Eski nişanlimla ilgili yeni gelismeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet cok haklisiniz. Yaptıgı seyleri de kabul etmiyor ben bagirmadim yalan soylemeyin diyor. Beni sevsen polise sikayet etmezdin ailene karsi beni korumadin ne hala geldim diyor. Ki kendisi dosyalari oldugu icin vurmadi bence yoksa kesin bıçaklardı birimizi
Kendi kafanda onu aklamaya calisman bile onun suclu oldugunu gosterir, ki zaten yaptigi suc. Haneye tecavuz var bir kere, psikolojik siddet var, arbede, itme kalkma, ki bu fiziksrl siddete girer, hakaret, tehdit var.
Aileni terk et bana gel diyor adam. Bunu nasil isteyebilir? Seni tercih yapmaya zorluyor. 3 ayda tanidigin, daha dogrusu tanimadigin elin bir adami icin bunca yillik aileni mi sileceksin?
Neden ailene karsi onu korumak zorundaymissin? Sen mi cagirdin sanki onu eve? Bunca yalan dolan uzerine evliligi oldu bittiye getirmeye calisiyorlarmis. Siz de ogrenince bunlar kucuk yalanlar demisler bir de utanmadan. Neresi kucuk bunlarin? Adam uyusturucu kullaniyor. Amatem de tedavi olmus olsa bile ileride tekrar baslamayacagi ne malum? Ki zaten belki de hala kullaniyordur. Neresinden baksan elinde kaliyor, adamin savunulacak hicbir tarafi yok. Bu sevgi degil. Birgun gercek sevgiyi tattiginda ve karsi tarsftan saygi ve deger gordugunde sana boyle bir rezilligi yasatan adamin hislerinin aslinda sevgi olmadigini ogreneceksin. Sevgi boyle birsey degil. Sevgi ailesine de sevdigine de saygi gostermektir, hurmet etmek, sevdigini kosulsuz sevmek, onu degistirmemektir. Ya ailen ya ben diyen adam sevmiyordur.

Allah evladın da akıllısını ve hayırlısını versin.
20 yaşındaki oğlum, bana hakaret eden, yüzüme tüküren, rezillik çıkaran bir kız için üzülüp, dertlense kendimde hata ararım.
Evladımı aklen ve ruhen güçlü yetiştiremedim diye üzülürüm.

Anne gelir uzmanı, baba sanırım maliyeci,
konu sahibi yüksek lisans yapıyor maaile eğitimli,
toplumda söz sahibi insanlar olarak rezil bir herife karşı ne yapacaklarını bilemez haldeler.
Çok üzücü, çok vahim…

