Eskişehir'de kayıp kedi buldum.

benim gördüğüm sokak kedilerin çoğu tertemiz :) sahipli sanırsın çoğunu.
belki bir apartmanın önünde yaşıyordur, kendi yeri falan vardır belki.
yok sur canım bu yıkanmış paklanmış parfüm kokuyor ,arabalardan ölesiye korkuyor.Veterinere götürdüm sordum ev kedisi dedi.Yeni kaybolmuş daha yağmur bile yememiş tüyleri dedi.

yok sur canım bu yıkanmış paklanmış parfüm kokuyor ,arabalardan ölesiye korkuyor.Veterinere götürdüm sordum ev kedisi dedi.Yeni kaybolmuş daha yağmur bile yememiş tüyleri dedi.
parfüm kokuyorsa başka, ama ben nerede kedı görsem sahipliye benzıyorlar
çok temızler haspalar :KK1:
inşallah sahıbını bulursun.
gercı bır tasma falan taksaydılar keşke, en azından kolay bulunurdu sahıbı.

bulamazsan ne yapacaksın? sahıplendırırsın sanırım
facede sayfaları var, anında alırlar bu zilliyi :KK1:

parfüm kokuyorsa başka, ama ben nerede kedı görsem sahipliye benzıyorlar
çok temızler haspalar :KK1:
inşallah sahıbını bulursun.
gercı bır tasma falan taksaydılar keşke, en azından kolay bulunurdu sahıbı.

bulamazsan ne yapacaksın? sahıplendırırsın sanırım
facede sayfaları var, anında alırlar bu zilliyi :KK1:
sahiplendireceğim canım şimdiden sahiplenmek isteyen biri var güzelliği

şimdiden hayırlı olsun, inşallah iyi insana denk gelır :KK16:
Sabah kediyi bulduğumda karşı polis merkezinde bir abi yardımcı olmuştu o istiyor sahibi çıkmazsa.Daha önce 4 tane kedi bakmış barınaklardan alıp kimisi kör falanmış muhakkak iyi biri içim çok rahat.

Şu saate kadar paylaşmadığım sayfa grup yer kalmadı.Eğer sahibi internetten ararsa gerçekten bulabilir.Yok bulamazsa 2 3 güne yeni sahibine vereceğim.Hadi hayırlısı.

Allahım ne güzel yaratıyor şu hayvanları
oyy yerim ben onu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Erkek arkadaşım kediye aşık oldu.:KK1:Ki evde bir kedisi daha var.:KK14:Bu kedi beni 5 dk yaladı diyor şimdi telefonda.:KK9:Bizimkisi öyle şeyler pek yapmadığı için şaşırmış çok hoşuna gitmiş.:KK16:Banyo mu yaptın,eğer öyleyse seni sevmiş kendince temizlemiş tüylerini düzeltmiştir dedim.Kedi kafası işte.:KK60:Kediyi vermeeeeem diyor.Tabi dedim İstanbul'a gidince 2 kedi bir köpek çizgi film gibi bir hayat yaşarsınız artık dedim

Son düzenleme:
Ne tatlı şey o :KK70:benimde evdeki kedim kaçmıştı günlerce aradım ama bulamadım.sokaktada beslerim tedavi edilmesi gerekenleri çok küçük yavruları falan bahçede kapalı bir yer yaptım orda ayrı besliyorum genelde kaçmazlar ama bazende durup dururken ortadan kayboluyorlar ve bazıları hiç geri dönmüyor çok üzücü bir şey :KK43:bence civardaki dükkanlara resmini asın öyle bir şey olsa ben kesin bulurdun kedimi.belki onuda biri evine aldı diye düşünüp avunuyorum ama keşke bulabilseydim çok güzeldi.

Ne tatlı şey o :KK70:benimde evdeki kedim kaçmıştı günlerce aradım ama bulamadım.sokaktada beslerim tedavi edilmesi gerekenleri çok küçük yavruları falan bahçede kapalı bir yer yaptım orda ayrı besliyorum genelde kaçmazlar ama bazende durup dururken ortadan kayboluyorlar ve bazıları hiç geri dönmüyor çok üzücü bir şey :KK43:bence civardaki dükkanlara resmini asın öyle bir şey olsa ben kesin bulurdun kedimi.belki onuda biri evine aldı diye düşünüp avunuyorum ama keşke bulabilseydim çok güzeldi.
Sahibi arıyorsa eğer internette abartısız söylüyorum 20 30 sayfa grupta paylaştım ve hepsi de 3000 5000 üyeli yerler.Dediğinizi de yapmayı düşündüm fakat bu kedi yakınlardan kaçsaydı sahibi bulurdu çünkü sesine ben aşağı indim yan sokağa gittim buldum.Sadece google Eskişehir kayıp kedi yazsa bile bu güzelliğin ilanı çıkıyor artık sitelerde.

inşallah sahibi bulunur.
bende faceimde paylaştım. ve paylaşılmasını rica ettim..
Oky çok teşekkür ederim duyarlılığından ötürü.Bir kaç gün daha bekleyeceğiz eğer sahibi çıkmazsa sahiplenmek isteyen biri var ona vereceğiz.

