Eski sevgilinin evine gitmek

Amacinizin veda oldugunu dusunmuyorum ya. Kendinize drama ariyor da olabilirsiniz tabi bazilari seviyor.
6252526 tane sevgilim oldu ayrildik demek için tutup yanima cagirmadim yani, sadece bir tanesiyle ayrildiktan sonra goruşmuştuk o da tamamen veda amacli amacli sayilmazdi. Neyse adam ayrildiginizi soylemek için sehir degistirip bi de yaniniza mi gelecekti niye zahmet etsin yani onca yol bitti demeye.

Sizin de adamin evine gidio rahatsiz etmeniz gereksiz, vedadan çok beklentiniz varmiş gibi gorunuyor bu haliyle.

Başka karşılaşacağımız bir alan yok maalesef
O zaman gitmeyin. Bence çok kaba bir davranış olur.
Sevgili edinmiş olabilir, ev arkadaşları misafirleri olabilir, siz temiz bakımlı halde gideceksinizdir o kendini kötü hissedecektir vs vs
Kapıyı açtığında şu an müsait değilim dese ne olacak? Beğenmedim bu fikri.

Yani öyle bir durum olsa bunu çekinmeden söylerim zaten çünkü kimseyi tanımıyorum sonuçta çekinmem hani bu konuda o zaten burda yaşıyor benim yaşadığım şehirde yani

Çok sosyal bir insan değil sanmıyorum benden çekineceğini de düşünmüyorum ama dediğiniz gibi gitmeyeceğim:)

Kötü bir fikir. Siz de içten içe farkındasınız, kendinizi kandırıp rasyonalize etmeye çalışıyorsunuz bence

Bitmis gitmiş bir iliski için neden evine kadar gitme isteği duyuyorsunuz tlf'da da olsa yüz yüze de olsa sonuçta biten bir ilişki kendinizi üzmekten baska bir sey değil hayatiniza odaklanip daha güzel başlangıçlar yapın

Yani öyle bir durum olsa bunu çekinmeden söylerim zaten çünkü kimseyi tanımıyorum sonuçta çekinmem hani bu konuda o zaten burda yaşıyor benim yaşadığım şehirde yani

İnsan her zaman başkalarina yalan soylemez, kendine de söyler ve ve gercek olduğuna inanir.
Neyse oyle degil diyorsaniz oyle olsun ama gereksiz ve rahatsiz edici bir hareket yani. Ayrildigi insanin 2 ay sonra kapisina dayanmasini istemez çoğu insan, herkes acıklı ayrılık konuşmasi dinlemeye merakli değil. Adam drama seven biri olsa zaten telefonda ayrilmazdi. İnsanlari rahatsiz etmeyin.

Haklısınız
Benden yaşça büyük sonuçta yani kapısına dayanma gibi bir durum değil daha önce böyle bir şey yapmadım zaten. Benden rahatsız olmaz biliyorum. Yani nefret ederek ayrılmadık diyeyim size rahatsız olacağı bir durum yok

Yaşca buyuk olmasiyla ne alaka bu durumda. Bayram ziyareti yapar gibi o buyuk ben gitmeliyim diye mi dusundunuz?
Siz bilirsiniz, o ne dusunurse dusunsun ben bir tek boyle huzura erebilirim diyorsaniz hemen yarin gidin.

Yaşca buyuk olmasiyla ne alaka bu durumda. Bayram ziyareti yapar gibi o buyuk ben gitmeliyim diye mi dusundunuz?
Siz bilirsiniz, o ne dusunurse dusunsun ben bir tek boyle huzura erebilirim diyorsaniz hemen yarin gidin.
Yani bu durumu olgun karşılayacaktır anlık tepki verecek bir insan değil hani gençken kan daha hızlı akar ya oyle diyeyim şimdi daha açık olmuş oldu

Sizden uzakta ölüp gomulse vedalasamadim diyr mezar mi actircaktiniz. Bitmis iste kurcalamayip onunuze bakin

Sizin gibi birkaç arkadaşım var. Yüzyüze de yüzyüze diye tutturan. Ne oluyor, yüzyüzüne konuşunca, onu da anlamıyorum.

Zaten o içinizdeki acı mı, hüsran mı bilemiyorum; yüzyüze konuşunca iyileşmiyor. En azından ben deneyimlerimden böyle gördüm.

Kendinizi kandırmayın boşuna. Bitmiş gitmiş. Konuşunca da birşey değişmeyecek.

Sizden uzakta ölüp gomulse vedalasamadim diyr mezar mi actircaktiniz. Bitmis iste kurcalamayip onunuze bakin
Hahahaha yani burda neden çok linçleyici ve yargılayıcı bir dil kullanılıyor onu anlamadım sadece derdimi dile getirmek ve sizin fikirlerinizi almak istedim ama herkes çok şiddetli ve sert bir dille konuşuyor açıkçası pişman oldum yazdığıma :)

Cunku boyle dusunmeniz cok sacma. Sizi telefonda terketms. Yetmemis karsilasmissiniz. Konusmak gorusmek istese finalden memnun olmasa bi sekilde ulasmaz miydi. Numaraniz var evinizi biliyodur. Evine gitmenin erkeklerin anlayacagi tek anlami var. Basbasa kalir yakinlasir bu vesileyle de barisiriz diye habersiz evime geldi diye dusunecek. Cunku erkekler beyinleriyle calisan canlilar degiller. Yetiskin bi kadinin bunlari gorememesi tum site halkini cildirtiyo ister istemez

Ya hayır tabii ki de öyle bir insan olsa onunla birlikte olmazdım yani tamam dediğiniz gibi erkek de ben de öyle Bi insan değilim sonuç olarak sadece her konuyu farklı bir yere çekiyorlar bence insanlar onun böyle bir insan olduğunu düşünsem veya öyle bir şey hissetsem sizce gitme gibi bir düşüncem olabilir mi tabii ki de hayır kendimi neden böyle bir duruma düşüreyim

Valla çat kapı evine gidersiniz, yeni sevgilisi ya da günlük takıldığı bir kadın açar kapıyı, sonra siz depresyonlardan depresyon beğenin.

Hiç riske atılacak konu değil.

Bence siz gozunuzde onu farkli bi yere koymussunuz. Erkekler basit canlilar bunu anlamaniz gerek. Soyledigimden farkli dusunecek bi tane erkege rastlayan var mi?

Bence siz gozunuzde onu farkli bi yere koymussunuz. Erkekler basit canlilar bunu anlamaniz gerek. Soyledigimden farkli dusunecek bi tane erkege rastlayan var mi?
Iste ben rastladım o yüzden böyle düşünüyorum hiçbir zaman bana da o niyetle yaklasmadi nasıl desem bu konularda pek iyi değildi zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…