Herkese tekrar merhaba buraya eski nisanlim ailesi ve ailem arasinda yasanan olaylari anlatmistim 400den fazla kisi yorum yapti herkese cok tesekkur ederim destekleri icin. Bugun ayrilali 22gun oldu her yerden engelledigim halde bir sekilde bana ulasiyordu once aileni birak gel annenin yuzune tukurdum babana hakaret ettim senle sorunum yokki neden onlari koruyorsun diyordu. Bugun kapima dayandi engelledin diye kurtuldun mu sandim dedi. Babam evdeydi bagirma duyacak dedim dinlemedi zaten komsular da sesi duydu disari cikti. Anneme bagirmaya basladi kizinla ayrildim mutlu musun diye (konumu okuyanlar bilir ailemin hicbir sucu yok) babam da artik dayanamadi eski nisanlimi tuttu polisi arayin test yaptiricam dedi ( 2 sene uyusturucu kullanmis amateme yatmis) arbede yasandi annemle ben araya girmeye calistik polisi aradik. Bana bagirmaya basladi zaten dosyam var beni dusurdugun duruma bak beni hic korumadin dedi arabayi uzerimize surerek kacti. Polise sikayet ettik. Annesi aradi sikayetinizi geri çekin diye eski nisanlim yine sinir krizi gecirmis arkadan avazi ciktigi kadar bagiriyordu hakaretler suclamalar devam etti.( gecen sene kavgadan dolayi dosyasi vardi. Ben nisani attigim gun icerden cikip gelmisti 8gun yatmisti kavgadan dolayi dendi borc yuzunden oldugu anlasilmisti, eski sevgilisi ile ilgili hic isteme olmadi dedi 3 kere istendigini ogrendim, lise mezunuyum demisti ilkokul mezunu cikti, 2 sene uyusturucu kullanip tedavi oldugunu yeni soyledi. Ailem sadece yalana ne gerek vardi diye sordugu icin o gun suclu oldular icerden yeni ciktim psikolojim bozuk simdi konusulma sirasi mi dedi annemin yuzune tukurdu babama hakaretler etti. Annesi de bicak alip birine saplayacak oglum diye cok korktum lutfen hepiniz oglumu her yerden engelleyin dedi) 22 gündür yasadigim sok ve hayal kirikligi yuzunden asiri kilo verdim her yerimde yaralar cikti yemek yiyemedim uyuyamadim ben cok hayal kurmustum sevmistim sevildigimi sanmistim ufak sinir krizlerini gormezden gelmistim (konusurken kocacim demiyorum diye, aile yemeginde yanina kiz kardesi oturdu neden ben oturmamisim onu benimsemiyorum diye, yemek yerken agzina yemek vermiyorum onu dusunmuyorum diye cok kavgalar ederdik gozu donerdi ama ben alttan alirdim saatlerce aciklama yapardim) suan maruz kaldigim suclamalar hakaretler tehditler yuzunden ruh sagligim da bozuldu. Annem de gözumun onunde eriyip bittin seviyorsan unutamayacaksan toparlanamayacaksan git tekrar baris dene ama ailenin destegini bekleme idare edebilecek misin dedi. Psikolojik destek alacagim artik. Cunku ilk basta cok mukemmeldi cok ilgiliydi her gun cicek alirdi hediyeler yollardi yollama yapma gerek yok dedigim halde dinlemezdi her gun eve yemek siparis verirdi ( ben yuksek lisans ogrencisiyim annem gelir uzmani babam noter. Maddiyat odakli olmadim asla) bir keresinde aicl bir odeme yapmamiz gerekiyordu annem eski nisanlimdan 2bin tl borc almisti sonra geri verdi. Surekli onu basa kaktilar ailecek suc bastirmak icin. Kendi yalanlari icin bunlar kucuk yalanlar ne olmus yani soylendiyse siz bizim uzerimize geldiniz dediler. Zaten ilk basta babam çocuğu arastirirken kime sorduysa herkes aman uzak durun demis cocugun akil sagligi yerinde degil demis ama ben kendim taniyip gormek istemistim. Ilk basta da cok guzel rol yapmisti aileler de cok iyi anlasmisti sonra ne olduysa biranda bu duruma geldik
Onceki actigim konuyu okumayanlar vardir diye tekrar yazdim uzun uzun simdiden fikir beyan eden destek olan herkese cok tesekkur ederim gerceklero gormemi sagladiginiz icin
Fakesiniz. Diger konunuzda annenizin borcu geri vermedigini ve bunu soyledigi icin kavga ciktigini soylemistiniz ama simdi geri verdi diyorsunuz.
Eski konunuzda borc yuzunden hapis yatti diye yalan soylemisti kavgadan yatmis oldugunu ogrendik demistiniz vs vs

diger konunun tamamini okumadigim icin baska yalanlarinizi yakalayamadim. Simdi bana da evet cok haklisiniz vs tadinda bir cvp vereceksiniz ve kendinizce eglenmeye devam edeceksiniz, hayatta basarilar kibledim

