Eşlerden yalnız birinin Instagram kullanması

Sonya Blade

Sıradan ölümlüleriz...
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
532
245
33
Merhaba hiç sosyal medya hesabı kullanmayan bir kadınım.Eşim Instagram kullanıyor, profilinde ikimizin fotoğrafı var.Telefonu şifrelidir hep.Şüphe duyacağım bir konu yok ama merak etmiyor değilim .Kimler var merak ediyorum dediğimde saçmalıyorsun diye rahatsız olmuştu.Ben de üzerinde durmadım.Siz olsanız ne yapardınız fazla mı rahat davranıyorum

Merhaba hiç sosyal medya hesabı kullanmayan bir kadınım.Eşim Instagram kullanıyor, profilinde ikimizin fotoğrafı var.Telefonu şifrelidir hep.Şüphe duyacağım bir konu yok ama merak etmiyor değilim .Kimler var merak ediyorum dediğimde saçmalıyorsun diye rahatsız olmuştu.Ben de üzerinde durmadım.Siz olsanız ne yapardınız fazla mı rahat davranıyorum
Buraya konu açacağına bir çılgınlık yapıp Instagram açıp kocanı takip edebilirsin ama sezgilerim kocan senin sosyal medya kullanmanı istemiyor ve telefonuna elsüremiyorsun yönünde

Sırf onu takip etmek için hesap açmak ta mantıksız geliyor aslında .Çünkü kendimi biliyorum aktif kullanmayacağım asla.Fotoğraf vb paylaşmayı seven biri değilim

Neden kullanmıyorsunuz ? Ben de kullanmiyorum, eşim kullanıyor hiç aklıma kimlerle ne konuşuyor vs gelmedi. Bir tane de anonim hesabı var şiirler yazdığı vs ona bile bakmıyorum. Ama sorsam saçmalama cevabını vermeyeceği için rahatım. Siz de kendinize bir hesap acabilirsiniz.

Buraya konu açacağına bir çılgınlık yapıp Instagram açıp kocanı takip edebilirsin ama sezgilerim kocan senin sosyal medya kullanmanı istemiyor ve telefonuna elsüremiyorsun yönünde
Yok aslında ben kullanmayı tercih etmedim hiç.Eşim hiç karışmaz .O benim telefonuma el sürmediği için ben de onunkine dokunmadım ama bilmiyorum doğru mu yapıyorum

X