Eski sevgilim bana nispet yapıyor yardım edin?

zey-koc12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2018
1
0
28
Arkadaşlar biz yaklasik3ay once sevgilimle ayrildik yani o benden ayrildi sonraki gun ogrendim ki dershanesinden bi kizla cikmaya baslamis son sinifiz ayni okuldayiz yanimdan gecerken okulda kasar diye bagiriyo kizin adiyla ilgili sarkilar soylemeler yengenizee gidicem diye bagirmalar artik psikolojim kalmadi neden yapiyo sizce ne yapmaliyim yardim edin niye amaci ne?

daha çok gençsiniz, cocuksunuz demek istemiyorum ama çocukca hareketler bunlar, hayatına keyfine bak, kendini geliştirmeye odaklan, sınavların var, tüm hayatını kurduğun zamanlar bu zamanlar, ilerde doktor hanım diye ismin geçince güler geçersin ,

hayatını kur, iyi kariyerlere odaklan. hayat ilerde çok zorlaşacak

Eski sevgiliniz gercekten cocuk. Ya agzinin payini verceksiniz ya da susacaksiniz. Ama siz sustukca bu durum daha da buyuycek ...

Arkadaşlar biz yaklasik3ay once sevgilimle ayrildik yani o benden ayrildi sonraki gun ogrendim ki dershanesinden bi kizla cikmaya baslamis son sinifiz ayni okuldayiz yanimdan gecerken okulda kasar diye bagiriyo kizin adiyla ilgili sarkilar soylemeler yengenizee gidicem diye bagirmalar artik psikolojim kalmadi neden yapiyo sizce ne yapmaliyim yardim edin niye amaci ne?
Yanlış anlamayın ama yaşınızı merak ettim? Bide umursamayın saçma sapan hareketleri varmış. O ne öyle çok çocukça şeyler.

tam ergence davranışlar Pardonda sen niye takıyorsun ki. Adam gerçek yüzünü göstermiş. Sana hakaret ediyorsa senin onun insan yurduna bile koymaman lazım.

X