Eski sevgilim psikolojimi bozdu

Mutsuzum41

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
271
295
23
*GÜNCEL DURUMUM* herkese tekrar merhaba 😊 benimle samimi bir şekilde konuşup derdimi dinleyen herkese çok teşekkür ederimm. Burayı kullanmıyorum maalesef bu tatsız konu için üye oldum ödevlerin derslerin arasında vakit bulup bugün son kez yazıyorumm. Öncelikle son yazılanları canım sıkılmasın diye bilerek okumadım az önce giriş yapınca gördüm gözüm birkaç cümleye ilişti. Aslında çok kötü bir babam yok tabiki sadece ne tepki verecek bilmediğimden her şey olabilir diye ondan gizledim bir de bunun duygusal yanı var babamı yıpratmak, aile içinde böyle anılmak hiç istemedim evet güçsüzüm elimden gelen buydu...Neyse, 3 gün önce tanımadığım bir numaradan mesaj geldi malum şahıstan engelimi kaldır arkadaşımdan yazıyorum seninle bir şey konuşucam yazmış. Aylar sonra ilk kez mesajına cevap verdim ve elimdeki tüm ssleri beni tehdit ettği konuşmaları yolladım. Ses kayıtları da var beni rahatsız etme polise gidicem. Saçma sapan konuşma ya diyip bir süre dalgaya aldı ssler kanıt sayılmıyor ki dedi sayıldığını biliyorum🙏🏻 Ben sana naptım ki böyle konuşuyosun seviyorum seni yrın buluşalım anlaşalım dedi tabiki hayır dedim işin sandığı kadar basit olmadığını kurtulmak için her şeyi yapıcağımı söyledim kafayı yemişsin sen ne diyosun dedi hu sefer😂 bişey yazmadım direkt engelledim o arkadaşı kim bilmiyoruö numarayı telefondan da engelledim birkaç güne de numaramı değiştiricem 3 gündür bi ses yok eskiden olsa deli gibi ordan burdan arardı. Birkaç arkadaşımla konuştum bize ulaşmaya çalıştığında ilk işimiz gereken işlemleri başlatmak olucak yanımda olucaklar🙏🏻 Allah kimsenin başına vermesin psikolojik olarak da toparlaması zor allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın

Herkese selam...Kimseye anlatamadığını derdimi sizlerle paylaşmak istedim. Konuya geceyim... Ocak ayında sevgilimden ayrildim çok kavga etmeye başlamıştık çok agresif bir insana dönüşmüştü. Işinde çok stresliydi sürekli bana patlıyordu. Artık dayanamadım ayrılmak istediğimi soyledim. Ama o hafta çok kötü kavgalar etmiştik o da bana senden nefret ediyorum diyip duruyordu. Ayrılığı onun da kabul etmesi gerekirken etmedi. Ben bitti demeden bitmez gibi seyler soylemeye basladi. Yok bitecek dedim telefonda bagirdi cagirdi baskasi mi vae ikinizi de oldururum dedi o gun. Cok korktum bu dediginin ustune gittim boyle nasil konusabiliyosun diye... Biraz sakinlestikten sonra ozur diledi tamam ayrilalim dedi kabul etti. Rahatladim ben de. Ama 1 hafta sonra aradi beni yeter artik hadi barisalim bu kadar ayrilik bize fazla dedi. O ofkeli hallerinden o kadar korkmustum ki artik onu asla istemiyordum bitmisti benim icin. Tekrar konusarak ikna etmeye calistim tatli tatli konustum onunla. En sonunda yine dayanamadi patladi o korkutucu hallerine dondu. Ben de sinirlendim biraz kotu konustum. Bu sefer sen kimsin benimle boyle konusuyorsun kimse benimle boyle konusamaz sana yapicagimi biliyorum diyip durdu. Ama surekli ayni seyleri papagan gibi tekrarliyordu. Korkunc bi geceydi benim icin yurttaydim koridor aralarinda sessiz kalmaya calisarak ona laf anlattim. Aglamaktan gozlerim kanlandi artik. Asla anlamiyordu dedigim her sey ona batiyordu. Sirf bi delilik yapmasin diye ona etmem gereken bir suru hakaret yerine ikna etmek icin tatli konustum... Yine ikna ettim bunu anlastik kapattik telefonu. Olmadi sabah gunaydin diye mesaj atmis. Cevap vermedim . Neyse birkac gun boyle devam etti hep boyleydi surekli beni tehdit ediyodu ben de sakinleatirip yolluyodum. Allahtan baska sehirlerdeyiz. Baktim bu boyle devam ediyor aradan 1 ay gecti arama beni artik ssvgilim var dedim. ( Yoktu biraksin pesimi diye soyledim cok yanlismis) takintili oldugu bir cocuk vardi onunla mi diye soedu hayir dedim. Yalan soyleme biliyorum o ikinizi de mahvedicem demeye basladi. Sonra bana benim hayatimi sen kararttin demege basladi. 1 aydir hayatimi cehenneme ceviren o. Engelledigim halde gece sabah demesen baska numaralardan arayip rahatsiz ediyordu beni. Sen bana bunlari yaptin ben de sana neler yapicam dedi. Aileme gidip yalan yanlis seyler anlatip beni rezil edicekmis. Mahallede bagirip cagirip rezil edicekmia babamin elinden beni kimse alamazmis. Aynen bunlari soyledi. Aileme anlatmak istedim ama bana destek olmazlardi... bi ihtimal olsalar diyelim yine ailemizde bir leke olarak kalirdi bu olay basima kakilirdi. Yine araya arkadaslarim girdi sakinlestirdiler bunu bir sekilde yine ikna oldu baska numaralardan aramayi kesti. Artik rahattim disarida beni bulup korkum da yoktu sokaga cikma yasaklari vardi hep evdeydim. Bu yaz arkadasindan meaaj attirmis engelleri kaldirsin konusucam onunla demis. Kaldirmadim. Bu sefer ara ara fake hesaplardan yaziyor ssni seviyorum sen de beni seviyosun biz birbirimkze aiti gibi sacma sapan seyler... Belli ki onun da psikolojisi bozuk. Kac aydir kabus gibi coktu uzerime. Bu durum boyle ddvam eder diye cok korkuyorum. Her zaman asabi yonu vardi ama bu kadar ddgildi. Cok tatli nazik bir inaandi konu ayriliga gdldi bambaska birisi oldu. Halbuki hayatina bir suru kiz girmis. Yapmadifi ssy kalmamis neden benimle ugrasiyor. Artik ne zaman huzura ericem... ailemle tehdit ettigi zamanlar kendimi oldurmeyi bile dusundum. Suan napicam fake hesaplardan yazip duedu instagramimi kapattim. Boylw idare ediyorum ama yolda karsima cikar diye cok korkuyorum. Siniri gecince mantikli konusabiliyor ama sinirlenince korkudan olduruyor beni...

