eşleriniz bakımlı mı???

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
ah bu erkekler... bazıları aynanın karşısından ayrılmaz,işe giderken bayan ilk çıkar erkek ise saçı.üstü başı,parfümü vs.vs.vs bitiremez bir türlü, gel de sinirlenme..bazıları da salla pati,dağınık,saçını bile doğru dürüst taramazlar ehh buna da gelde sinirlenme....allahtan benim eşim kararında yapıyor:nazar: bakımını valla ikisinide çekemezdim herhalde...peki sizin eşiniz ne durumda...??

benim esim ayna olmadan yasayamaz inanilmaz bakimlidir bir yera gidecegimiz zaman 1 saat onceden haziırlanmaya basliyoruz

eee korle yatan sasi kalkarmis bende ondan beterimsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

Her sabah traşını olur, saçını tarar, dişlerini fırçalar kahvaltısını eder ve gider.
Tabi ev dandani önce kahvaltı sofrasını, onun dağınıklığını toparlayıp anca giyinir saçımı başımı tarar ve çıkarım..

çok fena ya...adam aynadan ayrılmıyo evden çıkarken ben bekliyorum yani..sırnaşık şey

Offf Kanayan Yarami Açtiniz Benim Eşimin Saçlari Uzun Yani Uzatiyor Görüceksiniz Benimle Kuaföre Geliyor (tabi Kuaför Tanidik Ve Akşamlari Gidiyoruz Kimse Olmasin Diye) Saçlarina Defrize Yaptiriyor Fön çektiriyor Parfümler Falan Ayna Hastasidirrr E Yakişiklida Kendine Bakmaktn Zevk Aliyor Adam Tarağindan Saç şekillendiricilerinden Veeeeee Parfümünden Asla Vazgeçmez. özel Bir Yere Gittiğimizde Ben Hazirlanirim Dağiniklik Varsa Evde Toplarim Ama Eşim Bi Saçiyla 1 Saat Uğraşir Abartisiz

bakımlı,temiz,titiz
saçlarıda uzun bide banyodan 1 saatten önce çıkmaz parfümü kremi off offf bekle durtatlicadiarzu

benim eşim hafta içi bakımlı haftasonu salaş gezer.işe giderken ve gezmeye giderken süslenir.haftasonları jean tshirt tamamsırnaşık şey saçıyla pek ugrasmaz ama üstüne başına zaman harcıyor.temizdir yani kendine:eek: ama evi dagıtmakta üstüne yokkafamçokkarıştı

benım esımde çok bakımlı hatta bazen bana kızar evde çapulcu gıbı gezme bıraz kendıne ozen goster dıye ama ınsan her zaman kendıne ozen gosteremıyo sıkıntılı zamanları oluyo esım sureklı ıse gıttıgı ıçın duzenlı bır yasam tarzı var ama ben ıstedıgım saatte uyuyup uyanıyorum evde rahat gezmeyı sevıyorum sureklı makyaj yapmıyorum bende calısım bende duzene gırım dıyorum ama ızın vermıyo uyuzzzz....

Benim kocam hiç bakımlı değildir valla..:asigim:
Tek yaptığı 2 günde bir banyo yapmak,haftada bir traş olmaktır.
Parfümünü bile gezmeye beraber gideceksek ben hatırlatırım çoğu zaman.:roflol:
Kıyafet konusunda da 3 günde bir çamaşır yıkandığı için temizdir ama çok pis bir ortamda çalıştığı için eve yine pis gelir her akşamsırnaşık şey

Simdi ki sevgilim,müstakbel esim bakimlidir masallah.. :asigim:
Sacina,sakalina falan cok özen gösterir,solaryumuna gider 2 haftada bir..
Carsiya ciktigim zaman kendime aldigim cilt maskelerinden cifter cifter aliyorum, paylasiyoruz tatlicadiarzu
Her sabah yüzüne nemlendirici krem sürmeyi ihmal etmez... Cantamda adamin yüz kremlerini tasiyorum tatlicadiarzu
KIyafetleri daima mis gibi kokar,ya da bana öyle gelir :eek:
Parfüm kullandirtmam, onun tenine kendi kokusundan baska koku yakistiramiyorum :asigim:
Ancak bayramda,seyranda,dügünlerde müsade ederim :1closedeyes:

benimki abarttı artık kızlar.saçları uzun ve benim saç bakım kremlerimi kullanıyor,yüzüne maske yapıyor,hergün duş alır,mis gibi kokar.kremlenir.ayaklarına bile krem sürer.kendime manikür seti aldım.geçen onu banyo dolabında görmüş almış bana getirmiş.bana manikür yap diyor.yaptım valla.şimdi birde bu çıktı başıma..........hadi hayırlısı bakalım......

benım nısanlımda cok temızdır tıtızdır ne yapcam ben bu adamla hep ben onu beklerım ben kapıda hazır olurum o hala ayna karısında yahu dıyorum ben bayanım sen erkeksın ne bu sus dıyorum şutarafagitti birde yolda bıle yururuken söle ayna görsun yansıma görsun hemen göz ordadır suslu anam suslu:eek:klava:tatlicadiarzu

Şu yorumların hepsini okuyunca; "Ne pis adamla evlenmişim" dedim.:roflol:
Olsun be pis de olsa çok seviyorum ben onu:asigim::nazar:

benımkıde abartmış sanırm... cok tıtızdır bı gıydıgını bı daha kolay kolay gıymez..tısort kot atlet herneyım utuletır..(ben tembelım bu arada)
parfumsuz asla dısarı cıkmaz.. bakım kremlerı benden cok vallahi..

X