Kız İsteme Eşlerinizden nasıl bir evlilik teklifi aldınız?

evlilik teklifimi bugün aldımmm :sm_cool: inş hayırlısı olur..:Saruboceq:
gayet sade bir teklif oldu ama hiç beklemiyordum sahil kenarında bir yere gittik normal havadan sudan konuşurken ben kafamı yan tarafa çevirmiş bir yere bakıordum ona döndüğümde tek taşla karşılaştımm seninle bir ömür geçirmek istiyorum benimle evlenir misin hayatımmmm dediii tir tirrr titriyorduu kuşumm ya kıyamam ben aşkımmmmaa :))) evlenme teklifini bugun beklemiyordum şokk yaşadımm :1shok: evett evettt evettt dedimmm boynuna sarıldımm sarılma faslı bittikten sonra da garson tarafınfan kocaman bir buket çiçek geldi çok seviyorum aşkımı yawww opuyorumnanaktan :nazar: işte bu kadar kızlarr :lepi:

kız neresi sade :1shok: çocuk daha ne yapsın.. seni şaşırtayı ve mutlu etmeyi becermiş..bunu yapamayanlarda var delikafadulden hayırlı olsun cnm..peki sen ne cavp verdin bakem zemuszemus

sağol canım teşekkür ederim darısı tüm bekarların başına opuyorumnanaktan ne bileyim demekki ben böyle hayal etmiyordum onun için sade gelmiş olabilir olsunn buna da şükürr kıyamam ben aşkımaa çok seviyorumm onuu yaww :eek: cevabım tabiki boynuna sarılarak evett evettt evttt evlenirim aşkımmm oldu :sm_cool:

sağol canım teşekkür ederim darısı tüm bekarların başına opuyorumnanaktan ne bileyim demekki ben böyle hayal etmiyordum onun için sade gelmiş olabilir olsunn buna da şükürr kıyamam ben aşkımaa çok seviyorumm onuu yaww :eek: cevabım tabiki boynuna sarılarak evett evettt evttt evlenirim aşkımmm oldu :sm_cool:

oyyy kaydirigubbakcemile5 Allah mesut edip,tamamına erdirsin canım..mutluluğunuz daim olsun inş...opuyorumnanaktan

evlilik teklifimi bugün aldımmm :sm_cool: inş hayırlısı olur..:Saruboceq:
gayet sade bir teklif oldu ama hiç beklemiyordum sahil kenarında bir yere gittik normal havadan sudan konuşurken ben kafamı yan tarafa çevirmiş bir yere bakıordum ona döndüğümde tek taşla karşılaştımm seninle bir ömür geçirmek istiyorum benimle evlenir misin hayatımmmm dediii tir tirrr titriyorduu kuşumm ya kıyamam ben aşkımmmmaa :))) evlenme teklifini bugun beklemiyordum şokk yaşadımm :1shok: evett evettt evettt dedimmm boynuna sarıldımm sarılma faslı bittikten sonra da garson tarafınfan kocaman bir buket çiçek geldi çok seviyorum aşkımı yawww opuyorumnanaktan :nazar: işte bu kadar kızlarr :lepi:

tebrik ederiiiiimmm :sm_cool:

sevdiceğim gecenin bir yarısı aşkım matraxı aç hemen benim arkdaşlar bağlandı
uluparktalarmış ben de onların yanına gidiyorum
dedi
ben de matraxı hiç sevmem o zamanlar ama açtım
dinleyenler varsa bilirler her an herkesi tersleyebilecek bi adam..
radyoyu açtım nişanlım oraya gittiğinde telefonu aldı önce kendini tanıttı
sonra neden konuşmak istediğini söyledi ve

bitanem seni çok seviyorum benimle evlenir misin dedi
ve tabi o an zeki susturdu programın formatına ters olduğu için
sonra benim telefonum çalmaya başladı duyan arkadaşlarım hemen aradı
ben de evet demek için matrax'ı aradım ama
aynı şehir olduğu için bağlamadılar sanırım
sevdiceğimi arayıp sonsuza kadar evet dedim..
verdiğim en doğru karar.. onu çok seviyorum...

ve sonra da matrax bağımlısı oldum çıktım kaydirigubbakcemile3

:)hehehe sendemi dinliyrsun cnm matraxı evlenmeden önce çok dinlerdim.buluşmalarına falan çok giderdim :)

ben iki kere teklif aldım ya :)

üniversitenin bahar şenliklerinde dolaşıyoduk, standlarda incik boncuk satıyodu bi teyze el yapımı. bi dakika dedi gitti ordan kocaman turkuvaz taşlı bi yüzük aldı önümde diz çöküp evlen benle dedi o kalabalıkta. sağdan soldan insanlar geçip ilerlemeye çalışıyo :)
bende bayan odun olarak evet mevet demeden kalk ayağa soytarı dedim

yüzük elimde boya bırakıyodu 2 hafta sonra bi yerin wc sinde elimi yıkarken çıkarıp orda unuttum yüzüğü sonrada bulamadım haliyle anında gitmiş yüzük
salak ben :KK43:
neyse benimkide kaybetmemin üzerine tek taş almış, balık ekmekçide balık yedikten sonra taktı çok romantik bence her ikiside
canım aşkım benim :)