1-size bu adamı tavsiye eden görücü bu konuda ne dusunuyor. Resmen düşmanlık yapmış.
2-aileniz ses cikarmasa yalanlarını affedecekmiydiniz. Zira neden suçluluk hissettiğinizi anlamak guc. Ha hissedilecekse de babayı dinlememe ve onlari zor durumda bırakınca ya kadar, egitimli, aklı başında bir yetişkin olarak yalanı öğrenir öğrenmez siz ilişkiyi bitirmediginiz için olabilir.
3- heryerden engellediyseniz size nasıl ulaşıyor. Garip.
Gorucu usulu tanistiram kisi ben aileyi tamiyordum cocugun boyle oldugunu bilmiyordum diyor. Ben bir anda ona cok baglanmistim ve olaylar boyle patlak verince kabullenmek istemedim bir turlu neden bunlari yasiyorum vs diyorum hep. Her yerden engelli ama bir yerden bir sekilde ulasiyor bana ve surekli kendi yalanlarini ortbas edip bizi sucladikca benim onu sevmedigimi soyledikce benim de inanmami sagliyor ben kendimi aciklamaya calistikca daha da psikolojim bozuluyor

Rezil bir adama denk gelmişsin tamam da gördün yani sonuç olarak gerçek yüzünü hayal kırıklığını asıl evlenseydin yaşardın. Hayatım kurtuldu diye şükredeceğine hayal kırıklığı yaşıyorum diyorsun.
Mevzuya doğru yerden bakarsan düşünüp düşünüp durmana gerek kalmaz.
Haklisiniz gercekleri goruyorum ama kabullenemiyorum bir turlu acaba mutluolur muyduk bu olaylar neden yasandi diyorum hep o yuzden zatenpsikolojik destek alacagim

Kendi kafanda onu aklamaya calisman bile onun suclu oldugunu gosterir, ki zaten yaptigi suc. Haneye tecavuz var bir kere, psikolojik siddet var, arbede, itme kalkma, ki bu fiziksrl siddete girer, hakaret, tehdit var.
Aileni terk et bana gel diyor adam. Bunu nasil isteyebilir? Seni tercih yapmaya zorluyor. 3 ayda tanidigin, daha dogrusu tanimadigin elin bir adami icin bunca yillik aileni mi sileceksin?
Neden ailene karsi onu korumak zorundaymissin? Sen mi cagirdin sanki onu eve? Bunca yalan dolan uzerine evliligi oldu bittiye getirmeye calisiyorlarmis. Siz de ogrenince bunlar kucuk yalanlar demisler bir de utanmadan. Neresi kucuk bunlarin? Adam uyusturucu kullaniyor. Amatem de tedavi olmus olsa bile ileride tekrar baslamayacagi ne malum? Ki zaten belki de hala kullaniyordur. Neresinden baksan elinde kaliyor, adamin savunulacak hicbir tarafi yok. Bu sevgi degil. Birgun gercek sevgiyi tattiginda ve karsi tarsftan saygi ve deger gordugunde sana boyle bir rezilligi yasatan adamin hislerinin aslinda sevgi olmadigini ogreneceksin. Sevgi boyle birsey degil. Sevgi ailesine de sevdigine de saygi gostermektir, hurmet etmek, sevdigini kosulsuz sevmek, onu degistirmemektir. Ya ailen ya ben diyen adam sevmiyordur.
Çok guzel yazmissiniz cok haklisiniz cok tesekkur ederim fikirleriniz ve desteğiniz icin gercekten. Ben ilk basta gercek aski sevgiyi buldugumu sansigim icin ve ilk kez biriyle nisanlandigim icin sanirim suan bu durumlari kabullenip hazmetmekte zorlaniyorum

Allah evladın da akıllısını ve hayırlısını versin.
20 yaşındaki oğlum, bana hakaret eden, yüzüme tüküren, rezillik çıkaran bir kız için üzülüp, dertlense kendimde hata ararım.
Evladımı aklen ve ruhen güçlü yetiştiremedim diye üzülürüm.

