bu konularda.

Eski sevgilim hiç olmadı. Bir ara ayrıldık gibi oldu baktık hala arkadaş gibi takılıyoruz bari evlenelim dedik :KK70:

Sözün özü eski sevgiliden arkadaş olmaz.

Arkadaş olarak kalıyorsa hep bir umut vardır ikisinden birinde.

Tabi bizim toplum normlarımızda bu şekilde. Kültürel olarak değişkenlik gösterebilir belki de.

Bu kisi sana deger veriyorsa, bunu hissederdin ve bu tip seyleri dusunmezdin, sana bunlari dusundurtmezdi, hissederdin cunku. Seni eski sevgilisinin sosyal medyasina bakma durumuna getirmemeliydi. Yeterince acık olmadigi icin, hala ben onun dunyasjnda neredeyim diye dusundugun icin bunlar. Bu durumda olmamaliydin oysa eger gercekten sevgiliyseniz. Ya bilmiyorum ben eski sevgiliyi takip etmeyi normal karsilayamiyorum. Eger benimle sevgili olan kisi hala eski sevgilisini de takip ediyorsa kafasinda net bitirmemistir bence, gonlu tam bende degildir. Cok mu eski kafaliyim bilemedim ama seven sevdiginin fotografini paylasir. Eski sevgilisi sosyal medyadan gormesin diye mi sizin fotograflarinizi paylasmiyor acaba? Hala onunla bir araya gelme umidi mi var, bosluktan ya da onu unutmak icin mi sizinle? Insan sevildigini, deger verildigini hissetmiyorsa bu tam bir iliski degildir ki.
Ya benim stalklamam için bişey yapması gerekmiyor aslında ilk günden bulmuştum kim eski sevgilisi :) ama kızın profili dışarı kapalıydı sonra bıraktım. Sonra bi ara denk geldim işte yazın, açmış kız profili herkese, baktım fotolar falan duruyo olunca, rahatsız olmuştum. Kesmiştim görüşmeyi. Ama o tekrar gelince ve hayatımda biri yok ben senle devam etmek istiyorum falan deyince, daha detaya girmedim devam ettim açıkçası zaten hoşlanıyordum hala.

Bu arada açıkçası beni sevdiğini sanmıyorum, ben de aynı şekilde onu sevdiğimi sanmıyorum :/ onsuz gayet dururum. Bi yamuk yaparsa bir dakika içinde bitirebilirim. Hiçbir şeyde önceliğim o değil şuan. Arkadaşlarım ailem işim kendim, hepsi daha önde. Ama birbirimizden hoşlanıyoruz, keyifli vakit geçiriyoruz, etkileniyoruz ve değer de veriyoruz bence.
Bilmem ki sevgi bağının oluşması için zaman gerekmez mi? :/ Bir biraz yavaş gidiyoruz. Öyle bir kıvılcım henüz olmadı.
Ama şöyle de bişey var, bi sıkıntı varsa eski sevgiliyle falan şimdiden keseyim ki, ilerde bağlandıkça çok acı çekerim diye düşünüyorum. Bu arada kesinlikle eski kafalı değilsiniz ama cidden beraber foto paylaşacak bir aşamada değiliz.

Ben ilişkiden sonra arkadaş kalınabileceğine inanıyorum. Hele ki 2 3 sene değil de yıllar yıllar hayatında olmuş birçok şey paylaştığın birini aşk tutku sevgililik bitti diye tamamen silmeyi anlamıyorum. Yani kötü şeyler geçmemişse medenice ayrılınmışsa demek ki aradaki çekim bitmiş ve herkes yoluna gitmiş.
Keşke tüm ayrılıklar böyle çirkinleşmeden sonuçlanabilse. Bu bakış açısı bizim coğrafyada belki de kavga gürültüyle ayrılındığından ya da kıskançlık fazla olduğundan "geniş" karşılanıyor ama bence insancıl olanı. Eski fotoğrafların olması da yani samimi poz şeklinde değilse yine rahatsız etmezdi.
Ben bilemiyorum o_O Hiç yaşamadığım için belkide, ilişkiden sonra arkadaş kalınabilmesi çok uzak bir opsiyon.
Ama aynı zamanda ayrılmış ve birbirini hala seven iki insan (ya da tek taraf) hiç hiç hiç arkadaş kalamaz gibi geliyor.
Sonuçta seven taraf ayrı olduğu için üzgündür ve unutmaya çalışacaktır. Dolayısıyla göz önünde olmasını istemez, arkadaş kalmaz. Yani en azından ben öyleyim. Ancak öyle unutabiliyorum

Bu arada fotoları kız zaten silmiş ama, samimi sarmaş dolaş değillerdi.