Sahibi arıyorsa eğer internette abartısız söylüyorum 20 30 sayfa grupta paylaştım ve hepsi de 3000 5000 üyeli yerler.Dediğinizi de yapmayı düşündüm fakat bu kedi yakınlardan kaçsaydı sahibi bulurdu çünkü sesine ben aşağı indim yan sokağa gittim buldum.Sadece google Eskişehir kayıp kedi yazsa bile bu güzelliğin ilanı çıkıyor artık sitelerde.

Oky çok teşekkür ederim duyarlılığından ötürü.Bir kaç gün daha bekleyeceğiz eğer sahibi çıkmazsa sahiplenmek isteyen biri var ona vereceğiz.
rica ederim. esas ben teşekkür ederim sana. herkesin yapamayacağı bir duyarlılığı esas sen gösterdin. umarım bulunur,ama bulunmazsada bu güzel şey yeni yuvasında muylu olur.

rica ederim. esas ben teşekkür ederim sana. herkesin yapamayacağı bir duyarlılığı esas sen gösterdin. umarım bulunur,ama bulunmazsada bu güzel şey yeni yuvasında muylu olur.
Almak isteyen polis bir abi var oky eşiyle daha önce barınaklardan 4 kedi alıp beslemişler kimisi körmüş.İçim çok rahat.Hala da şu saat oldu paylaşıyorum face de gruplarda.Sırf pisi için face açtım amacımıza ulaştıktan sonra sileceğim.Bir de tatlı oky bizimkisiyle birbirlerine cırmık atıp hırlamasalar sahiplenmeyi bile düşündük.Ama erkek arkadaşımın zaten İstanbul'da bir köpeği burda kedisi var e birde bu güzellik eklenirse ev çizgi filmlere döner.

Son düzenleme:
Almak isteyen polis bir abi var oky eşiyle daha önce barınaklardan 4 kedi alıp beslemişler kimisi körmüş.İçim çok rahat.Hala da şu saat oldu paylaşıyorum face de gruplarda.Sırf pisi için face açtım amacımıza ulaştıktan sonra sileceğim.Bir de tatlı oky bizimkisiyle birbirlerine cırmık atıp hırlamasalar sahiplenmeyi bile düşündük.Ama erkek arkadaşımın zaten İstanbul'da bir köpeği burda kedisi e birde bu güzellik eklenirse ev çizgi filmlere döner.
çok sevindim canım. evet anlaşamazlarsa zor olur evde. benim bir arkadaşımın kedisi benimkine düşman. ne zaman beraber olsalar saldırıyor:). panter gibi bizim kızın üstünde. oda dişi. anlaşamadılar.

çok sevindim canım. evet anlaşamazlarsa zor olur evde. benim bir arkadaşımın kedisi benimkine düşman. ne zaman beraber olsalar saldırıyor:). panter gibi bizim kızın üstünde. oda dişi. anlaşamadılar.
Dün halimizi görseydin evde oky çocukları kavga eden anne babalar gibi olduk o bir kediyi alıp kucağına sakinleştiriyor ben birini.Galiba aynı cinsiyetten olunca birbirlerini hiç istemiyorlar.:KK1:

Dün halimizi görseydin evde oky çocukları kavga eden anne babalar gibi olduk o bir kediyi alıp kucağına sakinleştiriyor ben birini.Galiba aynı cinsiyetten olunca birbirlerini hiç istemiyorlar.:KK1:
kesinlikle. benimki birde korkak. o kaçıyor diğeri kovalıyor. sonunda artık yanyana getirmiyoruz. :)

Son düzenleme:

sahiplenmek isteyen birisi olmasına cok sevindim...

ben de eskisehir uni.den arkadasları bilgilendirdim.
kediyi nerede buldunuz bilmiyorum ama oralara afis yapabilirsiniz ve o semtle alakasız olsa bile cok islek yerlere...
uni. ortak paylasım alanı varsa orayı bilgilendirmek daha cok yayılmasını saglar.

cok guzel bir duyarlılık gostermissiniz... kedilerle aram hic iyi olmadı ama ben bile sevindim o kedicigin kurtulduguna. :KK16:

sahiplenmek isteyen birisi olmasına cok sevindim...

ben de eskisehir uni.den arkadasları bilgilendirdim.
kediyi nerede buldunuz bilmiyorum ama oralara afis yapabilirsiniz ve o semtle alakasız olsa bile cok islek yerlere...
uni. ortak paylasım alanı varsa orayı bilgilendirmek daha cok yayılmasını saglar.

cok guzel bir duyarlılık gostermissiniz... kedilerle aram hic iyi olmadı ama ben bile sevindim o kedicigin kurtulduguna. :KK16:
çok teşekkür ederim canım:KK16:

öncelikle bu duyarlılığınızdan dolayı size teşekkür ederim hayvan sever biri olarak...
yorumların hepsını okumadım https://www.facebook.com/haysev?fref=ts bu sayfaya mesaj attınız mı bilmiyorum ama belkı sesınızı duyarlar paylasırlarsa bulunma ıhtımalı yuksek
attım dün buradan bir arkadaş söyledi orada da paylaşımda bulundum canım

X