Eskişehir'de kayıp kedi buldum.

öncelikle bu duyarlılığınızdan dolayı size teşekkür ederim hayvan sever biri olarak...
yorumların hepsını okumadım https://www.facebook.com/haysev?fref=ts bu sayfaya mesaj attınız mı bilmiyorum ama belkı sesınızı duyarlar paylasırlarsa bulunma ıhtımalı yuksek

canım dün ben de o sayfada 3 tane resmini paylaştım umarım yavrucuk yuvasına kavusur sahibi çıkmazsa da en azından onu çok sevecek yeni bi ailesi olur :KK16:

Kızlar bugün fotoğraflı ilanları da astım çarşıda bir kaç yere.Galiba sahibi aramıyor şimdiye çoktan bulurdu bu kadar ilana.Yarın sahiplenmek isteyen abiye vereceğiz umarım çok mutlu olur bu güzellik o kadar alıştık ki keşke biz sahiplenebilsek ama bir kedimiz daha var ve anlaşamıyorlar.Resmen üzülüyorum ya eve geldim resimlerine bakamıyorum şu an .Kediye 2 gündür erkek arkadaşım evinde bakıyor.Yarabbim tüm hayvanları korusun inşallah hepsi saf sevgi.İlgilenen herkese çok teşekkürler.İyi ki varsınız kocaman yürekli güzel kadınlar.:KK16:

bulunmassa da en azından güvendiğiniz birine sahiplendirmeniz çok güzel bir şey. duyarlılığınızdan dolayı sizleri kutluyorum.
Kızlar bugün fotoğraflı ilanları da astım çarşıda bir kaç yere.Galiba sahibi aramıyor şimdiye çoktan bulurdu bu kadar ilana.Yarın sahiplenmek isteyen abiye vereceğiz umarım çok mutlu olur bu güzellik o kadar alıştık ki keşke biz sahiplenebilsek ama bir kedimiz daha var ve anlaşamıyorlar.Resmen üzülüyorum ya eve geldim resimlerine bakamıyorum şu an .Kediye 2 gündür erkek arkadaşım evinde bakıyor.Yarabbim tüm hayvanları korusun inşallah hepsi saf sevgi.İlgilenen herkese çok teşekkürler.İyi ki varsınız kocaman yürekli güzel kadınlar.:KK16:

Bugün kediciği bahsettiğim kişiye teslim ettik.Çok tatlı kişilerdi.Baba kız geldiler.Kendi kedileri bir hafta önce vefat etmiş.Şimdi bu kediye bakacaklar.Eve almaya geldiklerinde kedi kabı, içinde minderine kadar herşeyini hazırlamışlardı.İçim çok rahat.Oturup nasıl kişiler olduğunu anlamak için özellikle sohbet ettik.Konuştukça anladık ki gayet hayvan sever bir aile; kaç kedi köpek kuş bakmışlar.Vedalaşırken kediyle çok üzüldüm.2 günde çok alıştık bu cana.Bizimle gitmeden önce evde bir oyunlar oynadı koşturdu ki sormayın.Şimdi güzel bir ailenin yanında yeni evinde mutlu olduğunu umuyorum.Konuyu kapatabilirsiniz sevgili Mune ,Kazen.

X