Siz sevgilisi olduğunu düşünüp, görüşmeyi kestiğiniz zaman kestirip atmış, sonra da birini bulamayınca ya da sizi özleyince dönmüş. Cinsellik yaşıyorsanız o sebeple olabilir. Hayır neden o an sorunu ne olduğunu sorup bunu açıklamıyor da 1 ay sonra mesaj atıyor? Bu bana çok saçma geldi.

Çok rahatsız olduğunuz şeyleri içinizde tutup kendinize sıkıntı çıkarmayın. Ya kaldırır ya da bitirirsiniz. Yani bu kadar rahatsız olduğunuz şeylerin olduğu ilişki sizin için doğru ilişki mi? Duygularınızı açamadığınız adam doğru adam mi?

Ben bilemiyorum o_O Hiç yaşamadığım için belkide, ilişkiden sonra arkadaş kalınabilmesi çok uzak bir opsiyon.
Ama aynı zamanda ayrılmış ve birbirini hala seven iki insan (ya da tek taraf) hiç hiç hiç arkadaş kalamaz gibi geliyor.
Sonuçta seven taraf ayrı olduğu için üzgündür ve unutmaya çalışacaktır. Dolayısıyla göz önünde olmasını istemez, arkadaş kalmaz. Yani en azından ben öyleyim. Ancak öyle unutabiliyorum

Bu arada fotoları kız zaten silmiş ama, samimi sarmaş dolaş değillerdi.
Ben de tam öyle düşünüyorum aslında. Severek (tutkulu sevgi) ayrılanlar zaten arkadaş kalamazlar, ya tekrar bir araya gelirler birkaç aya ya da tamamen gözden uzak tutmaya unutmaya çalışırlar.
O yüzden eskiden paylaşılmış tutkulu sevgi dostane bir sevgiye evrilmişse kişiler bir diğerini hayatında tutmaktan rahatsız olmazlar. Burada da görmüşsünüzdür belki, iki ev arkadaşına döndük diyenler oluyor ama ayrılmıyorlar bazen finansal sebepten bazen çocuktan bazen de işte o insanı tamamen yitirmemek için. Genelde o ilişkiler bir tarafın aldatmasıyla sonuçlanıyor çünkü cinsellik bitti diye evliliği partnerliği neyse artık bitirmeye cesaret edememişler.
Ben exini her yerden bloklamış (karşıdakinin büyük bir suçu olmadan) birinden daha çok şüphe duyarım çünki sanki o zaman bir kıvılcıma bakiyor halde yoğun duygular var heralde derim. Önemsemeyen insan engellemeye ihtiyaç duymaz mesela😕

Son düzenleme:
Ya benim stalklamam için bişey yapması gerekmiyor aslında ilk günden bulmuştum kim eski sevgilisi :) ama kızın profili dışarı kapalıydı sonra bıraktım. Sonra bi ara denk geldim işte yazın, açmış kız profili herkese, baktım fotolar falan duruyo olunca, rahatsız olmuştum. Kesmiştim görüşmeyi. Ama o tekrar gelince ve hayatımda biri yok ben senle devam etmek istiyorum falan deyince, daha detaya girmedim devam ettim açıkçası zaten hoşlanıyordum hala.

Bu arada açıkçası beni sevdiğini sanmıyorum, ben de aynı şekilde onu sevdiğimi sanmıyorum :/ onsuz gayet dururum. Bi yamuk yaparsa bir dakika içinde bitirebilirim. Hiçbir şeyde önceliğim o değil şuan. Arkadaşlarım ailem işim kendim, hepsi daha önde. Ama birbirimizden hoşlanıyoruz, keyifli vakit geçiriyoruz, etkileniyoruz ve değer de veriyoruz bence.
Bilmem ki sevgi bağının oluşması için zaman gerekmez mi? :/ Bir biraz yavaş gidiyoruz. Öyle bir kıvılcım henüz olmadı.
Ama şöyle de bişey var, bi sıkıntı varsa eski sevgiliyle falan şimdiden keseyim ki, ilerde bağlandıkça çok acı çekerim diye düşünüyorum. Bu arada kesinlikle eski kafalı değilsiniz ama cidden beraber foto paylaşacak bir aşamada değiliz.
Sevgi yok aşk yok olmasa olur ama kızı ve ailesini takip etmesi çok rahatsız mı ediyor? Çok saçma geldi bu bana.

