Eski ilişki ile iletişimi sürdürmek

Dedim ayrıldım, 8 ay oldu
Ama bana 2 hafta falan önce yazdı. Fanatik olduğu takımın maçlarını geçen yıl hep beraber izlemiştik - hoş ben folbolu hiç sevmem ama sadece onu öyle heyecanlı görmek komik oluyordu, bide mutlu görmek güzeldi- o da totem yapmış eğer benle izlerse takımının kazanacağını düşünüyordu. Hakikaten tesadüften o takım hep kazandı geçen yıl. Her ne ise... Mesaj atmış 'Selam Aurora.. Bugün maç var ve benim uğur böceğim olmadan onu izlemek biraz garip.. Biliyorsun seninle hala görüşmeye devam etmek istiyorum..' yazmış.. Benimde çok duygusal günümdü. 'o zaman sonra yine görüşürüz' falan dedim. İki kez görüştük. Ama adam aynı adam, soğuk adam, adım atamayan, konuşamayan adam. 5 gün sonra tekrar kestim görüşmeyi ve konuşmayı

ben eski sevgilileri ile ille de kanlı bıçaklı ayrılan biri değilim ama exlerimle ayrıldıktan sonra bi bağım kalmaz. kopuyorum yani elimde değil. arkadaş kalarak ayrılma olayı tamamen lafta yani benim için. adı arkadaş güya o exin ama ben onun hayatını bilmem, o da benim hayatımı bilmez falan. öyledir yani. öyle sık sık görüşmelerim de olmaz. sadece kısa süre flört ettiğim biriyle sonradan çok iyi iki dost olduk bi tek onunla arada sırada buluşur, içmeye falan gideriz. çok da güzel zaman geçiriyorum onunla dost olarak. zaten aramızda yaşanan flört de gayet kısa, yoğunluk içermeyen, derin duyguların yer almadığı bişeydi. şimdilerde ise bir süre önce ayrıldığım exim yazmaya başladı. ayrıldıktan sonra da bişeyleri bahane edip 2 kez yazmıştı. sohbeti uzatmamıştık ama en son rüyamda gördüm bahanesiyle yazıp bir de telefonda konuşmak isteyince hayır demedim ve uzun uzun sohbet ettik telefonda. üstelik bana epey de yanlış yapan bir insan bu. dün akşam da abuk bir bahane ile bana yazdı ama aldığı cevaptan memnun olmadı herhalde ki yazmayı kesti geçiyordum uğrayacaktım bilmem ne dedi ben de evde olmadığımı söyledim, geç bir saatti. başka zaman görüşebileceğimi söyledim tatlı bir dille. ama cevapsız kaldı ne hikmetse, halbuki seni geçerken göreyim niyetine giren oydu. arkadaş kalınabilmesi için sahiden hislerin bitmesi lazım bence ki taraflar tribe girmesin. benim hayatımda olan bişey için veya yeni sevgili ihtimalim için tribe girip bana cevap yazmıyorsa ben onun altında başka şey ararım. daha müsait zamanda görüşürüz umarım diye kibar bir mesaja cevapsız kalmasını mantıklı bir biçimde açıklayamıyorum. en azından arkadaşça bir sebebi yok bu tavrın bence. üstelik geçen günkü konuşmada yolun düşerse uğra diyen biri.

Şimdi bunlar yabancı olduğu için birşey diyemicem.
Ama Türk olsa kesin seni kandırıyor kızla devam ediyor ilişkisine derdim.
Ama yabancılar bu konularda rahat yani.
Benim bir arkadaşım var eski sevgilisi Facebook ta fotoları var kızın uzun bir ilişkisi var şu an yıllardır süren.
Ama o fotolar var .
Yani onlar benim anılarım der mesela neden kaldırayım.
Yani bakış açısı farklı insanların.
Ben mesela tutmam.arkadaşta kalmam ayrılınca bitiririm herseyi silerim .
O kişiye duygum nötrleşse bile zamanla onu hayatımda tutmam gerek duymam yani ne bilim ne gereği var ki .
Ama herkes benim gibi değil tabi

Oda ne kastırdu arkadas.
Bırakmıyor peşini

Bence size olan saygısından dolayı kendisinin yapması lazımdı sizin değil.
Fazla güvenmeyin bu adama foto atıyor falan diye benden söylemesi.
Bazıları çıktığı her kızla foto atıyor.
4 aylık bir adama bu kadar güven fazla

bacim ne yapman gerektigini soyleyeyim: acilen topukla.

Evet yabancılar cidden rahat bu konuda .. Bu kişiden sonraki flörtümde yabancıydı (konu 2 yıllık bu arada dikkat ederseniz).. Ondada eski sevgilinin fotoları vardı insta profilinde ama neyse artık bunu yutabilirim alışmalıyım diye düşündüm. Çünkü biz +30 yaşındayız tabi herkesin geçimişi var ve de silmiyorlar, kabul etmek zorunda hissettim kendimi artık. Neyse biz flört ettik, bitirdik, bu da yeni birini bulmuş, sonradan stalkladığımda gördüm. Yeni kızında fotolarını paylaşmış. Ama iki sayfa öncesinde de eski sevgilinin fotoları var. Yeni kız hakkında 'yazııık ' diye geçirdim içimden.
Hala normal gelmiyor yani bana. Allahtan o kızın yerinde değilim, kimbilir kaç kişi benim arkamdan 'yazııık' diyecekti.

3. Senemize girdik, o kızın yeni sevgilisi var, hala takipleşiyorlar ve umrumda bile değil :d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…