Eski sevgili ve eşim

Sevgiliydik ama oda evli simdi ben anlamadim niye yazdım niye yaptım offf
Adam da evliymiş siz de evlisiniz. Tanıdığı ama tanımamazlıktan geldiği aşikar. Siz, eşinize eski sevgilisinin evli olduğunu bile bile mesaj attığını duysanız görseniz sinirlenip üzülmez misiniz? Lütfen bir daha böyle bir şey yapmayın. Mutsuzsanız ya boşanın ya da terapi alın. Çünkü sizi etkilediği gibi hem eşinizi hem de eski sevgilinizin aile hayatını etkiler bu durum.

En azından yanlış olduğunun farkındasın. Eşininde verilmiş sadakası varmış adam seni tanımamış yada uzatmak istememiş. Yürütemeyeceksen boşan eziyet etme ikinizede. Yada otur düşün kendi yanlışını eşinin yanlışını. Çözüm bulmaya odaklan.
Cok kötü durumdayim şu sıra bir boşluktayım burdan iyi kötü ne varsa duymaya hazırım

Bile isteye mesaj atmışsınız adama. Sizi tanımayınca zorunuza gitmiş. Tanısaydı olay başka yerlere gidecekti. Kendinizi kandırmayın boşluk falan diye.
Yoo Trip atmadim onun öyle biri olmadığını bildiğimi dile getirdim gerisini yazmadım

Cok kötü durumdayim şu sıra bir boşluktayım burdan iyi kötü ne varsa duymaya hazırım
Eşini sevsen o aklına gelmezdi herhalde. Onu sevsen eşinle evlenmezdin herhalde. Ayrıca adam evliymiş. Belli ki adam evinde eşiyle iyi. Seni tanımamış bile. Bu durumda senin kendini kötü hissetmen saçma olmayacak şeyler için.

Benim kafam çok karışık ben geçen gün eski ve aynı zamanda ilk sevgilim olan kişiye Instagram dan istek gönderdim kabul etti sonra bana msj atmış tanıyamadım diye Bende bu isimde kimi tanıyorsun dedim oda kimseyi demis kimseniz soyleyin benim boş muhabbetlere ayıracak vaktim yok demiş bende biliyorum öyle oldugunu ben boş bulundum dedım ozaman kimsin demiş bende cvp vermedim bu ne demek sizce niye yaptım bilmyrm ama evliligim boyunca çok zaman hep aklımdaydi hep rüyamda görüyorum bizimkisi ikimiz içinde ilk aşktı aslinda ben hiç unutmadım ondan ayrıldık sonra hiç iyi insanlarla karsilasmadim kötü bir ilişki yaşadım bir boşlukta eşimle tanıştım kabul ettim evlendim beni çok seviyordu yada benmi öyle görüyordum Bende onun ilgisi alakasiyla unuttum birçok şeyi sonra sorunlu zor bir şekilde evlendik eşimi sanki o ilişkiden kurtuluş olarak gördüm galiba ailem istemedi onun ailesi sorun çıkardı çok kötü zor zamanlar yaşattılar bana eşim yanimda yok gibiydi Ne yaptım niye bende bilmiyorum
Tek söyliyeceğim çocuk yapma lutfen eşinle aran önce iyin olsun anlaşın hayatını düzene koyun sonra çocuk yapın bence çünkü çocuk elinizi kolunuzu bağlayabilir hem eski sevgilinizi unutmamışsınız hemde eşiniz umduğunuz gibi biri değilmiş çocuk yaparak omurunuzun sonuna kadar kendinizi böyle bir ilişkiye ve aşk acısına mecbur bırakmayın

Benim kafam çok karışık ben geçen gün eski ve aynı zamanda ilk sevgilim olan kişiye Instagram dan istek gönderdim kabul etti sonra bana msj atmış tanıyamadım diye Bende bu isimde kimi tanıyorsun dedim oda kimseyi demis kimseniz soyleyin benim boş muhabbetlere ayıracak vaktim yok demiş bende biliyorum öyle oldugunu ben boş bulundum dedım ozaman kimsin demiş bende cvp vermedim bu ne demek sizce niye yaptım bilmyrm ama evliligim boyunca çok zaman hep aklımdaydi hep rüyamda görüyorum bizimkisi ikimiz içinde ilk aşktı aslinda ben hiç unutmadım ondan ayrıldık sonra hiç iyi insanlarla karsilasmadim kötü bir ilişki yaşadım bir boşlukta eşimle tanıştım kabul ettim evlendim beni çok seviyordu yada benmi öyle görüyordum Bende onun ilgisi alakasiyla unuttum birçok şeyi sonra sorunlu zor bir şekilde evlendik eşimi sanki o ilişkiden kurtuluş olarak gördüm galiba ailem istemedi onun ailesi sorun çıkardı çok kötü zor zamanlar yaşattılar bana eşim yanimda yok gibiydi Ne yaptım niye bende bilmiyorum

Ne yaptiginız ve niye yaptığınızla ilgili verdiğiniz cevaplarda eşinizin hiç suçu yok. Aynı seyi esiniz yapsa ne düsunürdünüz.

X