Beni evimizin hemen önündeki parka çağırdı, her zaman aldığı gibi kinder süpriz yumurta almıştı. Konuşurken çikolatasını yemeğe başladım ve hemen oyuncağını yapmak istedim. Yumurtanın içinden çıkan sarı kutuda define haritası gibi bir şey vardı. Aaa aşkım bak bu sefer harita çıktı dedim. Kağıdı açmamla gözlerimden yaşlar boşaldı. Kenarları yakılmış bir kağıt, benim adım + onun adı = AŞK yazıyordu. Arka tarafında kendi yazdığı bir şiir. Şiirin sonu ise şöyleydi. Bu yağmurda ıslanmak ve ıslandıkça aşık olmak için benimle evlenirmisin aşkım. Ona öyle sarıldım ki nefesim kesildi. Daha sonra yerinden kalktı ve bir kaç metre uzağımıza bir kutunun yanına gitti. Kutunun içine kamera monte etmiş ve bütün o anımızı kameraya çekmiş. Harikaydı ve çok farklıydı.

benim evlilik teklifim ilk bakışta romantik gelmese de benim için anlamlıydı..daha önce gül almıştık babamın mezarı için.istemeye gelmelerine bikaç gün kala beraber gidelim hem çiçeği dikeriz hem de babam görür belki seni dedim.gittik.çiçeği de ektik.birara duygusallaştım dalmışım da birden sözlüme doğru döndüğümde elinde bi kutu vardı içinde tek taş..babam da görsün istedim dedi ve teklifini yaptı.babamdan o kadar çok çekinen biriyim ki evet diyip sarılırken bile uzak durmaya çalıştım o gün babam kızcakmış gibi gelmişti:KK43: öyle değişik bi gündü..

.......................................................

Son düzenleme:
Nişanlım beni yemeğe götürdü çok güzel bir restraunta gittik park zirve masa özel süslenmişti masada kocaman hepsi beyaz fakat değşik çiçeklerden oluşan bir buket vardı aldım sonra yemeği söledi balık ve şampanya yemek geldi tabak ve üzeri servis ile kapalı kapağı açtığımda tabakta çikolata sosuyla yazılmış benimle evlenirmisin ve kalp yapılmış sostan kalbin içinde kutu ve kutuda tek taş pırlanta çook güzeldi düşenmeliyim dedim sonra güldüm evet dedim tüm garsonlar hazır alkışlar eşliğinde şampanya patladı çook güzeldi opuyorumnanaktan

ah ah anılarım canlandı birden
hemen bende anlatıyım :
eşim futbol hastası özellikle göztepe maçlarını hiç kaçırmaz
zaten göztepenin trübin lideri
bende hiç anlamam futboldan
bigün tutturdu beraber gidelim diye
ya dedim napcam ben orda anlamam etmem
değişiklik olur lütfen gel diye ısrar etti
bende tamam madem geleyim gidelim dedim
banada forma almış giydim onu beraber maça gidicez
arabaya bindik
sürekli birileriyle mesajlaşıyor tabi ben sinirden çatlıcam
kıskançlığım tuttu
:1closedeyes:
söylemedide hiç bişey
maç akşamdı 8 gibi neyse stada geldik
karanlıkta heryer
girdik oturduk yerimize
sahanın karşı tarafında koskocaman benimle evlenirmisin pankartı var
aaa bak dedim biri evlenme teklifi etcek sevgilisine heralde dedim pankart asmışlarr
ah ahh ne romantik böyleleride var işte dedim ona bakarak
kaydirigubbakcemile3
oda güldüü
maçın başlamasına 25 dakika falan var bikaç futbolcu çıktı ısınıyolar felan
ben onlara bakıyorum aklıma hiç gelmiyo tabi hala
karşı taraftaki herkes birden meşela yakmaya başladılar
hertafaraf kıpkırmızı gözüküyo
bizim olduğumuz tarafta meşela yaktı
hertaraf yanıyo sanki
bütün tarftar bi agızdan
onur akından seviyorum seni şarkısını söylemeye başladı
ekrem gözlerimin içine bakıyo
ellerimi tuttu
:asigim:
bütün taraftar zıplıyo haydi ekrem teklif et teklif et diye
aşkım dizlerimin önüne eğildi
elimi tuttu
:kedi:
tektaşı parmagıma taktı evlen benimle dedi
ayyy nasıl heyecan yaptım tabii
sonra benimle evlenirmisin pankartının üstüne ikimizin resmi olan bi pankart açtılar
taraftar gene bagırmaya başladı
haydi ayten kabul et kabul et diye
bayılcaktım heyecandan nerdeyse
delikafadulden
eveeeeeeett dedim atladım boynunaa
gözlerim doldu
çok şaşırmıştım hiç beklemiyodum
taraftar gene aynı şarkıyı söyledi

