Eski sevgilimden korkuyorum, tehtid, evime gelmesi vs.

Merhaba sıkılmadan okuyup yorum yaparsanız çok sevinirim çünkü gerçekten ihtiyacım var...

uzatmalarla 1 buçuk yıl süren bir ilişkim oldu.bundan 4 ay önce ayrıldık. Hiç bir zaman çok aşık değildim ona ama iyi bir insandı gözümde ve arkadaşım olmayan zamanda karşıma çıktığı için bi bağlılık hissediyordum. Kendisi çok fazla ailesine bağlı kendi fikirleri pek olmayan, günü ömrü hayatı bilgisayar oyunlarında geçen, dış dünyaya pek açık olmayan biri.

Kendisi haziran başında Kanadaya gitti dil okuluna. Ve ben ona giderkende ve oradayken bana yazdığındada döndüğünde olmayacağını söyledim. Ailesiyle de zamanında yaşadığımız sorunlar ve kendi karakteristik özellikleri yüzünden pek gelecek göremedim ilişkimizde. Ve sosyal medya hesaplarına baktığımda gider gitmez bir sürü arkadaş edinmiş hatta onuda geçtim takıldığı, gönlünü eğlendirdiği insanlar olmuş olabilir tabiki bu çok doğal, sorun şu ki bundan 3 gün önce tekrar bana yazdı dönmesi yaklaştığı için. Tekrar birlikte olmak istediğini söyledi.Bende kesinlikle istemediğimi belirttim.

Çünkü hayatımda şuan başka biri var ve gerçekten kafama yatan bir insan onun yanında kendimi mutlu hissediyorum.Eski sevgilimi telefondan engelledim heryerden engelledim buna rağmen bütün arkadaşlarıma yazdı , aradı derken ben istemedim hiç bi şekilde. En sonunda yürek yemiş arkadaş annemi aramış.Numaramı istemiş çünkü numaramı değiştirdim.
Annem de kesinlikle istemiyor eski erkek arkadaşımı çünkü onun nasıl bir insan olduğunu az çok o da anladı + ailesinin bana olan tavrı ve tutumundan ötürü onaylamıyor. Annem de ters konuşmuş istemiyorum olmanızı diye bu sırada da annem küçük bir oyun yapmış bak demiş TrLavinya'nın babası da burda al derdin neyse ona anlat demiş. Babam gibi çok yakın bir tanıdığımız var onu konuşturmuş o kişi de Lavinya'nın peşini bırak hiç bi şekilde seni onun etrafında görmiyim demiş kapatmış telefonu.

Ve annem oyunu biraz abartarak Lavinya sözlendi demiş :eek: . Bunun üzerine eski sevgilim bana mesaj atıp ; beni daha fazla kızdırma seni aileni ve sözlünü çok üzerim gibisinden beni tehdit etti. Aramızda geçen özel şeylere vurgu yaptı söylerim ederim gibisinden. Ama cinsel anlamda da pek birşey yaşadığımız söylenemez. Bana bu mesajı atarken anneme de; Lavinyanın sözlendiğini bilmiyordum tekrar özür dilerim diye mesaj atıyor. Bende bunların üzerine annesine mesaj attım o kişinin dedim ki oğlunuz beni olur olmaz tehdit ediyor lütfen ağzından çıkanlara dikkat etsin babam onunla gayet sakin konuşmuş ama sinirlenirse bu hiç iyi olmaz sizinde kız evladınız var sizin başınıza gelse böyle bir şey ne düşünürsünüz dedim. kadında beni haklı buldu elinden geleni yapacağını rahat olmam gerektiğini söyledi keşke benim gelinim olsaydın biz seni çok seviyoruz dedi ama zamanında bu kadın bana o kızı istemiyorum falan filan diye laf etmişti ailece dengesizler. :eek:

Şimdi benim korktuğum mesele şu ki ; eski sevgilim dengesiz ve ben istanbulda tek yaşıyorum aklına esip bunca şeyden sonra benim kapıma dayanmaya cesaret eder mi evime gelebilir mi ? Ben o bana yazdıgında evime bir daha gelmeye cesaret edemesin diye adresimi evimi değiştirdiğimi bana ulaşamayacağını söyledim.Ve çok büyük bir hata ederek Kanada'ya o gitmeden önce evimin yedek anahtarlarından birini onda unuttuğumu farkettim bu yüzden korkuyorum. Ne düşünüyorsunuz nasıl bir yol izlemeliyim 3 gündür ruh gibiyim okadar çok şey oldu ki güzel yorumlarınızı lütfen esirgemeyin teşekkür ederim..

