Eskisehir'de burun estetiği yapan iyi bir doktor?

Merhaba
Umarım bir cevap veren olur.
Bekir Oksay'a 2018 de ameliyat oldum. Ameliyat olduktan sonra üst sargı çıkınca burnumun sol yanında bir şişlik olduğunu farkettim ve geçmedi. Kıkırdak şişliği galiba. Ve bu beni rahatsız ediyor. Çokta teredütteyim ne yapmam gerektiği hakkında. İki kanadı da eşit gözüken bir burun istiyorum sadece.
Tampon kullanmadığını söyleyenler olmuş ama benim ameliyatımda burnumdan tamponları çıkardı , içinden uzunca plastik şeklinde.
Kişiye göre mi kullanıyor acaba? Yöntem mi değiştirmiş seneler içinde ?
Revizyon ameliyatı için tekrar ona mı gitmem gerekir?
Revizyon yaptıran var mı?
Fiyatlar nasıl? Son zamanlarda danışan oldu mu?
Cevaplarsanız sevinirim
2018de kendisine ameliyat oldum hersey iyi gibiydi 3. Ay itibari ile burnumda sola egrilik ve kanatlarda cokme olustu kontrollerde surekli sislik vs die gdcistirdi 9.ay ya da 1. Senede gulmemden oturu ole oldugunu ordaki kaslari kesebilecegini coken yerlerede dolgu yapmayi teklif etti kabul etmedim. 2023 nisanda murat ercanda revizyon oldum cokmelere kikirdak eklendi ve egrilik duzeltildi dilerseniz bir gorusebilirsiniz suan duydugum fiyatlari yukselmis 65 70 diye duydum gorusmenizde fayda olucaktir. 1. Ameliyati yapamayan 2.ciyi hic yapamaz riske atmayin

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Kendisi bana da tekrar görüşme teklif etti ancak gitmedim. Başka bir doktora danıştığımda şişliğin neden kaynaklı olduğunu yapan doktor bilir ancak dedi. Nasıl bir çözüm üretirler bilemedim. Gerçekten çok teredütteyim. Sizin dediğiniz doktora bir bakacağım.

X