Anne gelir uzmanı, baba sanırım maliyeci,
konu sahibi yüksek lisans yapıyor maaile eğitimli,
toplumda söz sahibi insanlar olarak rezil bir herife karşı ne yapacaklarını bilemez haldeler.
Çok üzücü, çok vahim…
Cok haklisiniz ne deseniz. Babam da noter. Herkes ayni seyleri söylüyor ve cok haklilar her seyin farkindayim ama bir turlu bu durumlari kabullenemedigim icin zaten yarin terapistle gorusmeye gidecegim cunku ben de bu ruh halinden cikamama sebebimi anlayamiyorum

Haklisiniz gercekleri goruyorum ama kabullenemiyorum bir turlu acaba mutluolur muyduk bu olaylar neden yasandi diyorum hep o yuzden zatenpsikolojik destek alacagim

Ben söyleyeyim mutlu olma şansın yoktu bu çocukla. İki dünya bir araya gelse bununla kimse mutlu olamaz çünkü normal bir insan evladı değil. Bu olaylar neden yaşandıya gelince sen izin verdiğin için yaşanmış. Geçen konunda da yazmıştım kocacım demenişsin kavga çıkarmış daha o noktada ayrılacaktın. Hala da sen izin verdiğin için seni rahatsız edebiliyor(düşüncelerinde) sen kafanda bitirmiş olsan sana acı veremezdi.

Fakesiniz. Diger konunuzda annenizin borcu geri vermedigini ve bunu soyledigi icin kavga ciktigini soylemistiniz ama simdi geri verdi diyorsunuz.
Eski konunuzda borc yuzunden hapis yatti diye yalan soylemisti kavgadan yatmis oldugunu ogrendik demistiniz vs vs

diger konunun tamamini okumadigim icin baska yalanlarinizi yakalayamadim. Simdi bana da evet cok haklisiniz vs tadinda bir cvp vereceksiniz ve kendinizce eglenmeye devam edeceksiniz, hayatta basarilar kibledim
Oooo fake alırım bir dal :KK53:

Hayir borc istemisti annem geri verdi onlar o gun annemin borc istemesini basa kakmislardi dedim kendi yalanlarini ortmek icin ve bizim baska bir kusurumuz olmadigi icin borcttan vurdular bize. Bize kavga yuzunden hapis yattim demisti ama borc yuzunden oldugunu ogrenmistik yazdim 2 konuda da ayni seyleri yazdim olaylari. Keske fake olsaydim inanin cok isterdim ama 22 gundur yasadigim her sey gercek

Ben söyleyeyim mutlu olma şansın yoktu bu çocukla. İki dünya bir araya gelse bununla kimse mutlu olamaz çünkü normal bir insan evladı değil. Bu olaylar neden yaşandıya gelince sen izin verdiğin için yaşanmış. Geçen konunda da yazmıştım kocacım demenişsin kavga çıkarmış daha o noktada ayrılacaktın. Hala da sen izin verdiğin için seni rahatsız edebiliyor(düşüncelerinde) sen kafanda bitirmiş olsan sana acı veremezdi.
Evet o bir sekilde bana ulasip msj atip sucladikca da kafamda bitiremiyorum her yerden herkesi engelledigim halde ulasiyor bir sekilde ve bu yuzden zaten psikolojik tedavi alacagim

Cok haklisiniz ne deseniz. Babam da noter. Herkes ayni seyleri söylüyor ve cok haklilar her seyin farkindayim ama bir turlu bu durumlari kabullenemedigim icin zaten yarin terapistle gorusmeye gidecegim cunku ben de bu ruh halinden cikamama sebebimi anlayamiyorum
Yavrum, evladım etme eyleme.
Nesini anlamıyorsun?
Hiç mi sevilmedin bu yaşına kadar da böyle hastalıklı bir adamdan gördüğün ilgiye tav oluyorsun?
Dün ilk konunda ne yapmalıyım?
Diye soruyordun?
Adamdan ayrılmayı düşünmen için,
hatta kurtuldum diye şükretmen için
daha ne görmen, yaşaman lazım?
Nesini kabullenemiyorsun da üç-beş aydır tanıdığın adam için psikolojin bozuluyor?
Seni büyütüp yetiştiren, hastayken başında bekleyen o mu?
Ne yaşadınız, ne paylaştınız da bu kadar benimsedin bu herifi?
Kusura bakma ama şu halin sadece savunma mekanizması sergilemek…
Yok öyle değil ruh halim iyi değil diyorsan o daha vahim…