Sevgi yok aşk yok olmasa olur ama kızı ve ailesini takip etmesi çok rahatsız mı ediyor? Çok saçma geldi bu bana.
Neresi saçma?
Aşağıda ki cümlede açıklamıştım oysaki

Bizlerin pek anlayamayacağı bir şey ama 6 yıl arada aşk yoksa zaten arkadaşlığa dönüşüyor, kızın ailesiyle de arkadaş olduysa öylece devam ediyor dostluk.

Benim kafami karistiran anlamlandiramadigim seyler var. Hadi eski sevgiliyi sosyal medyadan takip ediyor, ailesiyle de takiplesmesi tuhaf degil mi? Benim annem babam eski esimi takipten cikardi. Madem takiplesiyorlar, neden ayrilmislar?
8 aydir birliktesiniz ve anladigim kadariyla duygu olarak sadece hoslanma var, daha ilerisi yok ya da beraber vakit gecirmekten hoslaniyorsunuz sadece. Ama birbirinize acik da degilsiniz. Acikca konusamiyorsunuz, cekinme de var. Bir iliskinin saglamligi acikliga bagli degil midir biraz da? Diyecegim o ki, hoslanma boyutundan sevgililige gitse de bu iliski, sizler bazi seyleri soramayacak gibisiniz. Sen hala eskiyi neden takip ettigini, ailesinin onu neden takip ettigini soramiyorsun, cunku stalkladigini ogrenmesini istemiyorsun. Hadi bunu gectim ikiniz de birbirinize duygularinizi net soyleyemiyorsunuz. Yok efendim gecen bir yere gitmis de, orada seni gormus de... ne gerek var onun boyle kasılmasina, bu tip bir yalanla gelmesine, ben ayriligi yapamadim demek varken. Hep boyle mi olacak, bilrnedim. Sanki bir iki aylik sevgililer gibisiniz. Sanirim ikiniz de gittigi yere kadar diye dusunuyorsunuz.

Tutkulu bir ilişki yaşamıyoruz, kıskançlık hiç yok, yön verme hiç yok, aşkım canım seni seviyorumlar, deliriyorumlar yok, iltifat nadiren var, sadece beraberken güzel vakit geçiriyoruz, ama birbirimizin hayatında söz sahibi değiliz ve vaktimizin çoğunu beraber geçirmemize rağmen, gelecek hakkında en ufak planımız ya da konuşmamız yok.. Alışmadığım bir ilişki tipi, 4 ayı daha samimi olan 8 aylık bir ilişki için fazla yavaş gibi geliyor bazen. Ama keyifsiz bir yanı da yok açıkçası, şuan ona ayak uyduruyorum bu konuda..

Yani ablacım sen daha iyi bilirsin tabi ama bu adam o kızla yaşadığı ilişkinin aynısını seninle de yaşıyor farkında mısın? Seninle de 3 yıl 5 yıl beraber yaşar çıkıp gidebilir sonra ya da gitmez 10 yıl ilişki yaşarsın :KK51:Açıkçası bizlere uygun bir kafa ve ilişki çeşidi gibi gelmiyor bana ilerde evlenme planı var mı ben olsam sorardım. Ama sen dersen ki ben de evlenmekte ısrarcı değilim ille de istemem tabi sen bilirsin
:KK51:Öte yandan şu yazdıkların bana düzgün, ciddi bir ilişki gibi bile gelmiyor bana hoşlaşarak vakit geçirmek bu adamın hiç mi hiç sorumluluk alma durumu yok. Ben sorumluluk almayacak birini hayatımda istemem bana bir katkısı yok çünkü.