* boyle adamlarla ne isin var diyenler yazmasin bile... Bilseydim boyle adam oldugunu bi isim olur muydu? Alninda yazsa ksske de bulasmasam. Her sey 1 ay icinde oldu bi anda asabi bir insana donustu ayrilmak istedim bu.
Ailemle konusamiyorum cunku tum sucu bende bilirler okuka bile yollamazlarsa diye korkuykrum. Kavga ettigimiz zamanlar dedim. Polise gidicsm dedim. Bana bir sey olmaz sana olur dedi. Bu kadar guveniyor kendisine.

Son düzenleme:
Ailemin ogrenmemesi lazim. Tek basima da halledemem
Ailen öğrenmezse kendini öldürmek diğer alternatif planın sanırım. Kendi düşüncelerin kararların seni ne noktaya getirdi düşün , şu an hangi noktadasın ? Kaç yaşındasın ? Devlete bildirmek zorundasın , adliyeye git aile içi şiddet bürosunda görevli savcıya olayı anlat. Ailen konusunu da anlat. Hiçbir şey düşündüğün kadar karmaşık çözümsüz değil.

Ben olsam aileme soyleyip, savciliga suc duyurusunda bulunurdum. Bu terbiyesiz herifin hakaretlerini isitecegime, ailemin azarini isitmeyi tercih ederim.

Madem ailene soylemiyorsun bari seni Aradiginda Ezilip, buzulup ayrilmaya ikna edecegine dik dur ve korkmadigini belli et.

Bir sey yapacak olsa ailene soylemekle tehdit etmezdi diye dusunuyorum. Elindeki tum kozlari kullaniyor.

Babama mi anlatacaksin kos hic durma ben her seyi anlattim. Mesajlarini bile gosterdim. Seni bir guzel pataklayip evine geri yollar, agzinin burnunun kirildigiyla kalirsin de. Beni bir daha rahatsiz edersen babamla savciliga gidip hakkinda sikayette bulunacagiz de.

