Etkileyici Güzellik, Mükemmel Ses, Lana Del Rey..

evet bende öyle düşünüyorum ama insan yinede beğenmediği birine benzetilince ne alaka diye düşünüp sinir oluyor :)))

Birine benzetilmek ya da anımsatmak mesele değil. Çirkin birine benzetildiğimizde üzülmeyelim. :KK70:
Beni de çok vasat tiplere benzetenler oldu, çok güzellerine olduğu gibi.
Artık bir bakış, duruş neyden yola çıkıyorlarsa , etkiliyor insanları.
Yoksa burada petek dinçöz'e ve megan fox'a benzetildiğini söyleyen tipler de oldu, ikisini de çok beğenirim bu ünlülerin, ama kızların hiçbir alakaları yoktu. İkisi de orta halliydi. Benzetme mevzusu fasa fiso işte...

Gülşen,Julia Roberts,Tülin Şahin,Esra Erol,Arzum Onan....Bu kadınlar birbirini andırıyor mu peki ? Hepsine benzetildim...:KK1:

Gülşen,Julia Roberts,Tülin Şahin,Esra Erol,Arzum Onan....Bu kadınlar birbirini andırıyor mu peki ? Hepsine benzetildim...:KK1:

Tulin sahin disindakilerle pek bir alakan yok .
Birisinin cehresini benzetmislerdir ,birisinin dudagini ,birisinin sacini gibi gibi .

Ona bakarsan lananinda bu kizla alakasi yok bence ama millet benzetiyor.

Telden girdigim icin tam secemiyorum su an canim.
Ama pek hosuma gitmedi gibi :26:

Aaa ondan beğenmedin bence. Sonra bir daha bakarsın. :KK31:

Sen her fotoğrafında farklı çıkıyorsun sanırım.
Ben bir tanesini hatırlıyorum. Çok masum bir duruşun vardı.
Ondan hatırladığım kadarıyla bunlardan birine benzetemedim hiçbir şekilde ben. :44:

Ondan hatırladığım kadarıyla bunlardan birine benzetemedim hiçbir şekilde ben. :44:

Evet bukelamon gibiyim..Haklısın her fotoda farklı çıkıyorum...

Maritsa video görüntülerimi de görmüştü gerçi.......

Türk mü yabancı mı ? :26:

o kim o kim :)))))
Soyleyemem :KK52:

Narmik gosterir mi bilemem ama videosunda daha masum gorunuyor.

3 harfli mi 5 harfli mi ? :KK37:

Hıhhh biliyorum zaten.... Maritsa sen benim kız kardeşimi de andırıyordun biraz :KK34:

X