Eski sevgilimin dönmesinin amacı ne?

burcumsu12

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
3.988
7.357
29
4 ay önce biten bir ilişkim vardı. Biraz kafamı dinlemek istedim ve kimseyle görüşmedim. Ama Geçen ay üniversitedeki eski sevgilim mesaj attı boşluktaydım özürler diledi görüşelim dedi görüştüm. Bu arada o benim ilk sevgilimdi. Benim için yeri çok özel. Sonra bir şeyler yaşanmaya başladı aramızda (cinsel ve duygusal anlamda) ama çok nadir mesaj atıyor. Aramıyor. Sitem ettiğimdede sana böyle hissettirdiğmi bilmiyordum diyor ama fazla da bir düzelme olmuyor. Görüştüğümüz anlarda çok istekli ve mutlu. Bazen tartıştığımızda benden vazgeçme diye mesaj atıyor. Kafam çok karışık o da boşluk doldurmak için mi geldi bana yoksa gerçekten seviyor mu? Zaten yeni darbe yedim tekrar yemek istemiyorum

Ben de hayatında başkası mı var acaba diyorum? Sonra önceki ilişkimde aldatıldım diye paranoyaklık yapmayım diye kendimi dizginliyorum

Ben de hayatında başkası mı var acaba diyorum? Sonra önceki ilişkimde aldatıldım diye paranoyaklık yapmayım diye kendimi dizginliyorum
Yazdıklarımızı okumadın mı? Adam seninle çükünü rahatlatıyor... Senin yüzünden boşu boşuna ban yiyeceğim...

Yazdıklarımızı okumadın mı? Adam seninle çükünü rahatlatıyor... Senin yüzünden boşu boşuna ban yiyeceğim...
Bu biraz ağır olmuş yalnız ..
İlişkiler sürekli mıç mıç nerdesin aşkım burdayım aşkım tarzında değil.
Boğucu ,daraltıcı ,sizin bildiğiniz ve alışık olduğunuz tarzda da değil ..
Bu tarz iki tarafa da uyarsa ne ala ,yok bir taraf için rahatsız edici ise bitirilmeli.
Hasbelkader evlendiniz diye elin kızına çük rahatlatıcı damgası vurmayın bı zahmet !

Bu biraz ağır olmuş yalnız ..
İlişkiler sürekli mıç mıç nerdesin aşkım burdayım aşkım tarzında değil.
Boğucu ,daraltıcı ,sizin bildiğiniz ve alışık olduğunuz tarzda da değil ..
Bu tarz iki tarafa da uyarsa ne ala ,yok bir taraf için rahatsız edici ise bitirilmeli.
Hasbelkader evlendiniz diye elin kızına çük rahatlatıcı damgası vurmayın bı zahmet !
Ben Çük rahatlatıcı damgası vurmuyorum.. Cümleyi yanlış kurdum demekki..

Ben Çük rahatlatıcı damgası vurmuyorum.. Cümleyi yanlış kurdum demekki..
Evet virajı alamamissiniz orasını anladık .
Her neyse konu sahibi ben her ne kadar kullanıldığınizi düşünmesem de madem ki cinsellikse korktuğunuz bir kaç buluşmada reddedin bakalım tepkisi ne olacak .
Her zaman hazırda beklemeyin
Başka işleriniz olsun , bir buluşma iki red gibi :KK66:
Baktınız ki o zaman işler daha kötü vur kicina tekmeyi gitsin ..
Kullanılma olarak da düşünme sevisme tek kişilik bir eylem değil :KK66:

Her neyse konu sahibi ben her ne kadar kullanıldığınizi düşünmesem de madem ki cinsellikse korktuğunuz bir kaç buluşmada reddedin bakalım tepkisi ne olacak .
Bu tarz erkek milletine sinir oluyorum.. Sevgi ilgiye muhtaç olan kızları kendi şehvetleri için kullanıyorlar. Öfkem bu yüzden 😔

Evet kesinlikle bunu deneyeceğim

4 ay önce biten bir ilişkim vardı. Biraz kafamı dinlemek istedim ve kimseyle görüşmedim. Ama Geçen ay üniversitedeki eski sevgilim mesaj attı boşluktaydım özürler diledi görüşelim dedi görüştüm. Bu arada o benim ilk sevgilimdi. Benim için yeri çok özel. Sonra bir şeyler yaşanmaya başladı aramızda (cinsel ve duygusal anlamda) ama çok nadir mesaj atıyor. Aramıyor. Sitem ettiğimdede sana böyle hissettirdiğmi bilmiyordum diyor ama fazla da bir düzelme olmuyor. Görüştüğümüz anlarda çok istekli ve mutlu. Bazen tartıştığımızda benden vazgeçme diye mesaj atıyor. Kafam çok karışık o da boşluk doldurmak için mi geldi bana yoksa gerçekten seviyor mu? Zaten yeni darbe yedim tekrar yemek istemiyorum
Sevmiyor net

Terbiyesizlik yapmayın. Cinsellik sadece erkeğe zevk veren bi şey sandığınızdan psikolojik baskı vajinismusa sebep oluyor cogu kadinda. Yazacak iyi bi şeyiniz yoksa yazmayın zorlayan mi var.

Konu sahibi,bence yol ver. Sogumus isinamamis belli ki... olur oyle..

X