Kız İsteme Eşlerinizden nasıl bir evlilik teklifi aldınız?

benimkisi de ramazanda iftara giderken birden arabayı kenara çekti bi demet çiçek almış benimle evlenir misin dedi ama ben beklemediğim için çok şaşırdım hemen gözlerim dolmuştu

bu topiğe daha öncede yazmıştım,fekat artık asıl teklifimi almış bulunmaktayım :emir_bebek:
paylaşıorum hemenn...
sevgilim ve ben ayrı şehirlerdeyiz,ben ona bayramdan sonra yanına gelebilceğimi söylmiştim :hulya:
tabi almış onu bi telaş,şubattan önce istemeden evvel teklif lazım diye akannehir
neyse,zaten dayanamaz bana süpriz yapcagı zaman,hep anlarım ama bu kez anlamazlıktan geldim herşeyi oluruna bıraktım kaydirigubbakcemile5 sadece o anı yaşamak için...
bana yanına gitmeden bi gün önce,yanımda cici kıyafetler bulundurmam için beni uyardı lülülülülülü
nese gittim yanına,hazırlanmış takım elbise felan,yemege gıtcez 19:30 da dedi(yemekte eder sanıorum:)
nese hazırlan kuaför derken hiç ummadıgım bı yerde rezervasyon yaptırmış,masada çiçeklerim beni beklio,mum ışığı şarap eşliğinde harika bi yemek...herşey mükemmel...
sonra ewe gidip rahat bişeyler giyip tekrar çıkcagımızı söyledi...
her şey o an başladı zatenn...
asansörden indik;ewin kapısı açıldı;ew arkadaslarımızla dolu(erasmusla gelen arkadaslara da ülkemızı temsıl edıoruz böylece),yerde yüzlerce mum,balon,fonda leonard cohen "ın my secret lıfe"çalıo(çok sewerızde:)
nese ben şoka gırdım maymun gıbıyım :bbo:
ewe orkestra kurmuş adam,şarkı sustu we onlar yavuz çetin den "köle" yi çalmaya başladı...!
sefgılım dizimin dibinde elinde yüzük kutusu,"benimle ewlenır mısın" diooo???
we ben kopuorumm senağlama
Allah herkesi en az bu kadar şanslı kılsın...
en kötü günümüz böyle olur umarımm...

bu topiğe daha öncede yazmıştım,fekat artık asıl teklifimi almış bulunmaktayım :emir_bebek:
paylaşıorum hemenn...
sevgilim ve ben ayrı şehirlerdeyiz,ben ona bayramdan sonra yanına gelebilceğimi söylmiştim :hulya:
tabi almış onu bi telaş,şubattan önce istemeden evvel teklif lazım diye akannehir
neyse,zaten dayanamaz bana süpriz yapcagı zaman,hep anlarım ama bu kez anlamazlıktan geldim herşeyi oluruna bıraktım kaydirigubbakcemile5 sadece o anı yaşamak için...
bana yanına gitmeden bi gün önce,yanımda cici kıyafetler bulundurmam için beni uyardı lülülülülülü
nese gittim yanına,hazırlanmış takım elbise felan,yemege gıtcez 19:30 da dedi(yemekte eder sanıorum:)
nese hazırlan kuaför derken hiç ummadıgım bı yerde rezervasyon yaptırmış,masada çiçeklerim beni beklio,mum ışığı şarap eşliğinde harika bi yemek...herşey mükemmel...
asansörden indik;ewin kapısı açıldı;ew arkadaslarımızla dolu(erasmusla gelen arkadaslara da ülkemızı temsıl edıoruz böylece),yerde yüzlerce mum,balon,fonda leonard cohen "ın my secret lıfe"çalıo(çok sewerızde:)
ewe orkestra kurmuş adam,şarkı sustu we onlar yavuz çetin den "köle" yi çalmaya başladı...!

ayy çok güzell ya

benimki hiç romantık değil aslında.. yaziiiim de gülün..
kaydirigubbakcemile3
ilişkimizin 4.-5.ayı gibiydi.. öğrenciydim ben.. hem ilişki yeni,hem yaş küçük;evlilik aklımdan bile yok.. telefonda gelecekle ilgili bişi söyledim.. kendi geleceğimle ilgili.. onu dahil etmek de söylemek aklıma bile gelmemişti..
pat diye çıktı
"benimle ciddi düşünmüyorsan,bugun ayrılalım lütfen "dedi..
çok alınmış beyfendi.. güldüm bayağı bir.. daha çok sinir oldu. evlenme teklifi olarak kabul görür bu durum aramızda..
mum ışığında falan meşrulaştırmıştı bir tektaşla ama telefondaki anım daha kıymetlidir nedense..

of offf süperdi ya gözlerim dolarak izledim :sinifsinif: gercekten cok güzel bakalım bizimki nası olcak bizde bu konuda dün konustuk ama henüz iş olayını halledemedigimiz için beklemedeyiz hayırlısıyla bi sonuc gelse basvurdugu yerlerden bende hemen yazcm nası bi teklif oldugunu :Saruboceq:

paylaşıorum hemenn...