Birlikte bir fotoğrafınızı paylaşmasını isteyin. Hiç gurur falan yapmayın direkt isteyin bakalım ne yapacak. Kızla bitmemiş bi şeyler varsa paylaşamaz

8 ay çok uzun bir süre değil mi bir şeylerin netleşip ilerlemesi için? Bu şekilde devam etmek sizin de mi tercihinizdi yoksa kendisinden bu rahatlığı alamadığınız için mi biraz daha mesafelesiniz? Şahsen ben hayatta böyle orta yollu bir ilişki yaşayamam. Çata pat diye de uyuz olduğum her şeyi söylerim. Çünkü çok aşık olarak ilişkiye başlamam ve karşımdakinin de bana aynı oranda aşık olduğuna inanmam lazım. Hiçbir eski kız arkadaşı sosyal medyasında olamaz. Aksi takdirde kendisine bir harakiri 😂 Hoşunuza gitmeyen şeyleri lütfen ilişki içinizde olduğunuz erkekle paylaşın neden içinizde tutup kendinizi daraltasınız.

Mesela neden fotoğraf paylaşmıyorsunuz? Siz de ben ilişkimi gözler önünde yaşamam diye düşünenlerden misiniz yoksa bambaşka bir sebep mi var? Kendisi eski kız arkadaşını paylaşmış çünkü ilişkileri sırasında sizi neden paylaşmıyor? Bir şey nasıl başlarsa öyle gider aşkı sevgiyi doruklarda yaşayın bence boşverin orta yollu ilişkileri.

üstüme iyilik sağlık sevgilim eski sevgilisinin ailesiyle görüşemez konuşamaz, fotoğraflar da duramaz yani bu nedir böyle! Bu kıskançlık. ya da kısıtlama değil olması gereken bir şey, biten bitmiştir. Akraba olsalar uzaktan vs. neyse bir ihtimal ama iki bambaşka aile çok saçma...

Yabancıların ilişki yaşama biçimi farklı bizden . Yani bitti ise bitmiştir öyle sosyal ağ takip etme fln çok takılmıyorlar.
Benmde 6 yıllık ilişkim vardı ailemi ailesini tanıyordum takipleşme fln hep oldu sosyal ağdan. Ayrılınca karşı taraf beni direk silmişti 🤣 hatta ailemden bile birbirini takip eden vardı baktım bizimkilere çıkarmışlar. Açıkçası bize ters yani yeni gelene kafa karışıklığı olmasın diye..
Ama yurtdısında yaşayan kuzenlerim var onlar hep eski sevgililerini takip ediyorlar bitti gitti herkes kendi hayatında önemli olan sınırı aşmamak demişti kuzenim silmek saygısızlık olarak algılanırmış.. Hem kız arkadasım bana ve kendine güveniyor böyle kıskançlıklara gerek yok demişti..

Esiminde oyle bir eski sevgilisi vardi. iliskimiz oturdugunda ve sozum ona gecmeye basladiginda kizi silmesini sart kosmustum. o da beni kaybedecegine kizi silmisti :KK70:. Kiskanc bir kadinim, ben de cekemiyorum. Ailesini sildirmedim ama. Ailelerin sevdigi bir iliskileri varmis demekki. Kizin ailesi hala bizim fotograflarimizi begenir, yorum atarlar. Ama kocami ben kaptim. Simdi ki aklim olsa, yine sildirirdim. Beni rahatsiz edecegine, bir kere onlari rahatsiz ediyorsun, ve adam zaten artik sevmiyorsa umursamiyor ve boylelikle gayet mutlu mesut hayatina devam ediyorsun :KK70:

O yuzden, sizin iliskiniz de ilerlediginde sen de silmesini isteyebilirsin

Ben bugüne kadar hiçbir eski ilişkimle iletişimime devam etmedim. Zaten bittiyse, iki taraftan biri yamuk yapmıştır, ve bittigi gün numarası, instagramı, fotoları, hediyeleri, her ne ise aynı gün gider bende.. Ve aradan zaman geçip içim soğuyup, nötr hala gelmiş olsa bile, öylesine iletişimde kurmam, hem gereksiz bulurum hemde o an hayatımda ki yeni kişiyi huylandırmak istemem..

Neyse benim 8 aydır bir ilişkim var. Biraz yavaş gidiyoruz daha doğrusu; hemen hemen haftanın yarısını beraber geçirmemize rağmen, official olarak bu benim ciddi ilişkim diye birbirimizi tanıttığımız olmadı (gerçi öyle bir ortamda olmadı ama) ve sosyal medyada beraber foto paylaşmadık hiç vs..

