Eski nişanlimla ilgili yeni gelismeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gorucu usulu tanistiram kisi ben aileyi tamiyordum cocugun boyle oldugunu bilmiyordum diyor. Ben bir anda ona cok baglanmistim ve olaylar boyle patlak verince kabullenmek istemedim bir turlu neden bunlari yasiyorum vs diyorum hep. Her yerden engelli ama bir yerden bir sekilde ulasiyor bana ve surekli kendi yalanlarini ortbas edip bizi sucladikca benim onu sevmedigimi soyledikce benim de inanmami sagliyor ben kendimi aciklamaya calistikca daha da psikolojim bozuluyor
Niye hala kendini açıklamaya çalışıyorsun şu herife ben de bunu anlamıyorum. Senden ayrılmamın ailemle ilgisi yok seni istemiyorum diyeceksin bu kadar. Beni sevmedin diyorsa evet sevmedim de. Hala iletişim kurarak bu herifin umudunu diri tutuyosun. Telefon numaranı değişebilirsin ayrıca. Farkında mısın bilmiyorum ama söylediklerinden ailenle sorunu olmasaydı böyle kriminal bir tiple evleneceğin sonucu çıkıyor. O da böyle düşündüğünden seni hiç hiç rahat bırakmıyo

Burda sizi üzecek tek şey başınıza bela olan bu insandan nasıl kurtulacağınız. Sizi tanıştıran kişiyle de iletişimi kesin ne biçim insanlarla muhattap etmiş
Suc duyurusunda bulunduk. Bizi tanistiran insan da ben ailesini taniyordum cocugun boyle oldugunu bilmiyordum diyor. Zaten ilk basta biz de anlayamamistik her sey cok iyiydi. Yalanlari ortaya cikinca suc bastirmak icin bizi sucladiklar kavga gurultuyle basip gittiler

Niye hala kendini açıklamaya çalışıyorsun şu herife ben de bunu anlamıyorum. Senden ayrılmamın ailemle ilgisi yok seni istemiyorum diyeceksin bu kadar. Beni sevmedin diyorsa evet sevmedim de. Hala iletişim kurarak bu herifin umudunu diri tutuyosun. Telefon numaranı değişebilirsin ayrıca. Farkında mısın bilmiyorum ama söylediklerinden ailenle sorunu olmasaydı böyle kriminal bir tiple evleneceğin sonucu çıkıyor. O da böyle düşündüğünden seni hiç hiç rahat bırakmıyo
Evet dogri diyorsunuz iste ben de haksizliga gelemedigim icin yasadiklarimi hazmedemedigim icin surekli kendimi aciklama gayreti icerisinde oldum o anlamadikca sucladikca iyice bunalima girdim

Bu konuda önce nişanlıya kızmıştım ama artık konu sahibine daha çok kızıyorum.
Ne vicdanmış yahu...
Siz o vicdanı az da ailenize karşı duyun bence böyle bir adamı başlarına bela ettiğiniz için.

Uyuşturıcu
Yalan
Tehdit
Kavga-saldırı
Borç
Hapis
Aileye saygısızlık
Psikolıjik sorunlar

Olsun ama hergün çiçek gönderirdi.
Özünde iyi biri kesin.

Yüksek lisans yapan bir kadın, ilkokul mezunu bir adamı kendine denk görüyorsa başka da bir şey demiyorum. Vah ki vah ülkemin eğitim sistemine.

Siz yine de bir silkenin kendinize gelin önce. Sonra da bu manyakla nişanınız bozuldu diye 3-5 yetim sevindirin.

Yuksek lisans yaptigim icin ve calismalarim oldugu icin uzaklasamiyorum. Ama surekli tehdit hakaret canimdan bezdim. Bi agzina geleni soyluyor yirtinafak bagiriyor ben heo sakin kalmaya calisiyorum aciklama yapiyorum 2dk sonra seni cok seviyorum senle sorunum yok aileni birak biz birbirimize bakalim benimle gel diyor
Adamı silmemişsiniz belli. Kendi düşen ağlamaz diyorum

Evet surekli tehdit ediyor zaten gor bak neler yapicam cok canini yakicam diye
yahu alttan nıye alıyorsun. nıye zayıf oldugunu gösteriiyorsun. bu tıpler aslında cok korkaktırlar. dişinin kestiğine her türlü eziyeti yapabilirler. dişinin kesmediğine de ağam paşam derler. fırsat veriyorsun.