harika canım yaa opuyorumnanaktan bu kadr romantik ve muhteşem bi teklife sen nasıl cevap verdin peki ??? bende böyle romantik koca istiyom :dilcikar:kaydirigubbakcemile3

sevdiceğim gecenin bir yarısı aşkım matraxı aç hemen benim arkdaşlar bağlandı
uluparktalarmış ben de onların yanına gidiyorum
dedi
ben de matraxı hiç sevmem o zamanlar ama açtım
dinleyenler varsa bilirler her an herkesi tersleyebilecek bi adam..
radyoyu açtım nişanlım oraya gittiğinde telefonu aldı önce kendini tanıttı
sonra neden konuşmak istediğini söyledi ve

bitanem seni çok seviyorum benimle evlenir misin dedi
ve tabi o an zeki susturdu programın formatına ters olduğu için
sonra benim telefonum çalmaya başladı duyan arkadaşlarım hemen aradı
ben de evet demek için matrax'ı aradım ama
aynı şehir olduğu için bağlamadılar sanırım
sevdiceğimi arayıp sonsuza kadar evet dedim..
verdiğim en doğru karar.. onu çok seviyorum...

ve sonra da matrax bağımlısı oldum çıktım kaydirigubbakcemile3

oyyy.. opuyorumnanaktan valla bu k.k nın kızları çok şanslı yahu.. bakalm biz nasıl bi teklif alıcaz. bi kaç ay var gerçi CADIARZU

Sevgilimle sinemadaydık kulağıma ben senle burdan çıkışta kendi evimize gitmek istiyorum dediopuyorumnanaktan
Sonra Benimle Evlenir misin dedi:kedi:
Tabi şu an için evlenemeyiz onun askerliği benim okulum daha 3-4 yıl var
Ama 3-4 yıl sonra güzel bir evlilik teklifi bekliyorumkaydirigubbakcemile3:hulya:

Hepsi Çok Güzelmiş
allah mutluluğunuzu bi ömür boyu nasip etsin
bende bekliyrum ama daha erken diye düşünüyorum

bizimki şöyle oldu efendim :) ;

bana " seninle yarın yemeğe çıkalım" dedi. çok rutin bir davranış olduğu için ben uyanmadım tabii. olur dedim. sonra ertesi gün beni beraberliğimizin başladığı restoranta götürdü. Bir kibar, bir iltifatlar bana bir iltifatlar, ama rol kesmiyor gözlerinden belli opuyorumnanaktan sonra "hayatımda hep sen ol istiyorum, bir ömür boyu sadece sen, ne dersin, benimle evlenir misin" dedi. ben dünden razı tabii :KK70: evet dedim boynuna sarıldım. geçen cumartesi de nişanlandık

bizimki şöyle oldu efendim :) ;

bana " seninle yarın yemeğe çıkalım" dedi. çok rutin bir davranış olduğu için ben uyanmadım tabii. olur dedim. sonra ertesi gün beni beraberliğimizin başladığı restoranta götürdü. Bir kibar, bir iltifatlar bana bir iltifatlar, ama rol kesmiyor gözlerinden belli opuyorumnanaktan sonra "hayatımda hep sen ol istiyorum, bir ömür boyu sadece sen, ne dersin, benimle evlenir misin" dedi. ben dünden razı tabii :KK70: evet dedim boynuna sarıldım. geçen cumartesi de nişanlandık
ne güzel canım yaaa :asigim: Allah mesut etsin.. her aşk böyle mutlu sonla bitse ne olur sanki..

ben evlenme teklifi aldığımda direk evet demek istemiyorum :kedi: güzel bi söz ya da kısa bi dörtlükte kabul ettiğimi duymasını istiyorum..şimdiden hazırlayıp ezberlemem gerek :dance: ne olur ne olmaz

ne güzel canım yaaa :asigim: Allah mesut etsin.. her aşk böyle mutlu sonla bitse ne olur sanki..

ben evlenme teklifi aldığımda direk evet demek istemiyorum :kedi: güzel bi söz ya da kısa bi dörtlükte kabul ettiğimi duymasını istiyorum..şimdiden hazırlayıp ezberlemem gerek :dance: ne olur ne olmaz

teşekkür ederim :)

diyelim ki ezberledin bir dörtlük, adam aniden teklif etti, ya unutursan o heyecanla kaydirigubbakcemile3

bende bi sürü şeeey dicektim,şimdi widyosunu izliyorumda evet i bile diyememişim heyecandan :emir_bebek:

teşekkür ederim :)

diyelim ki ezberledin bir dörtlük, adam aniden teklif etti, ya unutursan o heyecanla kaydirigubbakcemile3

walla olabilir canm..meşhurdur benm heyecandan elimin ayağıma dolanması,dilimin tutulması :bbo:

evlilik teklifimi bugün aldımmm :sm_cool: inş hayırlısı olur..:Saruboceq:
gayet sade bir teklif oldu ama hiç beklemiyordum sahil kenarında bir yere gittik normal havadan sudan konuşurken ben kafamı yan tarafa çevirmiş bir yere bakıordum ona döndüğümde tek taşla karşılaştımm seninle bir ömür geçirmek istiyorum benimle evlenir misin hayatımmmm dediii tir tirrr titriyorduu kuşumm ya kıyamam ben aşkımmmmaa :))) evlenme teklifini bugun beklemiyordum şokk yaşadımm :1shok: evett evettt evettt dedimmm boynuna sarıldımm sarılma faslı bittikten sonra da garson tarafınfan kocaman bir buket çiçek geldi çok seviyorum aşkımı yawww opuyorumnanaktan :nazar: işte bu kadar kızlarr :lepi:

X