Olmadi babasinin, annesinin numarasini bul oglunuz beni tehdit ediyor, nasil evlat yetistirmissiniz diye sikayet et.

polıse gıttıgınde memurlar gıdıp aılene ıspıyonlamıyor o manyak herıfde polıslerı gorunce aılene bırsey soylemeyı zaten cesaret edemez ayrıca aılene gıdıp ben kızınla sunu yaptım bunu yaptım kızın soyle boyle dıyebılır mı cocuk olmayın babanız adamın ümüğünü sıkar kolay mı oyle kızın aılesıne gıdıp konusmak :KK70: babanız annenız sıze kızsa bıle o adama karsı ezdırırmı sanıyorsunuz

sızı korkutarak sındırerek bırseyler yapabılecegını anlamıs ondan tehtıt edıyor , ben olsam telefon numaramı degıstırır degıstırdıkten sonra aılemı arar su ısımde su numarada bır arkadasım vardı ama sapık ve takıntılı cıktı o sebeple numaramı degıstırdım yanlıs bırsey yapmam bu yuzden onlem aldım ve sıze haber verıyorum derdım yanı numaramı degıstırme sebebım bu der ayrıntıya gırmeden bırının takıntısına maruz kaldıgımı belırtırdım boylece aılenız kızmadan hazırlıklı olurdu herseye
o kısıde sıze ulasamaz
yurt guvenlıgıne de o kısının resmını gosterıp ısmını verıp bu kısı benı rahatsız ve tacız edıyor gelırse veya basıma bır ıs gelırse aıleme mutlaka bıldırın polıse soyleyın dersınız

sonra da polıse gıdın su kısı benı bu sekılde tehtıt edıyor dıye

yanı sız yapmanız gerekenı yaparsanız herkes bıır sorun cıktıgında kız gerekenı yapmıs demek kı cekınecegı bırsey yok adam saplantılı der. ama sız tehtıtlere boyun egersenız derler kı bu kızın ne açıgını bılıyorda onunla tehtıt edıp hep ıstedıgını yaptırdı kızda sustu kabul ettı der haklıyken haksız duruma dusersınız

Sadece annenize anlatsanız bu durumu? İlk başta kızacak olsa da elbette evladının yanında duracak. Anneniz arar konuşurdu seni şikayet edeceğiz bırak kızımın peşini diye. Artık tehdit edeceği bir şey de kalmazdı.
Teyzeme anlattim. Detayli degil ama rahatsiz edsn birisi var dedim. Boyle tiplerle ne isin var ya dedi... Zaten en basinda boyle oldugunu bilseydim uzak dururdum

Teyzeme anlattim. Detayli degil ama rahatsiz edsn birisi var dedim. Boyle tiplerle ne isin var ya dedi... Zaten en basinda boyle oldugunu bilseydim uzak dururdum
ee ne var teyzenızın dedıgınde kotu bırsey yok kı
dogru boyle tıplerle ne ısın var
bu kadar basıt soylemlerı kaldıramayıp tehtıtlere boyun egmek de ne bıleyım sevgılınızın soyledıklerı oyle agır kı teyzenız hıc bırsey dememıs buna mı alındınız

polıse gıttıgınde memurlar gıdıp aılene ıspıyonlamıyor o manyak herıfde polıslerı gorunce aılene bırsey soylemeyı zaten cesaret edemez ayrıca aılene gıdıp ben kızınla sunu yaptım bunu yaptım kızın soyle boyle dıyebılır mı cocuk olmayın babanız adamın ümüğünü sıkar kolay mı oyle kızın aılesıne gıdıp konusmak :KK70: babanız annenız sıze kızsa bıle o adama karsı ezdırırmı sanıyorsunuz

sızı korkutarak sındırerek bırseyler yapabılecegını anlamıs ondan tehtıt edıyor , ben olsam telefon numaramı degıstırır degıstırdıkten sonra aılemı arar su ısımde su numarada bır arkadasım vardı ama sapık ve takıntılı cıktı o sebeple numaramı degıstırdım yanlıs bırsey yapmam bu yuzden onlem aldım ve sıze haber verıyorum derdım yanı numaramı degıstırme sebebım bu der ayrıntıya gırmeden bırının takıntısına maruz kaldıgımı belırtırdım boylece aılenız kızmadan hazırlıklı olurdu herseye
o kısıde sıze ulasamaz
yurt guvenlıgıne de o kısının resmını gosterıp ısmını verıp bu kısı benı rahatsız ve tacız edıyor gelırse veya basıma bır ıs gelırse aıleme mutlaka bıldırın polıse soyleyın dersınız

