Eski sevgilisine sarkilarla gondermemi yapiyor hala..

Ferdane3834

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
129
39
39
Sevgilimle uzun bir ayrılıktan sonra baristik hersey o kadar güzel ki 4 gündür oda ders almış gibi hatalarindan çok dikkatli ve ilgili davranıyor...Ama dün gece herkese açık bir şarkı paylasmis paylaştıkları herzaman açık gerçi..Ayrılık şarkısı anlam veremedim.Eski sevgilisi vardı bunu yaralayan bir mevzuyu..Galiba hala aklı onda yoksa neden herşey güzelken böyle bir paylaşım yapar insan.Bu büyük aşk böylece bitti falan diyor şarkının sözlerinde.. Ki herzaman paylaşım yapmayan birisi olduğu halde soruma şöyle cvb veriyor begendigim parcalari atıyorum sonra ulaşmam kolay olsun diye.Genelde müzik tarzım bu dedi ve böyle gereksiz konularda tartışmayı sevmediğini söyledi bunun üzerine bende tamam istediğiini yap ben yanlış düşüncelere kapılıyorum sorun bende demekki bende bir daha bakmam çünkü canım sikiliyor dedim.Oda bu kelimenin kırıcı olduğunu soyledi ne yaparsan yap ne demek madem ilgilenmiyorum benimle ne işin var o zaman gibi bir şey dedi konuyu kapatalım dedim uzatmayalım istediğin gibi kullan paylsimar yap fac3nde ben sorgulamiyorum artık dedim tamam dedi 5 saattir ne ondan ses çıkıyor ne benden şarkıyida kaldırmış.. Yaşlar ben 33 o 31 küçük değiliz bu arada ama eski sevgilisine çok değer verdigini bildiğim için takigim bu konuya çünkü onunla olduğu donemler ona hitaben bir çok paylaşımı var.

uzun bir ayrılık sonrası barıştığınızı yazmışsınız bu eski sevgili dediğiniz daha da eskiye mi dayanıyor ? Eğer böyleyse sizinle 2 kere bir ilişkiye başlamazdı öyle değil mi yada o kadar iyi bir ilişkiler bitmezdi değil mi ?

önemli olan şuan siz sevgiliniz ve ilişkiniz.3 kişiler için canınızı sıkmayın

uzun bir ayrılık sonrası barıştığınızı yazmışsınız bu eski sevgili dediğiniz daha da eskiye mi dayanıyor ? Eğer böyleyse sizinle 2 kere bir ilişkiye başlamazdı öyle değil mi yada o kadar iyi bir ilişkiler bitmezdi değil mi ?

önemli olan şuan siz sevgilinizi ve ilişkiniz.3 kişiler için canınızı sıkmayın
Öyle tabi ama hal birine gönderme yapıyor gibi şarkılar paylaşması çok can sıkıcı oluyor.

Evliyim,eşimi çok seviyorum ama arabesk parçalara bayılırım. En eskileri bile bilirim, dinlerim. Hatta zaman zaman paylaşırım da ama bu benim müzik zevkim. Eşim de ilişkinin başlarında onunla mutsuzum diye düşünüp üzülmüştü. Konuştuk anlattım. Güldük geçtik. Sevgiliniz de benim gibi olamaz mı?

Bir kadın hisseder öyle hissetiysen doğrudur
Bir kadın için acı çeliyorsa bu kişi sen olmalısın
Kimsenin yara bandı olma lütfen
Bırak onu
Defolsun
Erkekler onları yaralayan aldatan terk eden kadınlara aşık oluyor elindekinin kıymetini bilmiyor bunu zayıf karekterli adamcıklar yapar
Sen değerlisin belki o kızdan çok daha güzel ve yeteneklisin herşeyden öte onu seven değer veren sensin
Bu konuda kavga çıkaracağına kafan karışık sanırım herkes kendi yoluna baksın o zaman ben aşık olunacak bir kadınım teselli hediyesi değilim kimsenin de bitir
Peşinden geliyorsa o zaman seni seviyordur yoksa yok yani!

önemli olan şuan siz sevgiliniz ve ilişkiniz.3 kişiler için canınızı sıkmayın
Eski sevgilisi çocuğu bırakmışsa aklı onda olabilir

Müge aplamın da dediği gibi “şüpheleniyorsan doğrudur”.
Ne kadar süre sonra siz barıştınız anlamadım ki kronılojiyi??

Sevgilimle uzun bir ayrılıktan sonra baristik hersey o kadar güzel ki 4 gündür oda ders almış gibi hatalarindan çok dikkatli ve ilgili davranıyor...Ama dün gece herkese açık bir şarkı paylasmis paylaştıkları herzaman açık gerçi..Ayrılık şarkısı anlam veremedim.Eski sevgilisi vardı bunu yaralayan bir mevzuyu..Galiba hala aklı onda yoksa neden herşey güzelken böyle bir paylaşım yapar insan.Bu büyük aşk böylece bitti falan diyor şarkının sözlerinde.. Ki herzaman paylaşım yapmayan birisi olduğu halde soruma şöyle cvb veriyor begendigim parcalari atıyorum sonra ulaşmam kolay olsun diye.Genelde müzik tarzım bu dedi ve böyle gereksiz konularda tartışmayı sevmediğini söyledi bunun üzerine bende tamam istediğiini yap ben yanlış düşüncelere kapılıyorum sorun bende demekki bende bir daha bakmam çünkü canım sikiliyor dedim.Oda bu kelimenin kırıcı olduğunu soyledi ne yaparsan yap ne demek madem ilgilenmiyorum benimle ne işin var o zaman gibi bir şey dedi konuyu kapatalım dedim uzatmayalım istediğin gibi kullan paylsimar yap fac3nde ben sorgulamiyorum artık dedim tamam dedi 5 saattir ne ondan ses çıkıyor ne benden şarkıyida kaldırmış.. Yaşlar ben 33 o 31 küçük değiliz bu arada ama eski sevgilisine çok değer verdigini bildiğim için takigim bu konuya çünkü onunla olduğu donemler ona hitaben bir çok paylaşımı var.
Bu paylaşım kesinlikle eski sevgilisine hitaben yapılmış.
Şarkıyı kaldırdığına emin misiniz? Belkide paylaşımları sizin görmenizi engellemiştir.

X