Şunu anlamıyorum iyi eğitimli, düzgün bir ailesi olan bir kadının böyle bağımlı it kopukla ne işi olur?
iki hediye aldı diye mi bu tantana?
o kadar mı acizdin yani iki hediyeye kandın bu serseriye?
bir de ailenin içine sokmuşsun...

bazısı işte yüksek lisans da yapsa içi halen cahil..
Evet kendi ailem akrabalarim da bana anlam vermeiyor ben de kendime anlam veremiyorum hic boyle bir rub hali icine girmemistim. Sevgikiyken de cok kavgalarimiz olurdu her seye trip atardi ama ben hep alttan alirdim. 8 yillik bir iliskim vardi ayrilmistim ondan sonra bu iliskimde artik mutlu olacagim diye kendimi cok sartlandirmistim ondan sanirim

Yavrum, evladım etme eyleme.
Nesini anlamıyorsun?
Hiç mi sevilmedin bu yaşına kadar da böyle hastalıklı bir adamdan gördüğün ilgiye tav oluyorsun?
Dün ilk konunda ne yapmalıyım?
Diye soruyordun?
Adamdan ayrılmayı düşünmen için,
hatta kurtuldum diye şükretmen için
daha ne görmen, yaşaman lazım?
Nesini kabullenemiyorsun da üç-beş aydır tanıdığın adam için psikolojin bozuluyor?
Seni büyütüp yetiştiren, hastayken başında bekleyen o mu?
Ne yaşadınız, ne paylaştınız da bu kadar benimsedin bu herifi?
Kusura bakma ama şu halin sadece savunma mekanizması sergilemek…
Yok öyle değil ruh halim iyi değil diyorsan o daha vahim…
Tesekkurler yorumunuz icin. Cok buyuk haksizliga ugradim hayal kirikligi yasadim ben olsam asla oyle yapmazdım o nasil yapabildi beni hic mi sevmedi hic mi dusunmedi hic mi hatrim yoktu diye diye kendimi kahrettim. Yaşadıklarım ugradigimiz haksizlik bana cok agir geldi. 8 yillik bir iliskim vardi ayrilmistim. Bu sefer cok mutlu olacagim sonunda gercek aski buldum diye kendimi cok kaptirdim sanirim

Ya demiyor musun, ailemle sorunu olanın benle de vardır, onlara yapılmış hakaret bana da yapılmıştır diye.
Eve demez miyim hep diyorum. Köpegim var bir tane hatta ona bagiran bana da bagirmis sayilir bana saygisi yoktur kopegin hatri yoksa sahibinin de mi yok diyorum. Ama o inatla benim senle sorunum yok ailenle var diyordu ailemle beni ayri goruyordu onlara yaptim sana yapmadimki diyordu ve asla kendimi aciklayamadim asla hatasini kabul etmedi ben de bu durumu asla hazmedemedim mantigim kabul etmiyor

Yok hayir barismayi dusunmuyorum sadece icinde bulundugum bu ruh halinden cikmak istiyorum artik dusunmek istemiyorum aglamak istemiyorum. Neden bu durumlari yasadim diye surekli kendimi yiyip bitiriyorum
Burda sizi üzecek tek şey başınıza bela olan bu insandan nasıl kurtulacağınız. Sizi tanıştıran kişiyle de iletişimi kesin ne biçim insanlarla muhattap etmiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X