ev ile ilgili çeyiz turu seyler satan varmı?

Aldiniz mi bilmiyorum ama bende de bu pike takimindan var hic kullanilmadi yikanmadi. Kayinvalidem pike yaptirdigi annem de benden habersiz baska bir yatak ortusu aldigi icin bunu kullanmaya firsat olmadi.Fransız danteli, brode nakis ve inci islemelidir.
inci%20pike-650x650.jpg
Urunun kendi fotolarini cekebilir misin bi de ebatlari nedir? Benm yatak epey yuksek de

Bir cok seyimi aldım fakat halada eksiklerim var butcemde cok fazla yok. kullanmayıp kaldırılan ceyizleriniz varmı ceyiz telasına dustum nevresim olabilir elektrikli mutfak esyaları yada fazla gelen mutfak robotları fincan takımı yemek seti her ne ise almayı dusunuyorum satan varsa. yada satıs yapanlar varsa bi cok seye ihtiyacım var .. kullanılmamıs olmak kaydıyla..
kervan marka bırkac parca hıc kullanmadıgım ortuler var.

Bir cok seyimi aldım fakat halada eksiklerim var butcemde cok fazla yok. kullanmayıp kaldırılan ceyizleriniz varmı ceyiz telasına dustum nevresim olabilir elektrikli mutfak esyaları yada fazla gelen mutfak robotları fincan takımı yemek seti her ne ise almayı dusunuyorum satan varsa. yada satıs yapanlar varsa bi cok seye ihtiyacım var .. kullanılmamıs olmak kaydıyla..

konum kapalı ama içindekiler hala duruyor
burayla pek ilgilenemdim bi süredir
birkaç konu açılması nedeniyle kapanmış başa bi sorun yok :)

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/eve-dair-hersey.862209/

Ihtiyaciniz varsa elimde dantelli nevresim takımı ve pike var fiyata birlikte karar verebiliriz kullanmıyorum en azından degerlensin

Kizlar ceyizlik her urun mevcuttur.sifirdir.sehir disinda evli oldugum icin hicccc kullanmadim.ne isterseniz var

Kutudan dahi çıkmamis bornoz takımım var Özdilek Bambu
Satılıktır arkadaşlar

Canım bende Salon takımı, mutfak takımı örtüleri büyük fincan, ütü, Bir de yatak örtüsü var şu beyaz fırfırlı olanlardan gelin yatağı derler. istersen ö.m resmleri atarım

Eki Görüntüle 1704121
2 lı mutfak kurulama bezi buyuk boy pakedinde
havluda hıc kullanılmadı
Eki Görüntüle 1704122
2 sı soley 2 sı özdilek marka hıc kullanılmadılar

Eki Görüntüle 1704123
keramika çerezlık 2 katlı sıfır pakedınde

Eki Görüntüle 1704124
2 kişilik istanbul desenli fincan takımı bardaklarıda mevcut pakedinden cıkartmıstım ama kullanılmadı

Eki Görüntüle 1704125
casa bravia osmanlı serisi yatak örtüsü bunuda hıc acmadım pakedinden dusunursen cnm sıfır olan bunlar var elımde
Tavuskuşu fincan takımlarını satıyormusun

X