Eski nişanlimla ilgili yeni gelismeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Simsimm92

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
714
444
31
Herkese tekrar merhaba buraya eski nisanlim ailesi ve ailem arasinda yasanan olaylari anlatmistim 400den fazla kisi yorum yapti herkese cok tesekkur ederim destekleri icin. Bugun ayrilali 22gun oldu her yerden engelledigim halde bir sekilde bana ulasiyordu once aileni birak gel annenin yuzune tukurdum babana hakaret ettim senle sorunum yokki neden onlari koruyorsun diyordu. Bugun kapima dayandi engelledin diye kurtuldun mu sandim dedi. Babam evdeydi bagirma duyacak dedim dinlemedi zaten komsular da sesi duydu disari cikti. Anneme bagirmaya basladi kizinla ayrildim mutlu musun diye (konumu okuyanlar bilir ailemin hicbir sucu yok) babam da artik dayanamadi eski nisanlimi tuttu polisi arayin test yaptiricam dedi ( 2 sene uyusturucu kullanmis amateme yatmis) arbede yasandi annemle ben araya girmeye calistik polisi aradik. Bana bagirmaya basladi zaten dosyam var beni dusurdugun duruma bak beni hic korumadin dedi arabayi uzerimize surerek kacti. Polise sikayet ettik. Annesi aradi sikayetinizi geri çekin diye eski nisanlim yine sinir krizi gecirmis arkadan avazi ciktigi kadar bagiriyordu hakaretler suclamalar devam etti.( gecen sene kavgadan dolayi dosyasi vardi. Ben nisani attigim gun icerden cikip gelmisti 8gun yatmisti kavgadan dolayi dendi borc yuzunden oldugu anlasilmisti, eski sevgilisi ile ilgili hic isteme olmadi dedi 3 kere istendigini ogrendim, lise mezunuyum demisti ilkokul mezunu cikti, 2 sene uyusturucu kullanip tedavi oldugunu yeni soyledi) 22 gündür yasadigim sok ve hayal kirikligi yuzunden asiri kilo verdim her yerimde yaralar cikti yemek yiyemedim uyuyamadim ben cok hayal kurmustum sevmistim sevildigimi sanmistim ufak sinir krizlerini gormezden gelmistim (konusurken kocacim demiyorum diye, aile yemeginde yanina kiz kardesi oturdu neden ben oturmamisim onu benimsemiyorum diye, yemek yerken agzina yemek vermiyorum onu dusunmuyorum diye cok kavgalar ederdik gozu donerdi ama ben alttan alirdim saatlerce aciklama yapardim) suan maruz kaldigim suclamalar hakaretler tehditler yuzunden ruh sagligim da bozuldu. Annem de gkzumun onunde eriyip bittin seviyorsan unutamayacaksan toparlanamayacaksan git tekrar baris dene ama ailenin destegini bekleme idare edebilecek misin dedi. Psikolojik destek alacagim artik

Hala ilk başta çok mükemmeldi çok iyiydi diyorsun şaka mısın? Adam deccal gibi bir şey. Haberlerde gördüğümüz eski karısı/nişanlısı/sevgilisine takıntılı hastalıklı heriflerden. Git uzaklaştırma kararı falan çıkart. Şaka gibi. Okurken tüylerim diken diken oldu. Çok dikkat edin ailen de sen de. Bu adam çok tehlikeli

Son düzenleme:
Canım benim olmaz hemen psikolojik destek almaya başla. Seni de çekecek yoksa o karanlığa. Ailesiyle konuş tedavi ettirsinker yoksa şikayetimi çekmem de. Çok da damarına basmadan yol al. Allah korusun çok fevri bir adam. Hatta yaz geldi ya yapabiliyorsan uzaklaş olduğun şehirden
Yuksek lisans yaptigim icin ve calismalarim oldugu icin uzaklasamiyorum. Ama surekli tehdit hakaret canimdan bezdim. Bi agzina geleni soyluyor yirtinafak bagiriyor ben heo sakin kalmaya calisiyorum aciklama yapiyorum 2dk sonra seni cok seviyorum senle sorunum yok aileni birak biz birbirimize bakalim benimle gel diyor

Hala ilk başta çok mükemmeldi çok iyiydi diyorsun şaka mısın sen? Adam deccal gibi bir şey. Haberlerde gördüğümüz eski karısı/nişanlısı/sevgilisine takıntılı hastalıklı heriflerden. Git uzaklaştırma kararı falan çıkart. Şaka gibi. Okurken tüylerim diken diken oldu. Çok dikkat edin ailen de sen de. Bu adam çok tehlikeli
Uzaklastirma aldik sikayet de ettik. Ben de psikolojik destek alacagim cok yıprandım surekli bi tehdit hakaret sinir krizleri sonra senle sorunum yok ailenle var benimle gel demeler

Bir önceki konunuza yorum yapan 400 kişi size pek de bir şey anlatamamışız demek ki.
Halâ daha başta şöyle iyiydi, böyle ilgiliydi, ne olduysa bu duruma geldik? Diye adama toz kondurmak istemiyorsunuz.
Adam baştan ayağa, tepeden tırnağa sorunlu, yalancı, utanmaz ve arsız.
Eşofmanlı Şevket hoca gelse dert anlatamaz size.
Anneniz de ayrı tuhaf, seviyorsan barış diyor.
Ailece algılarınız bozulmuş sizin.
Şu haysiyetsiz herifle ilgili konu açıp sinir etmeyin bizi de rica ediyorum.