Onun benden önce 6 yıllık uzun bir ilişkisi olmuş. 2019un sonunda ayrılmışlar. öncesinde beraber yaşıyorlarmış. Ama 6 yıldan daha uzun süredir tanışıklıkları var, arkadaşlarmış. Yani 10 yıl boyunca bir şekilde hayatında var olmuş bir kız..
Sorun şu ki, sosyal medyada hala takipleşiyorlar, ve birbirlerinin, anne baba nine kardeş falan filanı da takip etmeye devam ediyorlar.. 3-4 ay önce bir ara kız profilini herkese açık yaptı ve kızın profilinde beraber oldukları fotoların hala durduğunu gördüm.. Biz de o zamanlar çok sıkı fıkı değildik erkek arkadaşımla, arkadaş ile flört arası bişeydik. Ama yinede rahatsız oldum..

-Ve benimkine dedim ki ' sosyal medyandan anladığım üzere, bi sevgilin olabileceğini düşünüyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor. Zaten çok görüşmüyoruz ama tamamen görüşmesek daha iyi olur. Umarım bana saygı duyarsın bu konuda ve iletişim kurmaya çalışmazsın' dedim..
- O da ' Bi kız arkadaşım olsa bu çok açık olurdu, bunu sana ne düşündürdü bilmiyorum, sosyal medyamda ne var? Neyse seni rahatsız ettiğim için üzgünüm bunu istemezdim. Seninle görüşmeye devam etmek istiyorum ama tabiki saygı da duyuyorum. Lütfen istediğinde bana yaz' dedi. Bende 'teşekkürler' dedim. Orda kesmiştim.

Aradan 1 ay geçti bana mesaj attı 'Sen ...'da mısın? Sanırım seni gördüm ve selam vermek istedim' yazmış. Bende evdeydim. Evdeyim dedim. Sonra ' Seni rahatsız etmemek için üstüne gelmek istemedim bir önceki konuşmamızda ama bir yanlış anlaşılma olabilir, benim bir kız arkadaşım yok, son kız arkadaşımla 2 yıl önce ayrıldık bunu sana söylemiştim, bi görüşebilir miyiz?' dedi. Neyse görüştük, benden hoşlandığını, beni özlediğini ve hayatında birinin uzun zamandır olmadığını falan söyledi. O günden sonra daha sıkı fıkı olmaya başladık. Tüm vaktimizi neredeyse beraber geçiriyoruz. Keyiflide..
Ama hala kız ve ailesi ile takipleşmesi, beğeniler falan normal mi yav? Daha bir ay önce koyduğu bir fotografa kızın annesi, kalpler falanla yorum atmış, Allah seni korusun oğlum, falan demiş.

Yani aslında ondan çok hoşlanıyorum ve bence iyi bir uyumumuz var. Şu an bi de kısıtlama talebinde bulunabileceğim bir ilişki aşamasında değiliz. Ama çok rahatsız oluyorum gerçekten. Ama söyleyemiyorum. Bi de ben söylemeden kopmalarını tercih ederdim zaten. Bilmiyorum. Sizce hala ara ara konuşuyo olma ihtimalleri ne? 2 yıl ilişkiye ara vermek için uzun bir süre temenni ayrıldıklarını umuyorum. Biliyosunuz bazen ayrıl barış ilişkiler oluyo. Öyle bi ayrılık süresindeler mi acaba.. ben aradaki kız olmak istemiyorum.. Kafamda deli sorular.
Ne yapmalıyım bana bi yol gösterin.

Bu arada belki bazı konuşmalar garip gelebilir, erkek arkadaşım yabancı uyruklu.
Bu işin yabancı uyruğu falan yok. Adamın bı eli yağda bı eli balda

bırıncısı bana zaten ters boyle bı durum. sonucta onunla bırlıkte oldu. sevıstı fakatt yabancı uykruklu dedıgın ıcın uc bes tık daha rahat dusunebılıyorlar hadı ok dıyelım. ama şöyle bı his geldi icime, ya ayrılmamıslarsa hala gibi. emın mıyız, nekadar guvenıyoruz bu beye. ben mı yıne suphecılık yapıyorum bılemedım

Bana çok ters gelir bu tür şeyler. İlişkiden sonra arkadaş kalma zırvalığına inanmıyorum. Benim bir arkadaşım 5 yıl çıkmıştı ayrılmışlardı ikisi de başkalarıyla da çıktılar. 2 yıl sonrası bunlar tekrar birleştiler yani her şey olabilir. Uzun süreli ilişkiden çıkan biri aile bireylerini de silmemiş yara bandı olarak görüyor olabilir bence kaptırmayın kendinizi.

X