Esra Erol'la İzdivaç

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar izdivaçı izleyenler varmı ben çok seviyorum hergün mutlaka izliorum ve çok gülüyorum bazen ilişkiler hakkında ders de alıoyrum

ben bazen izlerdim ama artık izlemiyorum sanki kendini göstermeye çalışıyor ya hemen oynamaya başlıyor sinir oluyorumm

ilk çıktıgında kaçırmasdım ama şimdi acaipleştiler..tv de hiç bşy olmassa bakıyorum yoksa aklıma bile gelmio...

Onceden seyretmeye calisirdim simdilerde bos olsam da bakmiyorum gittikce simariyor esra hanim,
konuklarina tutumu iice degisti laubalilesmeye basladi, evlendirme programi degil de sanki show programi...:1closedeyes:

Esra Erol bildiğimiz tanıdığımız Esra Eroldur...şımarıyor yorumuna katılmıyorum...o kadar samimi ve sempatik bir insanki Esra tanımak lazım....programı da büyük bir başarıyla idare ediyor.diğer izdivaç programları daha mı seviyeli bilemiyorum yoruma açık

Bu tarz programlar bana hiç zevk vermiyor .Doğallık & akıcılık

bulamıyorum :nazar: Ve program sunucuları Türkçeyi düzgün kullanmıyor.

benneyaptımki Hepsinde Seda Sayan havası hakim :sm_confused:

valla benim kayınpeder bayılıyor:))))oturuyor izliyor bi yandanda kızıyor ama gözünüde ayırmıyor bizde gülüyoruz:))

Bu tarz programlar bana hiç zevk vermiyor .Doğallık & akıcılık

bulamıyorum :nazar: Ve program sunucuları Türkçeyi düzgün kullanmıyor.

benneyaptımki Hepsinde Seda Sayan havası hakim :sm_confused:

Aynen vicdo aynen...
Diger izdivaclar denmis al birini vur otekine hepsi de bir...:nazar:

bende geçen sene izliyordum ama artık izlemiyorum. sanki eski doğallığı eski sempatikliği kalmadı gibi geliyor. gelen bazı insanlarla dalga geçer gibi, kafaya alıyor gibi davranıyor. artık oda coştu istemesede harekelerinin bazıları yapmacık olmaya başladı. melesefffff

kanal kanal gezerken bazen gözüme ilişiyor.5 dk bakıyorum ve sıkılıyorum...konuşmaları çok bayıyor.bu program evlilik programı olmamış ta sov programı olmuş..yani evlilik programları da sov programı ama ne biliyim..anlatamadım:))

Esra Erol bildiğimiz tanıdığımız Esra Eroldur...şımarıyor yorumuna katılmıyorum...o kadar samimi ve sempatik bir insanki Esra tanımak lazım....programı da büyük bir başarıyla idare ediyor.diğer izdivaç programları daha mı seviyeli bilemiyorum yoruma açık

ewet tatlım haklısın bende cok sewıorum..

bu programi bende sevmiyorum
hangi kanali acsan evlenme programlari, almis basini gidiyor
esra erolunda cok simarik hareketleri var ayrica da hic güzel oynamiyor

dedesi vermiyorum kızı dedi...halil de kıza aşkını ilan etti ama ..gelen kızların 3 de olmadı vazgeçtiler....halil de ağlamaktan bi hal oldu çıktı stüdyodan üzüldüm ben şahsen

dedesi vermiyorum kızı dedi...halil de kıza aşkını ilan etti ama ..gelen kızların 3 de olmadı vazgeçtiler....halil de ağlamaktan bi hal oldu çıktı stüdyodan üzüldüm ben şahsen

ßende çok üzüldüm halile çok üzerine gittiler ..a.s
o nasıl şiirdi öle delikafadulden
ßi tepki göremeyince çocukta stüdyoyu terk etti a.s

X