Eski sevgili ve eşim

Beyza _123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
355
77
38
Benim kafam çok karışık ben geçen gün eski ve aynı zamanda ilk sevgilim olan kişiye Instagram dan istek gönderdim kabul etti sonra bana msj atmış tanıyamadım diye Bende bu isimde kimi tanıyorsun dedim oda kimseyi demis kimseniz soyleyin benim boş muhabbetlere ayıracak vaktim yok demiş bende biliyorum öyle oldugunu ben boş bulundum dedım ozaman kimsin demiş bende cvp vermedim bu ne demek sizce niye yaptım bilmyrm ama evliligim boyunca çok zaman hep aklımdaydi hep rüyamda görüyorum bizimkisi ikimiz içinde ilk aşktı aslinda ben hiç unutmadım ondan ayrıldık sonra hiç iyi insanlarla karsilasmadim kötü bir ilişki yaşadım bir boşlukta eşimle tanıştım kabul ettim evlendim beni çok seviyordu yada benmi öyle görüyordum Bende onun ilgisi alakasiyla unuttum birçok şeyi sonra sorunlu zor bir şekilde evlendik eşimi sanki o ilişkiden kurtuluş olarak gördüm galiba ailem istemedi onun ailesi sorun çıkardı çok kötü zor zamanlar yaşattılar bana eşim yanimda yok gibiydi Ne yaptım niye bende bilmiyorum

Doğru niye yaptım ki ben bunu bana yapılsa neler hissederm resmen aptallık yapmışım yaa

Aklınız başka birindeyken keşke evlenmeseydiniz

Dünya eski sevgili veya eşinizden ibaret değil ki

Sadakat şartını yerine getiremicekseniz de boşanın , aklınızda olan eski sevgiliye mesaj atıp basbayağı aldatıyorsunuz. Adam konuşsa koşa koşa gideceksiniz bu kafayla

Sevgiliydik ama oda evli simdi ben anlamadim niye yazdım niye yaptım offf

Şöyle düşün eşin bunu sana yapıyor hatta bir gün kendin öğreniyorsun ne kadar sevmiyorsan bile üzlürsün benim eşim yapsa kahrolurum üzülürüm yaptığına değil ben bunu hak ediyormuyum diye boşanıp ne yaparsan yap derim.

Haklısın

En azından yanlış olduğunun farkındasın. Eşininde verilmiş sadakası varmış adam seni tanımamış yada uzatmak istememiş. Yürütemeyeceksen boşan eziyet etme ikinizede. Yada otur düşün kendi yanlışını eşinin yanlışını. Çözüm bulmaya odaklan.

Doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…