Seviyorum seni ekmeği tuza banıp
Banıp yer gibi
Geceleri ateşler içinde uyanarak
Ağzımı dayayıp musluğa
Su içer gibi

ikimizde bağıra bağıra söyledik birbirimize bakarak
sonra maç başladı
bütün maç boyunca sarıldım
çok güzeldiiiii
maç bitince herkes tebrik etti bizii
mutluluktan uçmuştum yaa
sabaha kadar uyuyamamıştım

ah ahh hala aynı romantik adam olsa keşkeee
nerdeee
:roflol:

Son düzenleme:
Nişanlım beni yemeğe götürdü çok güzel bir restraunta gittik park zirve masa özel süslenmişti masada kocaman hepsi beyaz fakat değşik çiçeklerden oluşan bir buket vardı aldım sonra yemeği söledi balık ve şampanya yemek geldi tabak ve üzeri servis ile kapalı kapağı açtığımda tabakta çikolata sosuyla yazılmış benimle evlenirmisin ve kalp yapılmış sostan kalbin içinde kutu ve kutuda tek taş pırlanta çook güzeldi düşenmeliyim dedim sonra güldüm evet dedim tüm garsonlar hazır alkışlar eşliğinde şampanya patladı çook güzeldi opuyorumnanaktan

Süpermişş.:nazar:
Kızlar sizlerinkilerde öyle.
Benim ilk anlık oldu ikimizde düşünmüyorduk bir anda oldu ama genede güzeldi:eek:kaydirigubbakcemile3 Ertesi gün bi yere gitmişti dönüşte güzel bir gün akşamı deniz kenarında tektaşla yenilemişti teklifi:lepi: yalnız hala nişanlıyız

Son düzenleme:
merhaba kızlar, bu konuyu görünce bende o özel anı sizinle paylaşmak istedim.
Şuan nişanlıyım :)
Nişanlımla iki yıl kadar çıktık ve bana inanırmısınız o sürecte evliliğin E sini dahi etmemiş bir adamdı.
ıkinci yıl dönümü aksamımızda beni taksimdeki midpointe götürdü oradan rezervasyon yaptırmış,
çok güzel romantik bir yerdi ve yemeğimizi yedik. ben ona amerikadan bir saat sipariş etmiştim onu verdim. o da bana senin hediyen arabada hayatım, taşınacak birşey olmadığı için yanıma almadım dedi. bende fotograf makinası yada laptop almış olabilir diye düşünüyorum tabi o sıralar çok ilgiliydim o tür şeylerle.
neyse yemeğimizi yedik ve istiklalde yürümeye başladık bu bana pis pis gülüyor. dedim ne gülüyorsun ya bak polise şikayet edicem dedim şakasına:) o da bence deneme polis bile güler bu haline diye espri yaptı.
derken tanıştığımız atlas pasajına soktu beni. bir tur attık ve çıkış kapısının oradayken beni durdurdu,
-Beni seviyormusun ? dedi
-Evet,,,,
-Beni bir ömür sevecek misin?
-Ne oluyor dedim,
-Benimle Evlenir misin dedi ve elime bir kutu tutuşturdu.
Açtım ne göreyim tektaş pırlanta yüzük..
ellerim titredi ne diyeceğimi bilemedim.
cevap vermedin hala deyince Evet dedim, sarıldık birbirimize sonra beni eve bıraktı.
bir ay sonrada istemeye geldiler yüzük taktık Nişan adı altında,
Mayıs 2010 da da evleniyoruz,
Benim için herşeyi çok özel kılan ve beni nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilen Nişanlımla bir ömür geçirmeye gün sayıyoruz.
darısı bekar kızlarımızın başına..

eşim ve ben ankara da öğrenciydik..bir akşam çıktık okuldan buluştuk..kızılayda bir simit kafeye gittik..üst katına çıktık kimseler yoktu..sonra bir müddet baktı bana eşim..ve sonunda konuşmaya başladı..zor bir hayatım var genelikle yokuştur hayatım ama elimi tutarsan bir daha hiç bırakmam...gözlerine bakınca çocuklarımın gözlerini görüyorum dedi....benim ıraklı sevdiğimin kurabildiği bu cümleler beni her anlamda hayrete düşürdü..beklemiyordum böyle bir teklif..çok mutlu oldum ve elimi elinin üzerine bırakıverdim...işte bizim masalımız da böylece başlamış oldu...

benim evlilik teklifim ilk bakışta romantik gelmese de benim için anlamlıydı..daha önce gül almıştık babamın mezarı için.istemeye gelmelerine bikaç gün kala beraber gidelim hem çiçeği dikeriz hem de babam görür belki seni dedim.gittik.çiçeği de ektik.birara duygusallaştım dalmışım da birden sözlüme doğru döndüğümde elinde bi kutu vardı içinde tek taş..babam da görsün istedim dedi ve teklifini yaptı.babamdan o kadar çok çekinen biriyim ki evet diyip sarılırken bile uzak durmaya çalıştım o gün babam kızcakmış gibi gelmişti:KK43: öyle değişik bi gündü..

okurken gözlerim doldu, ne kadar asil bir davranış, Allah beraberliğinizi dünyada ahirette daim eylesin...:nazar:

X