Kilidi değiştir acilen. Tehdit mesajları gelmeye devam ederse ailesine söyle engel olamadınız şikayet ediyorum de ve et.

Yedek anahtar onda kaldiysa hemen degistir kilidi. Babanada yedek anahtari kaybettim korktum degistirdim dersin

Yedek anahtar onda kaldiysa hemen degistir kilidi. Babanada yedek anahtari kaybettim korktum degistirdim dersin
Evet evime döner dönmez anahtarı degistiricem sizce gerçekten bunca şeyden sonra gelir mı kendisi gerçekten pisırık biraz babamla konuştuğunu bile bile gelir mı ya

Ya onu yapamam bunu yapamam.
Al bir kilit kendin değiştir, özel bir sey değilse cok basit bir sey yani... Kendi kendine yapabilirsin

Ya onu yapamam bunu yapamam.
Al bir kilit kendin değiştir, özel bir sey değilse cok basit bir sey yani... Kendi kendine yapabilirsin
Degistiricem zaten kilidi , bu arada daha gelmesine 1 ay var 1 ay içinde bana hiç yazmasa konu tazeliğini yitirecek zaten buna rağmen cesaret bulabilir mi sizce

Anahtarı kaybettim,anahtar kilidin icinde kırıldı vb.bir dunya şeyle babani ikna edersin. Pisirik olması bir şeyi değiştirmez sonuçta orda tek yaşıyorsun baban yok önlemini al isterse gelmesin isterse gelsin ama sen hazırlıklı ol

Anahtarı kaybettim,anahtar kilidin icinde kırıldı vb.bir dunya şeyle babani ikna edersin. Pisirik olması bir şeyi değiştirmez sonuçta orda tek yaşıyorsun baban yok önlemini al isterse gelmesin isterse gelsin ama sen hazırlıklı ol

haklısınız değiştiricem kesinlikle başka alabileceğim bir önlem var mı

cuma gününden beride bir ses seda yok kendisinde bu arada atlamışım annem o gün başka birinede sözlüm gibi aratmıs gözü iyice korksun diye ah şu annem kadında şaşırdı ne yapacağını, gizli numaradan aramışlar eski sevgilim sözlüm sandığı kişiye numaranızı açın öyle konuşalım demiş küt kapatmış sizce bu cesaretsizlik mi yoksa doğru olanı mı yapmış ben erkek olsam o sözlüm olucak olan kişiyle konuşurdum korkup kapattığını düşünüyorum.

cuma gününden beride bir ses seda yok kendisinde bu arada atlamışım annem o gün başka birinede sözlüm gibi aratmıs gözü iyice korksun diye ah şu annem kadında şaşırdı ne yapacağını, gizli numaradan aramışlar eski sevgilim sözlüm sandığı kişiye numaranızı açın öyle konuşalım demiş küt kapatmış sizce bu cesaretsizlik mi yoksa doğru olanı mı yapmış ben erkek olsam o sözlüm olucak olan kişiyle konuşurdum korkup kapattığını düşünüyorum.
Armut dibine düşer derler ama bu sizde geçerli değil sanırım annenin yaptıklarına bakınca bir de sana bakınca fazla paniksin tmm zor durum ama sakin olman gerek

güvenlik yok kapıda normal bir apartman ama girişte kamera var ve kapı şifreli ama gelse bile kameranın caydırıcı olacağını sanmam
Bari şifreyi bilmediğini söyle bana bir de o kameradan gelip gidenleri takip etmek gibi şansın yok dimi?olsa iyi olurdu

E o şifrenin ne anlamı kaldı ? Te allam ya valla beklemede kal bakalım :KK43:
istanbula gitmeme daha 1 ay var umuyorum ki arkadaşları ailesi herkes aklına girer o kızdan uzaklaş falan derlerde bir daha yakınıma yaklasmaz. 1 aya olaylar unutulur o da beni silip atar mı ki?

X