Eski sevgilimle 1.5 aydir ayrıyız lütfenn cevap verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye bu kadar küçük bakıyorsunuz olaylara aşkta gurur olmaz lafına kim ikna etti sizi...o iki kişide birbirine saygılı ve seviyor ise belki olabilir.Gururunuzu bulun nereye gittiyse lütfen şu heriflerin paspasi olmayın artık.Cani isterse geleceği canı isterse yazacagi insan olmayin biraz beyninizi dinleyin kapatın şu kalbi size üzülmedim acıdım.Eski sevgiliniz oynuyor sizinle umarım sarsılır kendinize gelirsiniz cemkirin bana istediğiniz kadar içiniz rahatlar belki biraz çünkü yazdiklarim gerçek.

beni engelle dedim o da tamam yazmış
Nerden baksan kral hareket :))

Olmamış bitmiş. Duygularınızın olması anormal bi şey değil ama bu kadar takip ettiğinizi göze sokmaya gerek var mıydı, hayır canını acıtmak istemiyorum seni özledim demesini beklemişsiniz dememiş. Hayatınıza bakın artık

2.5 yıllık bir ilişkim vardı. Her şey çok güzel gidiyordu. Son zamanlarda çok kavga etmeye başladık sonra sevgilim artık tahammülünün kalmadığını söyledi ve ayrıldık. İlk 2 3 hafta yazdım ama sonuç hüsrandı benimle artık olmak istemiyordu en sonun da da birbirimize ağır laflar ettik. O beni engellemisti 2 hafta önce engelimi kaldırdı. Bende surekli ona baktığım için bugün mesaj attım daha fazla canimi yakmak için mi engeli kaldırdın seni görmek istemiyorum beni engelle dedim o da tamam yazmış sonra wp dende engelle dedim sevgilin görmesin diye ağzını aradım hayatında biri var mı diye sonra o da sevgilim yok olmayacakta merak etme yazdı için rahat olsun engelliyorum dedi engelledi. Çok moralim bozuk halbuki engeli kaldırınca çok umutlanmistim
Ayyy şu tribe de bayılıyorum ya engelle beni , iyi çocuk sizi kötü bozmamış siz engellemeyi akıl edemiyor musunuz beni engelle demek yalvarmaya eşdeğerdir ya

Niye bu kadar küçük bakıyorsunuz olaylara aşkta gurur olmaz lafına kim ikna etti sizi...o iki kişide birbirine saygılı ve seviyor ise belki olabilir.Gururunuzu bulun nereye gittiyse lütfen şu heriflerin paspasi olmayın artık.Cani isterse geleceği canı isterse yazacagi insan olmayin biraz beyninizi dinleyin kapatın şu kalbi size üzülmedim acıdım.Eski sevgiliniz oynuyor sizinle umarım sarsılır kendinize gelirsiniz cemkirin bana istediğiniz kadar içiniz rahatlar belki biraz çünkü yazdiklarim gerçek.
Haklısın bende birine böyle acimistim ve başıma geldi cidden insan işte büyük konuşmamak lazımmış cidden hepsini tek tek yuttum.

Haklısın bende birine böyle acimistim ve başıma geldi cidden insan işte büyük konuşmamak lazımmış cidden hepsini tek tek yuttum.
İçinde bulunduğunuz durumu haketmiyorsunuz sizden bir üstün tarafı yok zaten sevse bir sekilde döner sizi böyle endişeli ve üzgün bırakmaz kıyamaz uzulmenize madem o böyle düşünüyor umarim ona verdiğiniz değeri ondan alabilir ve sevginizi hakeden biriyle çok daha mutlu olursunuz

Adam istememiş ayrılmış,yetmemiş üstüne engellemiş. Neyse es kaza engeli kaldırmış orada da oltaya gelen sazan balığı gibi gelip adamın egosunu okşamışsınız. Eee sonuç olarak yine engellemiş. Neden Viyana kapılarını zorlayan yeniçeriler gibi davranıyorsunuz? Bir salın da adamın geleceği varsa o gelsin. Siz yeterince adım atmışsınız.
Yenilen pehlivan güreşe doymaz 🤣

İçinde bulunduğunuz durumu haketmiyorsunuz sizden bir üstün tarafı yok zaten sevse bir sekilde döner sizi böyle endişeli ve üzgün bırakmaz kıyamaz uzulmenize madem o böyle düşünüyor umarim ona verdiğiniz değeri ondan alabilir ve sevginizi hakeden biriyle çok daha mutlu olursunuz
Teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X