Etkileyici Güzellik, Mükemmel Ses, Lana Del Rey..

Eminim sen de onun kadar güzelsindir Kliplerinde öylesi güzel ki :) 2-3 kere arka arkaya izlediğim olmuştur .O mahçup tavırları ,mimikleri gerçekten çok hoş .

Ben eğer Lana'nın başka bir fot.sunu gösterseydim ,benzetmezlerdi beni :26: ama çok ilginç o fot.da benziyor .Duruşu ,kaşı ,gözü ,dudakları,çehresi ..Yalnız ten rengim ondan biraz daha açık ve saçlarım kestane .

Sahiden Emel Acar'a göz yapısı baya benziyormuş .Onunda kendine özgü ,çok farklı bir havası var :) Tıpkı Lana gibi .

Amy Adams'a yüzü benzemiyor zaten :) sadece saçlar ve ten rengini benzetmiştim

Son düzenleme:
burnunu doğal sanıyodum o da estetikmiş!

ve sanırım çenede de var bişeyler kaşlar zaten tamamen farklı

Son düzenleme:
tryamour ben seni çok merak ediyorum ... keşke görebilsem ... yalnış anlamanı asla istemem forumda özellikle senin kadın paylaşımlarına bayılıyorum yorumların vs. çok ama çok dikkatimi çekti

Yanlış anlamam. :)
Sanalda insanların yazdıklarına bakıp merak edebiliyoruz. Çok normal.

Aahh ahh işte ben de o mahçup tavırlarına ve mimiklerine hastayım.

Beni de görsen aa lanaya benziyor demezsin. :))
Ama kliplerine bir arkadaş deyince baktım, sanki bu kız bana benziyor biraz diye düşünürken, o arkadaşım "sence de biraz benzemiyor mu sana" diye sordu. Sonra da başka biri dedi işte. Ama duruş, mimik, bakış açısından anımsatıyor gerçekten.

Senin benzetildiğin fotoda çok güzel çıkmış ama.
E orda benzemişsen başka fotolarında da benzetirler kesin. Sen yine göster benzetenlere. Bence yine aynı tepkiyi verirler.
Gerçi belki de göstermişsindir ama bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…