Birtanem sen Allahin sevgili kulu musun? Almış seni ne güzel işte piskopatin elinden kurtulmuş. Hic mi kendi canının kıymeti yok? Annenin babanin kıymeti, saygınlığı yok? Anneme tükürdü babama bağırdı demişsin, ben böyle adamin dilini koparır hem elimle hem dilimle bir güzel döverdim. Pardon, adam demişim. Sakın ha, sakın. Bir insanı iyileştireyim derken kendini hasta edeceksin. Önce kendin. Sen bu kadar değersiz misin ya. Sakın yapma bunu kendine!

Bu konuda önce nişanlıya kızmıştım ama artık konu sahibine daha çok kızıyorum.
Ne vicdanmış yahu...
Siz o vicdanı az da ailenize karşı duyun bence böyle bir adamı başlarına bela ettiğiniz için.

Uyuşturıcu
Yalan
Tehdit
Kavga-saldırı
Borç
Hapis
Aileye saygısızlık
Psikolıjik sorunlar

Olsun ama hergün çiçek gönderirdi.
Özünde iyi biri kesin.

Yüksek lisans yapan bir kadın, ilkokul mezunu bir adamı kendine denk görüyorsa başka da bir şey demiyorum. Vah ki vah ülkemin eğitim sistemine.

Siz yine de bir silkenin kendinize gelin önce. Sonra da bu manyakla nişanınız bozuldu diye 3-5 yetim sevindirin.
Tesekkurler yorumunuz icin cok haklisiniz zaten yarin terapiste gitmeye baslayacagim cunku ben de hic mantikli dusunemedigimin farkindayim

yahu alttan nıye alıyorsun. nıye zayıf oldugunu gösteriiyorsun. bu tıpler aslında cok korkaktırlar. dişinin kestiğine her türlü eziyeti yapabilirler. dişinin kesmediğine de ağam paşam derler. fırsat veriyorsun.
Evet zaten tüm tehditleri bos ve surekli beni intihar etmekle tehdit ediyor

Bilmiyorum ki Ben de eski konusuyla yeni konusu arasında çelişkiler varmış.
Yok hayir her yasanani anlattim inanin yalan da degil fake de degil maalesef birinci konuda ne yazdiysam ikincide de aynilarini yazdim okursaniz hepsini anlarsiniz

Hayir borc istemisti annem geri verdi onlar o gun annemin borc istemesini basa kakmislardi dedim kendi yalanlarini ortmek icin ve bizim baska bir kusurumuz olmadigi icin borcttan vurdular bize. Bize kavga yuzunden hapis yattim demisti ama borc yuzunden oldugunu ogrenmistik yazdim 2 konuda da ayni seyleri yazdim olaylari. Keske fake olsaydim inanin cok isterdim ama 22 gundur yasadigim her sey gercek
Peki o zaman eski konunuzda ortaokul mezunu olan nisanliniz bu konunuzda ilkokul mezunluguna nasil evrildi?

Birtanem sen Allahin sevgili kulu musun? Almış seni ne güzel işte piskopatin elinden kurtulmuş. Hic mi kendi canının kıymeti yok? Annenin babanin kıymeti, saygınlığı yok? Anneme tükürdü babama bağırdı demişsin, ben böyle adamin dilini koparır hem elimle hem dilimle bir güzel döverdim. Pardon, adam demişim. Sakın ha, sakın. Bir insanı iyileştireyim derken kendini hasta edeceksin. Önce kendin. Sen bu kadar değersiz misin ya. Sakın yapma bunu kendine!
Evet kendim hasta oldum zaten hem manen hem madden cok yiprandim resmen akil sagligimla oynadi ve ben de bu duruma bu ruh haline nasil kendim nasil buna izin verdim ve hala neden toparlanamiyorum anlamiyorum

Peki o zaman eski konunuzda ortaokul mezunu olan nisanliniz bu konunuzda ilkokul mezunluguna nasil evrildi?
Lise mezunuyum demisti ama liseyi bitirmemis suan ilkogretim 8 sene sanirim ortaogretim yok ya o yuzden o sekilde yazdim. Lise mezunu degilmis bitirmemis yani

Evet zaten tüm tehditleri bos ve surekli beni intihar etmekle tehdit ediyor
İntihar etmez o hiç merak etme.
Yarın doktoruna git, ilaç verirse kesinlikle aksatmadan al. Belki bir kaç gün saf saf gezersin ama buna ihtiyacın var. Zihnin darma duman. Hasta insanların hasta ettiklerinden olmak üzeresin.

Lise mezunuyum demisti ama liseyi bitirmemis suan ilkogretim 8 sene sanirim ortaogretim yok ya o yuzden o sekilde yazdim. Lise mezunu degilmis bitirmemis yani
Yav he he. Ben sizin yasadiklarinizi yasayacagim bir de gelip burda safmisim gibi tek tek insanlara aciklama yapacagim 🤦🏼‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X