sonra da polıse gıdın su kısı benı bu sekılde tehtıt edıyor dıye

yanı sız yapmanız gerekenı yaparsanız herkes bıır sorun cıktıgında kız gerekenı yapmıs demek kı cekınecegı bırsey yok adam saplantılı der. ama sız tehtıtlere boyun egersenız derler kı bu kızın ne açıgını bılıyorda onunla tehtıt edıp hep ıstedıgını yaptırdı kızda sustu kabul ettı der haklıyken haksız duruma dusersınız
Aileme konusur diye boyun egsim hep. Bi ahlaksizligim yok ama gidip babama yalan da soylese babamin akli karisicak... telefon konusmalaeimizi ses kaydi aldim wp konusmalarini da ss aldim. Seni mahkemeye verecegim dje ben tehdit ettigimde bana bir sey olmaz olan yine sana olur demisti. Boyle diyince benim cesaretim kirildi tek basima hareket edemedim. Ailesi guclu ve hep arkasinda

Polise git sikayet et demek kolay ayni seyin benzerini bende yasadin hatta 5 katini diyebilirim ailemle tehdit ediliyordum aileye soylenmiyo iste bazi seyler ki ben abim ve anneme anlatmama ragmen beni suclayici tavirlar sergilediler daha detaylandirmadan kendi kabuguma cekildim. Cok takintiliydi evimin onunde beklerdi ofisime gelirdi eve ben birakcam diye zorla arabasina binmemi isterdi yapmayinca sokak ortasinda cildirmis gibi bagirirdi. Neyse en son ben biriyle sevgili oldum duydu bunu kabus gibiydi yeni sevgilime herseyi anlattim her detayi basima kabus oldugunu ama bu ise karismicagini soyledim. Bi gun eskisi beni aradi kapida oldugunu soyledi tehditler ediyodu tabi yeni sevgilimde o arada aramis beni surekli mesgul calinca biseymi oldu diye kuskulanmis rahatsiz edildigimi tahmin etmis evin oraya gelmis ben camdan baktigimda ikisi konusuyordu yeni sevgilim gitmis konusmus kizi rahat birak ben varim artik hayatinda diye o da onu tehdir etmis rahat birakmazsan bundan sonra bende seni rahat biralmam diye gozunu korkutmus. O gunden sonra arayip sormadi bidaha beni. Yani anlicagin boyle ruh hastalarinin erkekligi bize sökuyor bizi pistirmaya calisiyolar korktugumuzu gordukce dahada sıkıstiriyolar o yuzden cesur olmaktan baska care yok kendi strese sokma ve korkma gercekten korkma ailene dicek kadar aciz bi insansa ailende senin ustune gelecek kadar seni savunmasiz birakiyosa tek basina kalmayi bile goze al en cikilmaz noktada polise git baska care kalmiyor cunku ama sakin korkma ondan korktugunuda belli etme

ee ne var teyzenızın dedıgınde kotu bırsey yok kı
dogru boyle tıplerle ne ısın var
bu kadar basıt soylemlerı kaldıramayıp tehtıtlere boyun egmek de ne bıleyım sevgılınızın soyledıklerı oyle agır kı teyzenız hıc bırsey dememıs buna mı alındınız
Bilseydim uzak dururdum diyorum zaten!!!! Nazik kibat adam gitti yerine psikopat geldi boyle oldugunu gorunce ayrilmak istsdim!!

Aileme konusur diye boyun egsim hep. Bi ahlaksizligim yok ama gidip babama yalan da soylese babamin akli karisicak... telefon konusmalaeimizi ses kaydi aldim wp konusmalarini da ss aldim. Seni mahkemeye verecegim dje ben tehdit ettigimde bana bir sey olmaz olan yine sana olur demisti. Boyle diyince benim cesaretim kirildi tek basima hareket edemedim. Ailesi guclu ve hep arkasinda
cok abartıyorsunuz yasınız fazla kucuk ve kandırılmaya musaıtsınız sanırım
babanızın aklı ne dıye karısır ?karısırsa karıssın ne olacak ?onemlı olan felaketı onlemek degıl mı ?

tek basıma hareket edemedım mantıgını da anlayamadım ıstedıgı kadar guclu olsun arkasında olsun ne olacak onun anlattıgı o , karakola cagırıldıgında memurlar el pence mı olacaklar nedır yanı

ailenize anlatamama kısmınızı çok iyi anlıyorum. ama sizin hayatınız için de endişe ediyorum. Allah korusun başınıza bir şey gelirse kahroluruz.. Güvendiğiniz arkadaşlarınızla paylaşın, mesaj attığı dönemlerde çok fazla tek kalmayın ben kendisine hiç güvenemedim açıkcası. Hazır hissettiğinizde de mutlaka polis vs ile bu konuyu masaya yatırın. mesajlar ve şiddet içerikli konuşmalar artarsa lütfen beklemeyin.

X