eşşek şakası askerlere yapılcak bişi

mavrulam

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2007
6.527
884
37
sevgili hakkuş,
mektubunu aldım.gelmesi ne denli sevindiriciyse de okuduklarım o denli üzücüydü...demek asker gittiğinden beri çavuşun size özellikle de sana yapmadığı kalmamış."suçum olsa yanmam" diyorsun.sana>inanıyorum dostum.olur olmaz seni dövdüğüne göre, yazdığın gibi o herif asker>ocağına yakışmayan sadistin teki...sen sivilken ağzına kötü söz almazdın.adamın>beşiğinden mezarına kadar nesi varsa içinden sövdüğüne göre gerçekten çok>sinirlenmişsin.ama haklısın.ben de olsam ondan nefret ederdim.oysa hepiniz aynı vatanın evladısınız.neden ayırım yapıp en ağır işleri>sana yaptırıyor ki???..senin gibi aklı başında, sorumluluklarının bilincinde>olan>>insana böyle davranmak için çok **** birisi olmalı.zaten "adinin>teki" demişsin.neyse hakkuş, vatan borcu bu...herşeye,insanlıktan uzak>olan çavuşuna bile, katlanıp vazifeni yerine getirmelisin.sen yine elinden>geldiğince iyi asker olmaya çalış.beni de mektupsuz burakma.mektupları>dışardan yollamakla iyi ediyordun.çavuş iti okursa bir de mektuplar>için>> > > >dayak yersin sonra. >özlemle gözlerinden öperim
...dostun recai
.
..ulan recai iti,
ben sana ne zaman mektup yazdım da o allahın belası mektubu gönderdin??mektuplarımızın okunduğunu bildiğin için bu>adiliği yaptın>>di>> > mi köpek??senin yüzünden gül gibi çavuşumun bana yapmadığı>kalmadı.tonla dayak...bir hafta da hapis cezası yedimçavuş beni bölüğün>önüne çıkarıp "KARŞINIZDA ORDUMUZUN EN ŞEREFSİZ ASKERİ DURUYOR." dedi.ne>dediysem,>> > senin nasıl **** bir yaratık mektubunun da o eşşek şakalarından>biri olduğuna inandıramadım.bir daha mektup falan yazma...zaten, ilk izne>gelişimde ellerini un ufak edeceğim.birkaç yıl eline kalem>>alamayacaksın.en kısa zamanda başına bir kaza gelmesini, sürüm sürüm>sürünmeni dilerim >__hakan__>> > >

merhaba hakkuş,
yanında olamadığım,sorunlarını ve acılarını paylaşamadığım>için kahroluyorum. mektuplarını okudukça içim kan ağlıyor. manyak çavuş>iyice azdı ha...vay sadist vay...bir de adam bilip çavuş>>yapmışlar.böylelerinin eline hiç yetki vermemeli...sonra ne oldum delisi>>oluyorlar."sivil>>olsam yapacağımı bilirdim" diyorsun.ama haklıısın hakkuş.sinirlerine hakim ol..askerlikte üste saygısızlık olmaz.adama>askerliği bitirtmezler vallahi...uyma o hayvana dostum.zor ama sayılı>günler gelir>>geçer.buralarbildiğin gibi eksikliğini hep hissediyoruz.en güzel günler>seninle olsun...
__kardeşin recai
recai denen hayvan,lan sana hayvan demek iltifat, hayvanlara hakaret olur,>oğlum sen çıldırdın mı? çavuş fıttırdı...adamın bir ağzıma yapmadığı kaldı."yazmadım konutanım." diyorum, yemin billah ediyorum dinlediği yok. ah>ulan eşşoğlueşşek yaktın beni...askerliğim şimdiden bir ay uzadı.her gece>tuttuğum 8-5 nöbetleri, günde yalnız başıma tam teçhizat 20km koşu, iki>çuval ıspanak ayıklamak imanımı gevretiyor.yeter artık recai!...şakanın>çıkacak suyu muyu kalmadı.cımcılık oldu.bu gidişle biraz zor ya, izne>gelirsem kendine kaçacak delik ara. tüm kemiklerini kıracağım. allah belanı versin...
hakan__
hakkuş'cuğum
yooo, yazdıklarına inanamıyorum.bu kadarı da olmaz ama...>artık o şerefsiz >çavuşun sana yaptıklatını insan yapmaz.nedir bu eşşoğlueşşeğin sana çektirdiği? yani afedersin ama insan sokaktaki uyuz>ite bbiledaha iyi dah>merhametli davranır.bak hakkuş, sakın benden gerçekleri>saklama, yoksa görevden mi kaytarıyorsun? eninde sonunda ikiniz de bu>vatanın evladısınız.böyle yapması için ya kafadan sakat ya daa soysuz>olmalı..ne>diyeyim hakkuş? sabredeceksin.allah sevdiği kuluna>>çektirirmiş. seni de seviyor olmalı ki çavuş gibi bir namussuzu başına>bela diye salmış
candostun recai__recai soysuzu stop!sayende askerliğim bitmeyecek stop!.. firar ettim stop!..>seni > parçalamaya geliyorum stop!..

X