Hala ilk başta çok mükemmeldi çok iyiydi diyorsun şaka mısın sen? Adam deccal gibi bir şey. Haberlerde gördüğümüz eski karısı/nişanlısı/sevgilisine takıntılı hastalıklı heriflerden. Git uzaklaştırma kararı falan çıkart. Şaka gibi. Okurken tüylerim diken diken oldu. Çok dikkat edin ailen de sen de. Bu adam çok tehlikeli
Uzaklastirma aldik sikayet de ettik. Ben de psikolojik destek alacagim cok yıprandım surekli bi tehdit hakaret sinir krizleri sonra senle sorunum yok ailenle var

Bir önceki konunuza yorum yapan 400 kişi size pek de bir şey anlatamamışız demek ki.
Halâ daha başta şöyle iyiydi, böyle ilgiliydi, ne olduysa bu duruma geldik? Diye adama toz kondurmak istemiyorsunuz.
Eşofmanlı Şevket hoca gelse dert anlatamaz size…
Yok hayir ben o konuyu okumayanlar icin yazdim tekrar. Herkesin cok destegi oldu gercegi gormemi sagladi herkes zaten ben de psikolojik destek alacagim konusup gorusmuyorum o kisiyle hicbir sekilde

Eşofmanlı Şevket hoca gelse dert anlatamaz size.
Anneniz de ayrı tuhaf, seviyorsan barış diyor.
Ailece algılarınız bozulmuş sizin.
Şu haysiyetsiz herifle ilgili konu açıp sinir etmeyin bizi de rica ediyorum.
+1
Gidecek gibi de geliyor bana 🤷‍♀️
İnşallah öyle olmaz.

Fake olduğunu düşünüyorum,ağzına yemek vermedin diye mi?Peki.Yani fake değilsen cidden ülkeyi terke etmediğime üzüleceğim
Maalesef fake degilim. Evet bu sekilde surekli bana trip atardi ben de onceden sevilmemis aldatilmis beni cok sevdiginden yapiyor diye alttan alip saatlerce aciklama yapardim

+1
Gidecek gibi de geliyor bana 🤷‍♀️
İnşallah öyle olmaz.
Yok hayir barismayi dusunmuyorum sadece icinde bulundugum bu ruh halinden cikmak istiyorum artik dusunmek istemiyorum aglamak istemiyorum. Neden bu durumlari yasadim diye surekli kendimi yiyip bitiriyorum

Umarim sikayetinizi geri almamissinizdir. Bu adamin ne kadar tehlikeli oldugunun farkinda misin? Bu adama geri donmezsin umarim a sanki biraz daha ısrar etse kanacak gibisin. Adamda hic duzgun bir taraf yok. Bu adamdan eş olmaz ki. Sadece sevgi yetmez evlilik icin, ki bu adam ruh hastasi. Ayriligi bile kabillenmeyip polislik derecesine kadar getirip sizi ne duruma sokmus, boyle biriyle evlilik mi olur? Uyusturicu var, yalan var, ruh sagligi yerinde degil....yalan zaten en onemli gerekce bence. Yalan soyleyenden hersey beklenir.
Gobek atacagin yerde nedrn uzuluyorsun ki? Kurtuldim diye sukret. Ve tavsiyem savciliga sikayet et, uzaklastirma karari cikar ki sana yaklasamasin. Normal degil bu adam cunku. Ve sikayetini de geri cekme sakin. Geri adim atarsan pesini birakmaz. Tehlikeli biri bu.

Yok hayir barismayi dusunmuyorum sadece icinde bulundugum bu ruh halinden cikmak istiyorum artik dusunmek istemiyorum aglamak istemiyorum. Neden bu durumlari yasadim diye surekli kendimi yiyip bitiriyorum
Yaşadığımız herşeyin bir sebebi var herşey bir tecrübe ağlaman hayal kırıklığın normal ama ya daha kötüsü olsa idi yol yakınken dönebilmen ne büyük şans.
Geçecek bu halin hep böyle kalmayacak ,ailece şehir dışına çıkın bir süre uzaklaşın bulunduğunuz yerden iş yerlerine durumu izah edin bir destek olsunlar izin konusunda hepinize iyi gelir uzaklaşmak.
Kesinlikle iletişime geçmeyin şahıslarla.

Umarim sikayetinizi geri almamissinizdir. Bu adamin ne kadar tehlikeli oldugunun farkinda misin? Bu adama geri donmezsin umarim a sanki biraz daha ısrar etse kanacak gibisin. Adamda hic duzgun bir taraf yok. Bu adamdan eş olmaz ki. Sadece sevgi yetmez evlilik icin, ki bu adam ruh hastasi. Ayriligi bile kabillenmeyip polislik derecesine kadar getirip sizi ne duruma sokmus, boyle biriyle evlilik mi olur? Uyusturicu var, yalan var, ruh sagligi yerinde degil....yalan zaten en onemli gerekce bence. Yalan soyleyenden hersey beklenir.
Gobek atacagin yerde nedrn uzuluyorsun ki? Kurtuldim diye sukret. Ve tavsiyem savciliga sikayet et, uzaklastirma karari cikar ki sana yaklasamasin. Normal degil bu adam cunku. Ve sikayetini de geri cekme sakin. Geri adim atarsan pesini birakmaz. Tehlikeli biri bu.
Geri donmeyi dusunmuyorum geri donusu yok zaten cok fazla olaylar yasandi. Annesi telefonda ben oglumun huyunu biliyorum biktim artik bundan katil olucam kesip aticam bunu dedi. Ben cok vicdanli yaklasiyorum vicdansiz olamiyorum bir turlu surekli acıma ic gudumle dusunuyorum kendi kendimi üzüp üzüp duruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X